Licensed to Royal Results - Contractor License
                                       HY-TEK's Meet Manager 4/19/2018 06:26 PM
                       SFHS/NDAD vs Alemany - 4/19/2018                        
                            St Francis High School                             
                                    Results                                    
 
Girls 100 Meter Dash Varsity
============================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Wind Points
============================================================================
Finals
  1 Hupalo, Ekaterina         12 Bishop Alema             12.68  -1.6   5   
  2 Gonzalez, Monica          11 Notre Dame A             13.32  -1.6   3   
  3 Ramos, Kayla              12 Notre Dame A             13.67  -1.6   1   
  4 Benson, Sasha             10 Notre Dame A             14.64  -1.6 
 
Girls 200 Meter Dash Varsity
===============================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Wind H# Points
===============================================================================
  1 Traylor, Gabrielle        12 Notre Dame A             25.74  +0.0  1   5   
  2 Jackson, DaJahnae         11 Bishop Alema             25.80  +0.0  1   3   
  3 Johnson, Briana              Bishop Alema             26.48  +0.0  1   1   
  4 Grant, Sophia             10 Bishop Alema             26.68  +0.0  1 
  5 Ramos, Kayla              12 Notre Dame A             28.46  +0.0  1 
  6 Strawn, Gabrielle         11 Notre Dame A        7:26:12.39  +0.0  2 
  7 Burrill, Lily             10 Notre Dame A        7:26:13.83  +0.0  2 
  8 Benson, Sasha             10 Notre Dame A        7:26:14.57  +0.0  2 
 
Girls 400 Meter Dash Varsity
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Jackson, DaJahnae         11 Bishop Alema             57.73    5   
  2 Johnson, Briana              Bishop Alema             58.92    3   
  3 Rodriguez, Ariana          9 Bishop Alema             58.93    1   
  4 Traylor, Gabrielle        12 Notre Dame A             61.29  
  5 Porter, Camille            9 Notre Dame A             66.69  
 
Girls 800 Meter Run Varsity
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Coleman, Audra            10 Bishop Alema           2:22.24    5   
  2 Lomeli, Alex              12 Notre Dame A           2:24.02    3   
  3 Butler, Ariana            10 Bishop Alema           2:34.16    1   
  4 Stauber, Michelle         12 Notre Dame A           2:45.26  
  5 Teraoka, Kendra            9 Notre Dame A           2:46.74  
 
Girls 1600 Meter Run Varsity
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Lomeli, Alex              12 Notre Dame A           5:54.53    5   
  2 Mcclune, Amy              10 Notre Dame A           6:02.42    3   
  3 Rosales, Ivy              10 Notre Dame A           6:48.91    1   
  4 Stiglich, Grace            9 Bishop Alema           6:57.01  
  5 Parco, Abigail            11 Bishop Alema           7:25.56  
 
Girls 3200 Meter Run Varsity
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Mcclune, Amy              10 Notre Dame A          13:16.48    5   
  2 Taylor, Fiona             10 Notre Dame A          13:22.04    3   
  3 Stiglich, Grace            9 Bishop Alema          16:12.20    1   
  4 Parco, Abigail            11 Bishop Alema          16:44.66  
 
Girls 100 Meter Hurdles Varsity
============================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Wind Points
============================================================================
  1 Hupalo, Ekaterina         12 Bishop Alema             15.02  -1.5   5   
  2 Riley, S'Mara             12 Bishop Alema             16.23  -1.5   3   
  3 Lambey, Iliyani           11 Notre Dame A             17.24  -1.5   1   
  4 Baber, Amelie              9 Bishop Alema             17.98  -1.5 
 
Girls 300 Meter Hurdles Varsity
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Riley, S'Mara             12 Bishop Alema             51.25    5   
  2 Baber, Amelie              9 Bishop Alema             52.57    3   
  3 Lambey, Iliyani           11 Notre Dame A             54.94    1   
  4 Rogers, Kamryn            10 Bishop Alema             55.56  
  5 Smith, Jamie              12 Notre Dame A             55.92  
 
