Licensed to Royal Results - Contractor License
                                       HY-TEK's Meet Manager 3/27/2018 06:03 PM
                       Alemany vs Chaminade - 3/27/2018                        
                          Bishop Alemany High School                           
                                    Results                                    
 
Girls 100 Meter Dash Varsity
============================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Wind Points
============================================================================
Finals
  1 East, Sara                12 Chaminade                12.56  +0.0   5   
  2 Franklin, Briana          12 Bishop Alema             13.31  +0.0   3   
  3 Rojas, Sophia             11 Bishop Alema             13.65  +0.0   1   
 
Girls 200 Meter Dash Varsity
============================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Wind Points
============================================================================
  1 Umans, Bailey             11 Chaminade                24.91  -1.7   5   
  2 East, Sara                12 Chaminade                25.79  -1.7   3   
  3 Grant, Sophia             10 Bishop Alema             26.38  -1.7   1   
  4 Rojas, Sophia             11 Bishop Alema             27.78  -1.7 
 
Girls 400 Meter Dash Varsity
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Jackson, DaJahnae         11 Bishop Alema             58.34    5   
  2 Rodriguez, Ariana          9 Bishop Alema             58.38    3   
  3 Uyanga, Jennifer          11 Chaminade                63.15    1   
 
Girls 800 Meter Run Varsity
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Coleman, Audra            10 Bishop Alema           2:26.33    5   
  2 Tyler, Olivia             11 Chaminade              2:30.47    3   
  3 Butler, Ariana            10 Bishop Alema           2:36.77    1   
  4 Garcia, Kelsey            11 Chaminade              2:57.41  
  5 Dang, Lauren              11 Chaminade              3:17.85  
 
Girls 1600 Meter Run Varsity
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Frye, Sienna               9 Bishop Alema           6:05.33    5   
  2 Jalbuena, Alyanna         11 Chaminade              6:28.23    3   
  3 Simone, Nicole            11 Chaminade              6:48.32    1   
  4 Dang, Lauren              11 Chaminade              6:53.66  
  5 Stiglich, Grace            9 Bishop Alema           7:09.29  
  6 Parco, Abigail            11 Bishop Alema           7:25.14  
 
Girls 3200 Meter Run Varsity
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Jalbuena, Alyanna         11 Chaminade             14:54.49    5   
  2 Simone, Nicole            11 Chaminade             16:11.51    3   
 
Girls 100 Meter Hurdles Varsity
============================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Wind Points
============================================================================
  1 Hupalo, Ekaterina         12 Bishop Alema             15.58   2.7   5   
  2 Riley, S'Mara             12 Bishop Alema             16.83   2.7   3   
  3 Lacey, Haley              10 Chaminade                18.34   2.7   1   
 
Girls 300 Meter Hurdles Varsity
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Hupalo, Ekaterina         12 Bishop Alema             46.54    5   
  2 Jackson, Jazmin           10 Chaminade                46.78    3   
  3 Lacey, Haley              10 Chaminade                59.88    1   
 
Girls 4x100 Meter Relay Varsity
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 Chaminade  'A'                                        48.99    5   
     1) Jackson, Jazmin 10              2) Umans, Bailey 11               
     3) Tyler, Olivia 11                4) East, Sara 12                  
  2 Bishop Alemany  'A'                                   49.26  
     1) Hupalo, Ekaterina 12            2) Grant, Sophia 10               
     3) Franklin, Briana 12             4) Jackson, DaJahnae 11           
 
Girls 4x400 Meter Relay Varsity
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 Bishop Alemany  'A'                                 4:01.52    5   
     1) Rodriguez, Ariana 9             2) Grant, Sophia 10               
     3) Coleman, Audra 10               4) Jackson, DaJahnae 11           
  2 Chaminade  'A'                                      4:17.16  
     1) Uyanga, Jennifer 11             2) Umans, Bailey 11               
     3) Tyler, Olivia 11                4) East, Sara 12                  
 
Girls High Jump Varsity
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Jackson, Jazmin           10 Chaminade              4-11.00    5   
     4-09 4-11 
        O    O 
  2 Butler, Ariana            10 Bishop Alema           4-09.00    3   
     4-03 4-05 4-07 4-09 4-11 
        O   XO    O    O  XXX 
  3 Reeves, Vanessa           12 Bishop Alema           4-05.00    1   
     4-03 4-05 4-07 
       XO    O  XXX 
  4 Riley, S'Mara             12 Bishop Alema           4-03.00  
     4-03 4-05 
        O  XXX 
 
