Licensed to Royal Results - Contractor License
                                       HY-TEK's Meet Manager 3/28/2017 10:21 AM
                        Chaminade v Alemany - 3/23/2017                        
                             Chaminade High School                             
                                    Results                                    
 
Girls 100 Meter Dash Varsity
============================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Wind Points
============================================================================
Finals
  1 Dixon, Kyara              10 Bishop Alema             12.72   1.5   5   
  2 Adams, Haileigh           12 Bishop Alema             13.03   1.5   3   
  3 Franklin, Briana          11 Bishop Alema             13.09   1.5   1   
  4 Harvey, Damani            11 Chaminade                13.24   1.5 
  5 Patierno, Samantha         9 Chaminade                13.33   1.5 
 
Girls 200 Meter Dash Varsity
============================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Wind Points
============================================================================
  1 Umans, Bailey             10 Chaminade                25.99   0.4   5   
  2 Jackson, DaJahnae         10 Bishop Alema             26.15   0.4   3   
  3 Dixon, Kyara              10 Bishop Alema             26.28   0.4   1   
  4 East, Sara                11 Chaminade                26.44   0.4 
  5 Adams, Haileigh           12 Bishop Alema             27.10   0.4 
  6 Patierno, Samantha         9 Chaminade                28.27   0.4 
 
Girls 400 Meter Dash Varsity
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Umans, Bailey             10 Chaminade                59.50    5   
  2 Grant, Sophia              9 Bishop Alema             60.38    3   
  3 Butler, Ariana             9 Bishop Alema             61.30    1   
  4 Jackson, DaJahnae         10 Bishop Alema             61.42  
 
Girls 800 Meter Run Varsity
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Coleman, Audra             9 Bishop Alema           2:27.01    5   
  2 Tyler, Olivia             10 Chaminade              2:35.73    3   
  3 Butler, Ariana             9 Bishop Alema           2:41.78    1   
  4 Sobchuk, Maya             10 Chaminade              2:44.45  
  5 Miele, Olivia             11 Chaminade              2:46.51  
  6 Britt, Mariah             11 Chaminade              2:55.74  
  7 Dunne, Cami                9 Chaminade              3:12.76  
 
Girls 1600 Meter Run Varsity
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Miele, Olivia             11 Chaminade              6:22.62    5   
  2 Sobchuk, Maya             10 Chaminade              6:37.84    3   
  3 Perez, Crystal            12 Bishop Alema           6:42.27    1   
  4 Santos, Maya              11 Bishop Alema           7:07.55  
  5 Dunne, Cami                9 Chaminade              7:18.85  
 
Girls 3200 Meter Run Varsity
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Perez, Crystal            12 Bishop Alema          15:02.07    5   
  2 Jalbuena, Alyanna         10 Chaminade             15:11.80    3   
 -- Santos, Maya              11 Bishop Alema                DQ   Pacing
 
Girls 100 Meter Hurdles Varsity
============================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Wind Points
============================================================================
  1 Jackson, Jasmine           9 Chaminade                15.47   0.3   5   
  2 Hupalo, Ekaterina         11 Bishop Alema             17.62   0.3   3   
  3 Reeves, Vanessa              Bishop Alema             19.07   0.3   1   
  4 Felton, Lindsey           10 Bishop Alema             19.70   0.3 
 
Girls 300 Meter Hurdles Varsity
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 East, Sara                11 Chaminade                47.91    5   
  2 Hupalo, Ekaterina         11 Bishop Alema             49.02    3   
  3 Reeves, Vanessa              Bishop Alema             55.41    1   
  4 Jackson, Jasmine           9 Chaminade                57.54  
 
Girls 4x100 Meter Relay Varsity
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 Chaminade  'A'                                        48.90    5   
     1) East, Sara 11                   2) Umans, Bailey 10               
     3) Tyler, Olivia 10                4) Jackson, Jasmine 9             
  2 Bishop Alemany  'A'                                   49.80  
     1) Grant, Sophia 9                 2) Dixon, Kyara 10                
     3) Adams, Haileigh 12              4) Jackson, DaJahnae 10           
 