Girls 4x100 Meter Relay Varsity
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 Bishop Alemany  'A'                                   49.25    5   
     1) Hupalo, Ekaterina 12            2) Johnson, Briana                
     3) Grant, Sophia 10                4) Jackson, DaJahnae 11           
  2 Notre Dame Academy  'A'                               50.69  
     1) Traylor, Gabrielle 12           2) Gonzalez, Monica 11            
     3) Ramos, Kayla 12                 4) Porter, Camille 9              
 
Girls 4x400 Meter Relay Varsity
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 Bishop Alemany  'A'                                 4:06.29    5   
     1) Coleman, Audra 10               2) Butler, Ariana 10              
     3) Rogers, Kamryn 10               4) Grant, Sophia 10               
  2 Notre Dame Academy  'A'                             4:30.81  
     1) Lomeli, Alex 12                 2) Porter, Camille 9              
     3) Ramos, Kayla 12                 4) Teraoka, Kendra 9              
  3 Notre Dame Academy  'B'                            x5:05.94  
     1) Strawn, Gabrielle 11            2) Rosales, Ivy 10                
     3) Smith, Jamie 12                 4) Jenks, Marley 12               
 
Girls High Jump Varsity
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Butler, Ariana            10 Bishop Alema           4-04.00    5   
     4-00 4-02 4-04 
       XO    O    O 
  2 Reeves, Vanessa           12 Bishop Alema           4-02.00    2   
     4-00 4-02 4-04 
        O    O  XXX 
  2 Burrill, Lily             10 Notre Dame A           4-02.00    2   
     3-08 3-10 4-00 4-02 4-04 
        O    O    O    O  XXX 
  4 Smith, Jamie              12 Notre Dame A           3-10.00  
     3-08 3-10 4-00 
        O    O  XXX 
  5 Jenks, Marley             12 Notre Dame A          J3-10.00  
     3-06 3-08 3-10 4-00 
       XO    O  XXO  XXX 
  6 Moreta, Madeline          10 Notre Dame A           3-08.00  
     3-06 3-08 3-10 
        O   XO  XXX 
 
Girls Long Jump Varsity
============================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Wind Points
============================================================================
  1 Thomas, Havana            10 Bishop Alema          14-11.00   NWI   5   
     14-11(NWI) 13-07(NWI) 13-11.50(NWI)         
  2 Lambey, Iliyani           11 Notre Dame A          14-08.25   NWI   3   
     14-03.75(NWI) 14-02(NWI) 14-08.25(NWI)         
  3 Strawn, Gabrielle         11 Notre Dame A          14-05.50   NWI   1   
     FOUL      14-05.50(NWI) 13-03.50(NWI)           
  4 Daily, Nekeyah            12 Bishop Alema          14-02.25   NWI 
     FOUL      14-02.25(NWI) FOUL              
  5 Solar, Ashley             12 Bishop Alema          14-01.00   NWI 
     13-11(NWI) 14-01(NWI) 13-08.50(NWI)         
  6 Felton, Lindsey           11 Bishop Alema          13-09.50   NWI 
     13-09.50(NWI) 13-07.50(NWI) FOUL              
  7 Teraoka, Kendra            9 Notre Dame A          11-05.50   NWI 
     FOUL      FOUL      11-05.50(NWI)         
 -- Traylor, Gabrielle        12 Notre Dame A              FOUL       
     FOUL      FOUL                    
 -- Gonzalez, Monica          11 Notre Dame A              FOUL       
     FOUL      FOUL                    
 
Girls Triple Jump Varsity
============================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Wind Points
============================================================================
  1 Thomas, Havana            10 Bishop Alema          33-03.75   NWI   5   
     33-03.75(NWI) FOUL      33-00.75(NWI)         
  2 Daily, Nekeyah            12 Bishop Alema          31-04.25   NWI   3   
     31-03.50(NWI) FOUL      31-04.25(NWI)         
  3 Solar, Ashley             12 Bishop Alema          30-03.50   NWI   1   
     29-11.25(NWI) 30-03.50(NWI) 30-02(NWI)         
  4 Felton, Lindsey           11 Bishop Alema          29-02.75   NWI 
     29-02.75(NWI) FOUL      29-00.50(NWI)         
  5 Lambey, Iliyani           11 Notre Dame A          28-02.00   NWI 
     28-02(NWI) 27-08(NWI) FOUL                
 