Girls Pole Vault Varsity
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Machado, Alisa            10 Bishop Alema           8-00.00    5   
     6-06 7-00 7-06 8-00 8-06 
        O    O   XO   XO  XXX 
  2 Jonke, Elise              12 Bishop Alema           6-00.00    3   
     5-06 6-00 6-06 
        O  XXO  XXX 
  3 Martin, Ivette            10 Bishop Alema           5-00.00    1   
     5-00 5-06 
      XXO  XXX 
 
Girls Long Jump Varsity
============================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Wind Points
============================================================================
  1 Uyanga, Jennifer          11 Chaminade             15-09.00   NWI   5   
     15-09(NWI) FOUL                    
  2 Daily, Nekeyah            12 Bishop Alema          15-04.25   NWI   3   
     FOUL      FOUL      15-01.50(NWI) 15-04.25(NWI)       
  3 Thomas, Havana            10 Bishop Alema          15-00.00   NWI   1   
     FOUL      13-09.50(NWI) 14-04.50(NWI) 15-00(NWI)      
  4 Solar, Ashley             12 Bishop Alema          13-07.50   NWI 
     13-07.50(NWI) 13-06.25(NWI) 13-06(NWI) 13-04.50(NWI)      
  5 Campbell, Catherine       12 Chaminade             11-07.00   NWI 
     FOUL      11-02(NWI) 11-07(NWI) FOUL           
 
Girls Triple Jump Varsity
============================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Wind Points
============================================================================
  1 Thomas, Havana            10 Bishop Alema          35-01.50   NWI   5   
     31-08(NWI) 33-07.50(NWI) 33-09.50(NWI) 35-01.50(NWI)       
  2 Solar, Ashley             12 Bishop Alema          29-08.00   NWI   3   
     28-05.75(NWI) 29-08(NWI) 28-08.50(NWI) 28-07(NWI)      
  3 Campbell, Catherine       12 Chaminade             27-00.75   NWI   1   
     FOUL      24-08(NWI) 27-00.75(NWI) 26-01(NWI)      
 -- Daily, Nekeyah            12 Bishop Alema              FOUL       
     FOUL      FOUL      FOUL      FOUL           
 
Girls Shot Put Varsity
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Bombata, Nailah            9 Bishop Alema          31-10.50    5   
  2 Vazquez, Cheyanne         10 Chaminade             29-11.50    3   
  3 Oliva, Katie              11 Bishop Alema          27-09.00    1   
  4 Pace, Savannah            10 Bishop Alema          26-01.00  
  5 Klessig, Emma             11 Chaminade             22-08.00  
  6 Ibe, Oluchi               11 Chaminade             21-08.00  
 
Girls 100 Meter Dash Junior Varsity
===============================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Wind H# Points
===============================================================================
  1 Herrera, Nicole           11 Bishop Alema             14.35  +0.0  1   5   
  2 Pesantes, Lindsey          9 Bishop Alema             14.43  +0.0  1   3   
  3 Gipson, Natalie            9 Chaminade                14.47  +0.0  2 
  4 Ramirez, Erika             9 Bishop Alema             15.02  +0.0  1   1   
  5 Thomas, Imani             11 Chaminade                15.09  +0.0  1 
  6 Khanna, Priyanka           9 Chaminade                15.14  +0.0  2 
  7 Cruz, Cynthia              9 Chaminade                16.42  +0.0  1 
  8 Parks, Victoria            9 Chaminade                16.43  +0.0  2 
 
Girls 200 Meter Dash Junior Varsity
===============================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Wind H# Points
===============================================================================
  1 Gipson, Natalie            9 Chaminade                29.07  +0.0  2 
  2 Hupalo, Alexa              9 Bishop Alema             29.58  +0.0  1   5   
  3 Cano, Sara                11 Bishop Alema             30.30  +0.0  1   3   
  4 Yaramadi, Isabella        11 Chaminade                31.23  +0.0  1   1   
  5 Guerrero, Andrea           9 Bishop Alema             31.92  +0.0  1 
  6 Khanna, Priyanka           9 Chaminade                32.41  +0.0  2 
  7 Cruz, Cynthia              9 Chaminade                34.79  +0.0  1 
  8 Parks, Victoria            9 Chaminade                35.73  +0.0  2 
 