Girls 4x400 Meter Relay Varsity
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 Bishop Alemany  'A'                                 4:13.75    5   
     1) Grant, Sophia 9                 2) Dixon, Kyara 10                
     3) Coleman, Audra 9                4) Jackson, DaJahnae 10           
  2 Chaminade  'A'                                      4:37.10  
     1) Harvey, Damani 11               2) Hunter, Kiana 12               
     3) Sobchuk, Maya 10                4) Whitfield, Alexis 9            
 
Girls High Jump Varsity
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Harvey, Damani            11 Chaminade              4-10.00    5   
     4-04 4-06 4-08 4-10 5-00 
        O    O    O    O  XXX 
  2 Whitfield, Alexis          9 Chaminade              4-08.00    3   
     4-04 4-06 4-08 4-10 
        O    O    O  XXX 
  3 Adams, Haileigh           12 Bishop Alema           4-00.00    1   
     3-10 4-00 4-02 
        O    O  XXX 
  4 Reeves, Vanessa              Bishop Alema          J4-00.00  
     3-10 4-00 4-02 
        O   XO  XXX 
 
Girls Pole Vault Varsity
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Machado, Alisa             9 Bishop Alema           6-06.00    4   
     6-00 6-06 7-00 
        O    O  XXX 
  1 Jonke, Elise              11 Bishop Alema           6-06.00    4   
     5-00 5-06 6-00 6-06 7-00 
        O    O    O    O  XXX 
  3 Schultz, Dana             11 Bishop Alema           5-00.00    1   
     5-00 5-06 
        O  XXX 
 
Girls Long Jump Varsity
============================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Wind Points
============================================================================
  1 Daily, Nekeyah            11 Bishop Alema          15-02.00   NWI   5   
     14-00.75(NWI) FOUL      15-02(NWI) 14-05.75(NWI)       
  2 Solar, Ashley             11 Bishop Alema          13-09.75   NWI   3   
     13-02(NWI) 13-06.75(NWI) 13-09.75(NWI) 13-00(NWI)       
  3 Norwood, Elise            10 Bishop Alema          13-04.00   NWI   1   
     FOUL      12-01.50(NWI) FOUL      13-04(NWI)      
  4 Felton, Lindsey           10 Bishop Alema          11-08.00   NWI 
     9-00.25(NWI) FOUL      11-08(NWI) 11-02.25(NWI)      
 
Girls Triple Jump Varsity
============================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Wind Points
============================================================================
  1 Norwood, Elise            10 Bishop Alema          31-07.75   NWI   5   
     28-07.75(NWI) 29-09(NWI) 31-03.50(NWI) 31-07.75(NWI)      
  2 Daily, Nekeyah            11 Bishop Alema          31-04.50   NWI   3   
     27-09.75(NWI) 31-04.50(NWI) 30-07(NWI) FOUL           
  3 Solar, Ashley             11 Bishop Alema          28-09.00   NWI   1   
     28-09(NWI) 27-02.50(NWI) FOUL      28-07.25(NWI)       
  4 Felton, Lindsey           10 Bishop Alema          26-09.75   NWI 
     26-05.75(NWI) FOUL      25-07.50(NWI) 26-09.75(NWI)      
 
Girls Shot Put Varsity
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Lacey, Alexis             12 Chaminade             33-01.00    5   
  2 Whitfield, Alexis          9 Chaminade             32-06.50    3   
  3 Vazquez, Cheyanne          9 Chaminade             25-06.00    1   
  4 Franklin, Briana          11 Bishop Alema          24-02.00  
 