Girls Shot Put Varsity
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Bombata, Nailah            9 Bishop Alema          34-01.00    5   
  2 Pace, Savannah            10 Bishop Alema          28-05.00    3   
  3 Oliva, Katie              11 Bishop Alema          28-04.50    1   
  4 Rozo, Angelique           10 Notre Dame A          25-04.50  
  5 Heath, Mason               9 Notre Dame A          22-06.00  
  6 Alemayehu, Arsema         11 Notre Dame A          21-02.50  
  7 Huntsman, Miracle         11 Notre Dame A          15-10.00  
 
Girls 100 Meter Dash Junior Varsity
============================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Wind Points
============================================================================
  1 Pesantes, Lindsey          9 Bishop Alema             14.53  -1.0   5   
  2 Guerrero, Andrea           9 Bishop Alema             15.47  -1.0   3   
  3 Moreta, Madeline          10 Notre Dame A             15.55  -1.0   1   
 
Girls 200 Meter Dash Junior Varsity
============================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Wind Points
============================================================================
  1 Herrera, Nicole           11 Bishop Alema             29.56  +0.0   5   
  2 Hupalo, Alexa              9 Bishop Alema             30.62  +0.0   3   
  3 Andrade, Isabella         10 Notre Dame A             30.93  +0.0   1   
  4 Ramirez, Erika             9 Bishop Alema             31.74  +0.0 
 
Girls 400 Meter Dash Junior Varsity
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Gutierrez, Daniella        9 Bishop Alema             69.94    5   
  2 Smith, Josephine          10 Bishop Alema             70.29    3   
  3 Andrade, Isabella         10 Notre Dame A             72.86    1   
  4 Montoya, Diana            10 Bishop Alema             74.42  
  5 Jenks, Marley             12 Notre Dame A             78.13  
 
Girls 1600 Meter Run Junior Varsity
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Doubt, Jenna               9 Bishop Alema           7:31.89    5   
 
Girls 3200 Meter Run Junior Varsity
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Doubt, Jenna               9 Bishop Alema          16:49.06    5   
 
Girls 300 Meter Hurdles Junior Varsity
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Shaw, Olivia              11 Bishop Alema             56.73    5   
 
Girls 4x100 Meter Relay Junior Varsity
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 Bishop Alemany  'A'                                   54.70    5   
     1) Pesantes, Lindsey 9             2) Little, Alichia 9              
     3) Gutierrez, Daniella 9           4) Rojas, Sophia 11               
 
Girls 4x400 Meter Relay Junior Varsity
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 Bishop Alemany  'A'                                 4:55.65    5   
     1) Little, Alichia 9               2) Hupalo, Alexa 9                
     3) Gutierrez, Daniella 9           4) Smith, Josephine 10            
 
Girls Shot Put Junior Varsity
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Esqueda, Vivian            9 Bishop Alema          27-06.00    5   
  2 Perry, Jordyn             11 Bishop Alema          22-11.00    3   
 
Boys 100 Meter Dash Varsity
============================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Wind Points
============================================================================
  1 Bombata, Nazar            12 Bishop Alema             11.35  -0.8   5   
  2 Thomas, Morgan            12 Bishop Alema             11.69  -0.8   3   
  3 McIntosh, Steve           12 Bishop Alema             11.80  -0.8   1   
  4 Chaluvadi, Vash           11 St Francis               12.49  -0.8 
 -- Molina, Matthew           11 St Francis                  FS  -0.8 
 
Boys 200 Meter Dash Varsity
============================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Wind Points
============================================================================
  1 Bombata, Nazar            12 Bishop Alema             23.01  +0.0   5   
  2 Thomas, Morgan            12 Bishop Alema             23.70  +0.0   3   
  3 Jackson, Malik            11 Bishop Alema             23.78  +0.0   1   
  4 McIntosh, Steve           12 Bishop Alema             24.74  +0.0 
  5 Loprieto, Christian       11 St Francis               25.98  +0.0 
 
Boys 400 Meter Dash Varsity
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Garcia, Nicholas          12 Bishop Alema             52.19    5   
  2 Bass, Jonas               11 St Francis               55.77    3   
  3 Loprieto, Christian       11 St Francis               57.21    1   
 