Girls 400 Meter Dash Junior Varsity
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Gutierrez, Daniella        9 Bishop Alema             69.24    5   
  2 Smith, Josephine          10 Bishop Alema             70.44    3   
  3 Gbemudo, Nneke            11 Chaminade                71.22    1   
  4 Montoya, Diana            10 Bishop Alema             74.04  
 
Girls 1600 Meter Run Junior Varsity
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Doubt, Jenna               9 Bishop Alema           7:30.17    5   
 
Girls 100 Meter Hurdles Junior Varsity
============================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Wind Points
============================================================================
  1 Baber, Amelie              9 Bishop Alema             18.55  -2.0   5   
 
Girls 300 Meter Hurdles Junior Varsity
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Baber, Amelie              9 Bishop Alema             53.05    5   
  2 Shaw, Olivia              11 Bishop Alema             56.47    3   
 
Girls 4x100 Meter Relay Junior Varsity
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 Bishop Alemany  'A'                                   55.22    5   
     1) Cano, Sara 11                   2) Little, Alichia 9              
     3) Pesantes, Lindsey 9             4) Shaw, Olivia 11                
  2 Chaminade  'A'                                        58.00  
     1) Gbemudo, Nneke 11               2) Thomas, Imani 11               
     3) Yaramadi, Isabella 11           4) Britt, Mariah 12               
 
Girls 4x400 Meter Relay Junior Varsity
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 Bishop Alemany  'A'                                 4:57.22    5   
     1) Shaw, Olivia 11                 2) Smith, Josephine 10            
     3) Little, Alichia 9               4) Gutierrez, Daniella 9          
 
Girls Pole Vault Junior Varsity
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Arutyunyan, Annie         10 Bishop Alema           5-06.00    5   
     5-00 5-06 6-00 
        O    O  XXX 
 
Girls Long Jump Junior Varsity
============================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Wind Points
============================================================================
  1 Felton, Lindsey           11 Bishop Alema          13-03.00   NWI   5   
     10-01(NWI) 10-05(NWI) 13-03(NWI) 12-05(NWI)      
  2 Ibe, Oluchi               11 Chaminade             11-11.25   NWI   3   
     11-11.25(NWI) 11-05.25(NWI) 10-06(NWI) 10-03.50(NWI)      
  3 Asher, Delaney             9 Chaminade             11-03.25   NWI   1   
     FOUL      11-03.25(NWI) FOUL      FOUL            
  4 Yaramadi, Isabella        11 Chaminade             10-04.00   NWI 
     10-04(NWI) FOUL      FOUL      FOUL            
 -- Thomas, Imani             11 Chaminade                 FOUL       
     FOUL      FOUL      FOUL      FOUL           
 
Girls Triple Jump Junior Varsity
============================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Wind Points
============================================================================
  1 Felton, Lindsey           11 Bishop Alema          28-05.00   NWI   5   
     FOUL      FOUL      27-07(NWI) 28-05(NWI)       
 
Girls Shot Put Junior Varsity
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Esqueda, Vivian            9 Bishop Alema          26-05.50    5   
  2 Perry, Jordyn             11 Bishop Alema          21-10.00    3   
  3 Herrera, Nicole           11 Bishop Alema          21-06.00    1   
  4 Svolos, Amanda            11 Chaminade             19-10.00  
 
Boys 100 Meter Dash Varsity
===============================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Wind H# Points
===============================================================================
  1 Okiburdo, Alexander       11 Chaminade                11.31  -1.0  1   5   
  2 Bombata, Nazar            12 Bishop Alema             11.40  -1.0  1   3   
  3 Washington, Frankie        9 Chaminade                11.62  -1.0  1   1   
  4 Latimore, Kenny            9 Chaminade                11.78  -1.0  1 
  5 McIntosh, Steve           12 Bishop Alema             11.93  -1.0  1 
  6 Thomas, Morgan            12 Bishop Alema             11.95  -1.0  1 
  7 Thaler, Matthew           11 Chaminade                12.11   2.3  2 
  8 Mack, Gerry               12 Chaminade                12.88   2.3  2 
 