Girls 100 Meter Dash Junior Varsity
===============================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Wind H# Points
===============================================================================
  1 Rojas, Sophia             10 Bishop Alema             13.41   1.0  1   5   
  2 Reyes, Allysa             11 Chaminade                13.56   1.0  1   3   
  3 Ornelas, Daniella         10 Bishop Alema             14.33   1.0  1   1   
  4 Minstein, Riki            10 Bishop Alema             15.29   1.0  1 
  5 Scandurra, Kyra           11 Chaminade                16.26   1.0  1 
 -- Steinbeck, Solana         10 Chaminade               X14.40   0.2  2 
 -- Khoury, Christiana        11 Chaminade               X14.94   0.7  3 
 -- Foote, Charlotte             Chaminade               X15.90   0.7  3 
 -- Patierno, Alexandra       11 Chaminade               X16.03   0.2  2 
 
Girls 200 Meter Dash Junior Varsity
===============================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Wind H# Points
===============================================================================
  1 Tanielian, Nikita          9 Chaminade                27.79   0.6  1   5   
  2 Rojas, Sophia             10 Bishop Alema             28.22   0.6  1   3   
  3 Yared, Eden               10 Bishop Alema             31.72   0.6  1   1   
  4 Alzaga, Ashley            10 Bishop Alema             32.23   0.6  1 
 -- Reyes, Allysa             11 Chaminade               X29.20   1.4  2 
 -- Campbell, Catherine       11 Chaminade               X30.63   1.4  2 
 -- Steinbeck, Solana         10 Chaminade               X30.75   1.4  2 
 -- Khoury, Christiana        11 Chaminade               X31.05   2.3  3 
 -- Coons, Jamie              11 Chaminade               X32.12   2.3  3 
 -- Patierno, Alexandra       11 Chaminade               X35.43   2.3  3 
 -- Wyeweera, Anya               Chaminade               X36.22   2.3  3 
 
Girls 400 Meter Dash Junior Varsity
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Tanielian, Nikita          9 Chaminade                63.53    5   
  2 Smith, Josephine           9 Bishop Alema             71.39    3   
  3 Coons, Jamie              11 Chaminade                75.74    1   
  4 Chavez, Yuritzi           11 Bishop Alema             76.33  
  5 Montoya, Diana             9 Bishop Alema             76.90  
 
Girls 100 Meter Hurdles Junior Varsity
============================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Wind Points
============================================================================
  1 Lacey, Haley               9 Chaminade                19.39   1.4   5   
  2 Foote, Charlotte             Chaminade                22.38   1.4   3   
  3 Khoury, Christiana        11 Chaminade                23.47   1.4   1   
 
Girls 4x100 Meter Relay Junior Varsity
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 Chaminade  'B'                                       x57.51  
     1) Scandurra, Kyra 11              2) Thomas, Imani 10               
     3) Campbell, Catherine 11          4) Lacey, Haley 9                 
 
Girls 4x400 Meter Relay Junior Varsity
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 Chaminade  'B'                                     x4:52.12  
     1) Dunne, Cami 9                   2) Campbell, Catherine 11         
     3) Coons, Jamie 11                 4) Britt, Mariah 11               
  2 Bishop Alemany  'A'                                 5:01.19    5   
     1) Ornelas, Daniella 10            2) Montoya, Diana 9               
     3) Alzaga, Ashley 10               4) Smith, Josephine 9             
 
Girls Long Jump Junior Varsity
============================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Wind Points
============================================================================
  1 Patierno, Alexandra       11 Chaminade             11-02.00   NWI   5   
     FOUL      FOUL      10-09.25(NWI) 11-02(NWI)       
 
Girls Shot Put Junior Varsity
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Mosunic, Katarina         10 Chaminade             25-06.50    5   
  2 Wise, Meagan              10 Chaminade             21-01.00    3   
  3 Ibe, Oluchi               10 Chaminade             20-08.00    1   
 