Boys 200 Meter Dash Varsity
============================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Wind Points
============================================================================
  1 Bombata, Nazar            12 Bishop Alema             22.34   1.8   5    22.331
  2 Okiburdo, Alexander       11 Chaminade                22.34   1.8   3    22.340
  3 Thomas, Morgan            12 Bishop Alema             23.40   1.8   1   
  4 McIntosh, Steve           12 Bishop Alema             23.55   1.8  23.542
  5 Washington, Frankie        9 Chaminade                23.55   1.8  23.548
 
Boys 400 Meter Dash Varsity
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Achara, Chigozie          11 Bishop Alema             50.62    5   
  2 Jackson, Malik            11 Bishop Alema             51.57    3   
  3 Garcia, Nicholas          12 Bishop Alema             51.86    1   
  4 Goldman, Ryan             10 Chaminade                52.96  
  5 Tillotson, Jackson         9 Chaminade                54.28  
 
Boys 800 Meter Run Varsity
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Popp, Kevin               12 Bishop Alema           2:06.93    5   
  2 Doucette, Walker          11 Chaminade              2:06.94    3   
  3 Neff, Riles               10 Bishop Alema           2:08.10    1   
  4 Simone, Christian          9 Chaminade              2:10.30  
  5 Haddad, Alexander         12 Chaminade              2:22.43  
 
Boys 1600 Meter Run Varsity
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Simone, Christian          9 Chaminade              5:04.28    5   
  2 Ruiz, Robert              11 Bishop Alema           5:16.74    3   
  3 Atwater, Dylan            10 Bishop Alema           5:21.12    1   
  4 Doubt, Jonathan           12 Bishop Alema           5:36.07  
  5 Pascasio, Jacob              Chaminade              5:37.89  
  6 Newman, Dillon               Chaminade              5:38.23  
 
Boys 3200 Meter Run Varsity
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Morrone, Michael          11 Chaminade             10:27.16    5   
  2 Ruiz, Robert              11 Bishop Alema          11:25.80    3   
  3 Cains, Deniz              10 Chaminade             11:33.06    1   
  4 Castro, Angel             11 Bishop Alema          11:40.01  
  5 Atwater, Dylan            10 Bishop Alema          11:45.03  
 
Boys 110 Meter Hurdles Varsity
============================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Wind Points
============================================================================
  1 Perkins, Xayvion           9 Chaminade                16.90  -0.9   5   
  2 Blaney, Tyler             11 Chaminade                19.27  -0.9   3   
 
Boys 300 Meter Hurdles Varsity
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Perkins, Xayvion           9 Chaminade                42.81    5   
  2 Vives, Cytres              9 Bishop Alema             45.64    3   
  3 Blaney, Tyler             11 Chaminade                46.06    1   
 
Boys 4x100 Meter Relay Varsity
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 Bishop Alemany  'A'                                   44.13    5   
     1) Thomas, Morgan 12               2) Jackson, Malik 11              
     3) Bombata, Nazar 12               4) Garcia, Nicholas 12            
  2 Chaminade  'A'                                        44.91  
     1) Thaler, Matthew 11              2) Brown, Adonis 12               
     3) Washington, Frankie 9           4) Okiburdo, Alexander 11         
 
Boys 4x400 Meter Relay Varsity
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 Bishop Alemany  'A'                                 3:29.76    5   
     1) Achara, Chigozie 11             2) Garcia, Nicholas 12            
     3) Popp, Kevin 12                  4) Jackson, Malik 11              
  2 Chaminade  'A'                                      3:50.27  
     1) Brown, Adonis 12                2) Perkins, Xayvion 9             
     3) Okiburdo, Alexander 11          4) Goldman, Ryan 10               
 
Boys High Jump Varsity
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Vives, Cytres              9 Bishop Alema           5-10.00    5   
     5-02 5-06 5-08 5-10 6-00 
        O    O    O  XXO   XX 
  2 Simqu, Will               11 Chaminade              5-08.00    3   
     5-04 5-06 5-08 5-10 
        O    O   XO  XXX 
  3 Pedati, Spencer           11 Chaminade              5-04.00    1   
     5-02 5-04 5-06 
        O    O  XXX 
  4 Angel, Will               11 Chaminade              5-02.00  
     4-08 4-10 5-00 5-02 5-04 
        O    O    O    O  XXX 
 