Boys 100 Meter Dash Varsity
============================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Wind Points
============================================================================
  1 Hunter, Khalid            12 Chaminade                11.00   1.5   5   
  2 Sargent, Jaylen           10 Bishop Alema             11.30   1.5   3   
  3 Jenkins, Joshua           11 Chaminade                11.40   1.5   1   
  4 Patel, Jayden             11 Bishop Alema             11.95   1.5 
 
Boys 200 Meter Dash Varsity
============================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Wind Points
============================================================================
  1 Cortez, Dallas            11 Chaminade                22.79   1.5   5   
  2 Wilkinson, Kevin          12 Bishop Alema             22.83   1.5   3   
  3 Thomas, Morgan            11 Bishop Alema             23.52   1.5   1   
  4 Jenkins, Joshua           11 Chaminade                23.69   1.5 
  5 Davis, Kane               11 Chaminade                24.97   1.5 
 
Boys 400 Meter Dash Varsity
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Valadez, Max              12 Bishop Alema             51.81    5   
  2 Igbanoi, Calvin           10 Chaminade                52.37    3   
  3 Garcia, Nicolas           11 Bishop Alema             52.38    1   
  4 Jackson, Warren           12 Bishop Alema             54.10  
  5 Davis, Kane               11 Chaminade                57.37  
 
Boys 800 Meter Run Varsity
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Tharanee, Jaidin          12 Chaminade              2:05.93    5   
  2 Chavez, Andrew            12 Bishop Alema           2:07.11    3   
  3 Helm, Rex                 10 Chaminade              2:11.11    1   
  4 Stewart, Qiyam            12 Chaminade              2:13.71  
  5 Butler, Adrian            10 Bishop Alema           2:17.30  
  6 Doucette, Walker          10 Chaminade              2:19.58  
  7 DeSantis, Camillo         11 Chaminade              2:20.17  
 
Boys 1600 Meter Run Varsity
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Tharanee, Jaidin          12 Chaminade              4:51.91    5   
  2 Doucette, Walker          10 Chaminade              4:59.31    3   
  3 DeSantis, Camillo         11 Chaminade              5:00.03    1   
  4 Morrone, Michael          10 Chaminade              5:00.12  
  5 Garza, Andrew             12 Bishop Alema           5:15.51  
  6 Doubt, Jonathan           11 Bishop Alema           5:30.55  
 
Boys 3200 Meter Run Varsity
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Morrone, Michael          10 Chaminade             10:49.03    5   
  2 Castro, Angel             10 Bishop Alema          11:34.16    3   
  3 Tharanee, Jaidin          12 Chaminade             12:02.18    1   
  4 Doubt, Jonathan           11 Bishop Alema          13:20.67  
 
Boys 110 Meter Hurdles Varsity
============================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Wind Points
============================================================================
  1 Thomas, Joshua            12 Chaminade                15.66   2.1   5   
  2 Davis, Jason               9 Chaminade                17.51   2.1   3   
 
Boys 300 Meter Hurdles Varsity
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Thomas, Joshua            12 Chaminade                40.30    5   
  2 Davis, Jason               9 Chaminade                44.36    3   
 
Boys 4x100 Meter Relay Varsity
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 Chaminade  'A'                                        44.16    5   
     1) Thomas, Joshua 12               2) Thaler, Matthew 10             
     3) Cortez, Dallas 11               4) Hunter, Khalid 12              
 
Boys 4x400 Meter Relay Varsity
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 Bishop Alemany  'A'                                 3:26.60    5   
     1) Wilkinson, Kevin 12             2) Jackson, Warren 12             
     3) Garcia, Nicolas 11              4) Valadez, Max 12                
  2 Chaminade  'A'                                      3:30.65  
     1) Davis, Jason 9                  2) Helm, Rex 10                   
     3) Hunter, Khalid 12               4) Davis, Kane 11                 
 
Boys High Jump Varsity
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Sears, Earnest            12 Bishop Alema           6-03.00    5   
     6-01 6-03 6-05 
       XO    O  XXX 
  2 Boakyle, Kojo             11 Chaminade              5-02.00    3   
     5-02 5-04 
       XO  XXX 
 
Boys Pole Vault Varsity
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Stewart, Nick             12 Chaminade             10-06.00    5   
     9-06 10-00 10-06 11-00 
        O    XO     O   XXX 
  2 Cassanova, Macanios       11 Bishop Alema          10-00.00    3   
     9-00 9-06 10-00 10-06 
        O    O    XO   XXX 
 -- Boakyle, Kojo             11 Chaminade                   NH  
     10-00 
       XXX 
 
Boys Long Jump Varsity
============================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Wind Points
============================================================================
  1 Boakyle, Kojo             11 Chaminade             17-10.00   NWI   5   
     17-06(NWI) 17-10(NWI) FOUL      FOUL            
  2 Sullivan, Ryan            12 Bishop Alema          17-00.00   NWI   3   
     17-00(NWI) 16-08.50(NWI) 15-00(NWI) FOUL           
  3 Jeffers, Malik (Calvin)      Bishop Alema          14-04.00   NWI   1   
     FOUL      14-04(NWI) 14-03(NWI) FOUL             
 
Boys Triple Jump Varsity
============================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Wind Points
============================================================================
  1 Sullivan, Ryan            12 Bishop Alema          38-06.00   NWI   5   
     36-08.25(NWI) 37-04(NWI) 38-02(NWI) 38-06(NWI)       
  2 Boakyle, Kojo             11 Chaminade             38-02.50   NWI   3   
     FOUL      FOUL      37-06(NWI) 38-02.50(NWI)      
  3 Jeffers, Malik (Calvin)      Bishop Alema          33-09.00   NWI   1   
     33-02(NWI) 33-09(NWI) 33-05(NWI) FOUL           
 
Boys Shot Put Varsity
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Sotelo, Frederick         10 Bishop Alema          36-06.00    5   
  2 Hayes, Jalen              10 Chaminade             35-06.00    3   
  3 Bolluers, Ian             10 Bishop Alema          35-02.00    1   
  4 Perez, Santiago            9 Bishop Alema          32-01.50  
 
Boys 100 Meter Dash Junior Varsity
===============================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Wind H# Points
===============================================================================
  1 Windham, Tyrese           10 Bishop Alema             11.76  +0.0  1   5   
  2 Sales, Rayan               9 Bishop Alema             12.50  +0.0  1   3   
  3 Cuaderno, Timothy          9 Chaminade                12.60  +0.0  1   1   
  4 Reid, Vincent              9 Chaminade                12.68  +0.0  1 
  5 Wheeler, Roman            11 Bishop Alema             12.71  +0.0  1 
 -- Cook, Randy                9 Chaminade               X13.80  +0.0  2 
 
Boys 200 Meter Dash Junior Varsity
===============================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Wind H# Points
===============================================================================
  1 Maldonado, Sebastian      11 Bishop Alema             23.95   2.1  1   5   
  2 Sales, Rayan               9 Bishop Alema             24.77   2.1  1   3   
  3 Popp, Kevin               11 Bishop Alema             25.30   2.1  1   1   
  4 Reid, Vincent              9 Chaminade                25.57   2.1  1 
  5 Cuaderno, Timothy          9 Chaminade                25.77   2.1  1 
 -- Helm, Rex                 10 Chaminade               X25.74   1.6  2 
 -- Cook, Randy                9 Chaminade               X28.66   1.6  2 
 
Boys 400 Meter Dash Junior Varsity
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Maldonado, Sebastian      11 Bishop Alema             54.68    5   
  2 Popp, Kevin               11 Bishop Alema             55.11    3   
  3 Neistein, Andrew           9 Chaminade                66.88    1   
  4 Achara, Chigozie          10 Bishop Alema             78.45  
 