Boys Pole Vault Varsity
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Pedati, Spencer           11 Chaminade              8-06.00    5   
     7-00 7-06 8-00 8-06 9-00 
        O    O    O    O  XXX 
  2 Carranza, Alejandro       12 Bishop Alema           7-06.00    3   
     7-00 7-06 8-00 
        O   XO  XXX 
 
Boys Long Jump Varsity
============================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Wind Points
============================================================================
  1 Jackson, Malik            11 Bishop Alema          19-03.00   NWI   5   
     18-09(NWI) 19-03(NWI)               
  2 Latimore, Kenny            9 Chaminade             18-01.00   NWI   3   
     18-01(NWI) 17-08(NWI) 17-00(NWI) 17-11(NWI)       
  3 Perkins, Xayvion           9 Chaminade             17-07.50   NWI   1   
     17-07.50(NWI) 17-01.50(NWI) x            
  4 Angel, Will               11 Chaminade             17-05.00   NWI 
     17-05(NWI) 16-01.50(NWI) 16-08(NWI) 15-08.50(NWI)      
 
Boys Triple Jump Varsity
============================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Wind Points
============================================================================
  1 Simqu, Will               11 Chaminade             36-05.00   NWI   5   
     FOUL      36-05(NWI) 36-02.50(NWI) 35-08(NWI)       
 
Boys Shot Put Varsity
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Hayes, Jalen              11 Chaminade             41-04.75    5   
  2 Bolluers, Ian             11 Bishop Alema          39-06.00    3   
  3 Haddad, Alexander         12 Chaminade             30-09.25    1   
  4 Monroy, Freddy            12 Bishop Alema          28-02.75  
 
Boys 100 Meter Dash Junior Varsity
============================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Wind Points
============================================================================
  1 Ascencion, Keevaughn      11 Chaminade                11.71   0.3   5   
  2 Smith, Tyler               9 Bishop Alema             11.87   0.3   3   
  3 Schuller, John             9 Chaminade                12.80   0.3   1   
  4 Tovar, Julian             11 Bishop Alema             13.42   0.3 
  5 Leongzon, Julian          11 Bishop Alema             13.56   0.3 
 
Boys 200 Meter Dash Junior Varsity
============================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Wind Points
============================================================================
  1 Smith, Tyler               9 Bishop Alema             24.70  +0.0   5   
  2 Tovar, Julian             11 Bishop Alema             26.98  +0.0   3   
  3 Leongzon, Julian          11 Bishop Alema             27.41  +0.0   1   
 
Boys 400 Meter Dash Junior Varsity
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Aguinaldo, Carlo           9 Bishop Alema             57.59    5   
  2 Lipman, Noah               9 Bishop Alema             57.77    3   
 
Boys 800 Meter Run Junior Varsity
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Tobar, Ceasar             10 Bishop Alema           2:18.16    5   
  2 Helm, Rex                 11 Chaminade              2:19.04    3   
  3 Rodriguez, David          10 Bishop Alema           2:24.40    1   
  4 YU, Stephan                9 Chaminade              2:39.34  
  5 Van der Valt, Charlie        Chaminade              2:43.59  
 
Boys 1600 Meter Run Junior Varsity
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Avendano, Dominic         11 Bishop Alema           5:46.03    5   
  2 Rodas, Nelson             10 Bishop Alema           5:57.82    3   
  3 Paz miletich, Edwin        9 Chaminade              6:09.38    1   
  4 Nguyen, Andrew            10 Chaminade              7:35.31  
  5 Ajemian, Armen             9 Chaminade              7:42.60  
 
Boys 4x100 Meter Relay Junior Varsity
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 Bishop Alemany  'A'                                   49.80    5   
     1) Stansbury, Brandon 11           2) Lipman, Noah 9                 
     3) Aguinaldo, Carlo 9              4) Smith, Tyler 9                 
 
Boys Long Jump Junior Varsity
============================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Wind Points
============================================================================
  1 Ascencion, Keevaughn      11 Chaminade             16-07.50   NWI   5   
     16-07.50(NWI) 16-01(NWI)               
 
Boys Shot Put Junior Varsity
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Mansourian, Chris         11 Chaminade             29-06.00    5   
 