Boys 800 Meter Run Junior Varsity
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Rodas, Nelson              9 Bishop Alema           2:32.74    5   
  2 Haddad, Alexander         11 Chaminade              2:49.56    3   
  3 Fasone, Rocco              9 Chaminade              2:51.44    1   
  4 Li, Austin                 9 Chaminade              2:59.79  
  5 Otchis, Justin             9 Chaminade              3:34.89  
 
Boys 1600 Meter Run Junior Varsity
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Neff, Riles                9 Bishop Alema           4:55.69    5   
  2 Ruiz, Robert              10 Bishop Alema           5:23.56    3   
  3 Fasone, Rocco              9 Chaminade              6:20.22    1   
  4 Reyes, Ray                11 Bishop Alema           6:26.95  
  5 Li, Austin                 9 Chaminade              6:35.53  
 
Boys 3200 Meter Run Junior Varsity
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Lopez, Matthew            11 Bishop Alema          13:30.26    5   
  2 Reyes, Ray                11 Bishop Alema          15:29.49    3   
 
Boys 4x100 Meter Relay Junior Varsity
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 Chaminade  'A'                                        48.94    5   
     1) Pierce, Bradley 9               2) Reid, Vincent 9                
     3) Cuaderno, Timothy 9             4) Angel, Will 10                 
 
Boys 4x400 Meter Relay Junior Varsity
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 Bishop Alemany  'A'                                 3:53.80    5   
     1) Maldonado, Sebastian 11         2) Sales, Rayan 9                 
     3) Wheeler, Roman 11               4) Popp, Kevin 11                 
 
Boys Long Jump Junior Varsity
============================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Wind Points
============================================================================
  1 Siam, Greg                 9 Bishop Alema          15-06.00   NWI   5   
     14-08(NWI) 15-05.50(NWI) 14-09(NWI) 15-06(NWI)      
  2 Inigo Jacutin, Miguel     12 Bishop Alema          13-02.00   NWI   3   
     13-02(NWI) 10-08(NWI) FOUL      FOUL            
 
Boys Triple Jump Junior Varsity
============================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Wind Points
============================================================================
  1 Siam, Greg                 9 Bishop Alema          33-08.00   NWI   5   
     33-08(NWI) 31-05(NWI) 30-01.50(NWI) 31-10(NWI)       
  2 Inigo Jacutin, Miguel     12 Bishop Alema          30-11.00   NWI   3   
     30-11(NWI) 30-11(NWI) 29-02(NWI) FOUL            
 
Boys Shot Put Junior Varsity
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Mazariegos, Gabriel       11 Bishop Alema          23-09.00    5   
 
Boys 100 Meter Dash Frosh/Soph
============================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Wind Points
============================================================================
  1 Rankins, Christoph        10 Chaminade                11.81   1.0   5   
  2 Ascencion, Keevaughn      10 Chaminade                12.07   1.0   3   
  3 Rodriguez, David           9 Bishop Alema             13.29   1.0   1   
  4 Kanarsh, Jason             9 Bishop Alema             13.41   1.0 
 
Boys 200 Meter Dash Frosh/Soph
============================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Wind Points
============================================================================
  1 Rankins, Christoph        10 Chaminade                24.61   0.2   5   
  2 Garcia, Nick               9 Chaminade                26.28   0.2   3   
  3 Rodriguez, David           9 Bishop Alema             26.30   0.2   1   
  4 Kanarsh, Jason             9 Bishop Alema             28.55   0.2 
 
Boys 400 Meter Dash Frosh/Soph
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Goldman, Ryan              9 Chaminade                56.71    5   
  2 Garcia, Nick               9 Chaminade                59.80    3   
  3 Pierce, Bradley            9 Chaminade                61.17    1   
  4 Shoemaker, Jack            9 Bishop Alema             65.39  
  5 Gillespie, Aiden           9 Bishop Alema             66.76  
  6 Mena, Iann                 9 Bishop Alema             70.73  
 