Boys 100 Meter Dash Frosh/Soph
============================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Wind Points
============================================================================
  1 Garcia, Zack               9 Chaminade                12.31  -1.8   5   
  2 Cuaderno, Tim             11 Chaminade                12.40  -1.8   3   
  3 Reid, Vincent             10 Chaminade                12.70  -1.8   1   
  4 Serrano, Joshua            9 Bishop Alema             13.18  -1.8 
  5 Pamintuan, Andrew         10 Bishop Alema             13.86  -1.8 
 
Boys 200 Meter Dash Frosh/Soph
============================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Wind Points
============================================================================
  1 Garcia, Zack               9 Chaminade                24.69  +0.0   5   
  2 Cuaderno, Tim             11 Chaminade                25.09  +0.0   3   
  3 Reid, Vincent             10 Chaminade                25.26  +0.0   1   
  4 Edwards, Christopher       9 Bishop Alema             26.07  +0.0 
  5 Serrano, Joshua            9 Bishop Alema             26.33  +0.0 
  6 Pamintuan, Andrew         10 Bishop Alema             27.82  +0.0 
 
Boys 400 Meter Dash Frosh/Soph
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Edwards, Christopher       9 Bishop Alema             56.82    5   
  2 De santis, Leo             9 Chaminade                56.84    3   
  3 Garcia, Nick              10 Chaminade                58.15    1   
  4 Fassett, John             10 Bishop Alema             63.05  
 
Boys 800 Meter Run Frosh/Soph
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Scrymgoeur, Jack           9 Chaminade              2:37.72    5   
  2 Rivera, Gavin             10 Bishop Alema           2:38.79    3   
  3 Malham, Joey              10 Chaminade              2:47.52    1   
  4 Frigillana, Ryan           9 Bishop Alema           2:54.08  
 
Boys 1600 Meter Run Frosh/Soph
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Shahhinian, Samuel         9 Chaminade              5:38.29    5   
  2 Rivera, Gavin             10 Bishop Alema           6:03.30    3   
  3 Frigillana, Ryan           9 Bishop Alema           7:03.18    1   
 
Boys 4x100 Meter Relay Frosh/Soph
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 Chaminade  'A'                                        49.19    5   
     1) Cuaderno, Tim 11                2) Garcia, Zack 9                 
     3) Reid, Vincent 10                4) Latimore, Kenny 9              
 
Boys 4x400 Meter Relay Frosh/Soph
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 Chaminade  'A'                                      4:05.22    5   
     1) Tillotson, Jackson 9            2) De santis, Leo 9               
     3) Garcia, Nick 10                 4) Garcia, Zack 9                 
 
Boys High Jump Frosh/Soph
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Teehan, Brendan            9 Chaminade              5-02.00    5   
     4-08 4-10 5-00 5-02 5-04 
        O    O  XXO  XXO  XXX 
 
Boys Long Jump Frosh/Soph
============================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Wind Points
============================================================================
  1 Darden, Chase              9 Chaminade             16-09.50   NWI   5   
     16-09.50(NWI) 15-01.50(NWI) FOUL      14-08.50(NWI)      
 
Boys Shot Put Frosh/Soph
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Otchis, Justin            10 Chaminade             37-03.00    5   
  2 Younessi, Joshua          10 Chaminade             35-10.00    3   
  3 Barron, Andres            10 Bishop Alema          34-04.50    1   
  4 Lopez, Jovan              10 Bishop Alema          33-02.00  
  5 Darden, Chase              9 Chaminade             31-07.25  
  6 Neistein, Andrew          10 Chaminade             26-11.00  
  7 Villalobos, Christian     10 Chaminade             21-08.25  
  8 Sherman, Zach             10 Chaminade             21-06.50  
 
              Women - Varsity - Team Rankings - 15 Events Scored
===============================================================================
    1) Bishop Alemany              73        2) Chaminade                  53   
 
           Women - Junior Varsity - Team Rankings - 13 Events Scored
===============================================================================
    1) Bishop Alemany              77        2) Chaminade                   6   
 
                Men - Varsity - Team Rankings - 15 Events Scored
===============================================================================
    1) Chaminade                   61        2) Bishop Alemany             60   
 
            Men - Junior Varsity - Team Rankings - 11 Events Scored
===============================================================================
    1) Bishop Alemany              39        2) Chaminade                  20   
 
              Men - Frosh/Soph - Team Rankings - 11 Events Scored
===============================================================================
    1) Chaminade                   61        2) Bishop Alemany             13