Boys 800 Meter Run Frosh/Soph
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Tobar, Ceasar              9 Bishop Alema           2:20.90    5   
  2 Bergman, Alan Michael      9 Chaminade              2:30.47    3   
  3 Spindler, Joey            10 Chaminade              2:31.84    1   
 
Boys 1600 Meter Run Frosh/Soph
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Khirmian, Andy             9 Bishop Alema           5:23.14    5   
  2 Bergman, Alan Michael      9 Chaminade              5:40.33    3   
  3 Spindler, Joey            10 Chaminade              5:54.80    1   
  4 Kevonian, Atam             9 Chaminade              6:00.07  
  5 Rivera, Gavin              9 Bishop Alema           6:27.81  
 
Boys 110 Meter Hurdles Frosh/Soph
============================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Wind Points
============================================================================
  1 Blaney, Tyler             10 Chaminade                20.16   2.1   5   
 
Boys 300 Meter Hurdles Frosh/Soph
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Blaney, Tyler             10 Chaminade                47.45    5   
 
Boys 4x100 Meter Relay Frosh/Soph
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 Chaminade  'A'                                        46.57    5   
     1) Ascencion, Keevaughn 10         2) Rankins, Christoph 10          
     3) Okuribido, Alexander 10         4) Goldman, Ryan 9                
 
Boys 4x400 Meter Relay Frosh/Soph
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 Chaminade  'A'                                      3:54.85    5   
     1) Ascencion, Keevaughn 10         2) Garcia, Nick 9                 
     3) Simqu, Will 10                  4) Goldman, Ryan 9                
  2 Bishop Alemany  'A'                                 4:11.37  
     1) Rodriguez, David 9              2) Shoemaker, Jack 9              
     3) Gillespie, Aiden 9              4) Tobar, Ceasar 9                
 
Boys High Jump Frosh/Soph
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Simqu, Will               10 Chaminade              5-02.00    5   
     5-00 5-02 5-04 
        O   XO  XXX 
  2 Pedati, Spencer           10 Chaminade              5-00.00    3   
     4-10 5-00 5-02 
        O  XXO  XXX 
  3 Angel, Will               10 Chaminade              4-10.00    1   
     4-08 4-10 5-00 
       XO    O  XXX 
 
Boys Long Jump Frosh/Soph
============================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Wind Points
============================================================================
  1 Angel, Will               10 Chaminade             17-10.00   NWI   5   
     16-09(NWI) 17-10(NWI) 17-03.50(NWI) 17-09.50(NWI)       
 
Boys Triple Jump Frosh/Soph
============================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Wind Points
============================================================================
  1 Simqu, Will               10 Chaminade             37-07.50   NWI   5   
     FOUL      FOUL      37-07.50(NWI) 33-07(NWI)       
 
Boys Shot Put Frosh/Soph
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Otchis, Justin             9 Chaminade             30-00.00    5   
  2 Barron, Andres             9 Bishop Alema          27-07.00    3   
 
              Women - Varsity - Team Rankings - 15 Events Scored
===============================================================================
    1) Bishop Alemany              70        2) Chaminade                  56   
 
           Women - Junior Varsity - Team Rankings - 12 Events Scored
===============================================================================
    1) Chaminade                   37        2) Bishop Alemany             18   
 
                Men - Varsity - Team Rankings - 15 Events Scored
===============================================================================
    1) Chaminade                   75        2) Bishop Alemany             48   
 
            Men - Junior Varsity - Team Rankings - 11 Events Scored
===============================================================================
    1) Bishop Alemany              72        2) Chaminade                  12   
 
              Men - Frosh/Soph - Team Rankings - 14 Events Scored
===============================================================================
    1) Chaminade                   77        2) Bishop Alemany             15