Boys 800 Meter Run Varsity
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Neff, Riles               10 Bishop Alema           2:03.43    5   
  2 Popp, Kevin               12 Bishop Alema           2:03.44    3   
  3 Serventi, Stuart          10 St Francis             2:04.17    1   
  4 Ciranna, Nicolas          11 St Francis             2:22.70  
 
Boys 1600 Meter Run Varsity
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Serventi, Stuart          10 St Francis             4:49.50    5   
  2 Suh, Jason                10 St Francis             5:04.91    3   
  3 Ruiz, Robert              11 Bishop Alema           5:10.57    1   
  4 Atwater, Dylan            10 Bishop Alema           5:14.07  
  5 Ciranna, Nicolas          11 St Francis             5:26.47  
 
Boys 3200 Meter Run Varsity
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Suh, Jason                10 St Francis            11:09.03    5   
  2 Castro, Angel             11 Bishop Alema          11:14.64    3   
  3 Atwater, Dylan            10 Bishop Alema          11:19.24    1   
  4 Ruiz, Robert              11 Bishop Alema          11:55.96  
 
Boys 110 Meter Hurdles Varsity
============================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Wind Points
============================================================================
  1 Howard, Blake             12 St Francis               16.95  -0.9   5   
  2 James, Grant              12 St Francis               17.09  -0.9   3   
  3 Yoshida, Timothy          10 St Francis               19.22  -0.9   1   
 
Boys 300 Meter Hurdles Varsity
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 James, Grant              12 St Francis               45.24    5   
  2 Yoshida, Timothy          10 St Francis               48.77    3   
 
Boys 4x100 Meter Relay Varsity
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 Bishop Alemany  'A'                                   44.25    5   
     1) Thomas, Morgan 12               2) Bombata, Nazar 12              
     3) Jackson, Malik 11               4) McIntosh, Steve 12             
  2 St Francis  'A'                                       45.21  
     1) Chaluvadi, Vash 11              2) Bass, Jonas 11                 
     3) Bosveld, Taylor 12              4) Molina, Matthew 11             
 
Boys 4x400 Meter Relay Varsity
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 Bishop Alemany  'A'                                 3:32.48    5   
     1) Popp, Kevin 12                  2) Morton, Shane 12               
     3) Garcia, Nicholas 12             4) Jackson, Malik 11              
  2 St Francis  'A'                                     3:51.25  
     1) Bass, Jonas 11                  2) Ciranna, Nicolas 11            
     3) Loprieto, Christian 11          4) Serventi, Stuart 10            
 
Boys High Jump Varsity
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Molina, Matthew           11 St Francis             6-04.00    5   
     6-00 6-02 6-04 6-06 
        O    O  XXO  XXX 
  2 Vives, Cytres              9 Bishop Alema           6-00.00    3   
     5-06 5-08 5-10 6-00 6-02 
        O    O   XO   XO  XXX 
  3 Hovland, Sean             12 St Francis             5-10.00    1   
     5-06 5-08 5-10 6-00 
        O    O    O  XXX 
  4 Suh, Jason                10 St Francis             5-06.00  
     5-02 5-04 5-06 5-08 
        O    O   XO  XXX 
 
Boys Long Jump Varsity
============================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Wind Points
============================================================================
  1 Bosveld, Taylor           12 St Francis            19-09.25   NWI   5   
     19-09.25(NWI) 17-07.75(NWI) FOUL              
  2 Jackson, Malik            11 Bishop Alema          19-05.50   NWI   3   
     19-05.50(NWI) 18-06(NWI) 18-10.50(NWI)         
  3 Nettles, Andrew           12 St Francis            16-00.00   NWI   1   
     FOUL      16-00(NWI) 15-05.75(NWI)           
  4 Jeffers, Malik (Calvin)   10 Bishop Alema          15-03.00   NWI 
     15-03(NWI) 14-05.50(NWI) FOUL              
 -- Monarrez, Andrew             St Francis                FOUL       
     FOUL      FOUL      FOUL              
 
Boys Triple Jump Varsity
============================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Wind Points
============================================================================
  1 Molina, Matthew           11 St Francis            41-11.00   NWI   5   
     38-00.50(NWI) 41-00(NWI) 41-11(NWI)           
  2 James, Grant              12 St Francis            37-00.25   NWI   3   
     37-00.25(NWI) 36-04(NWI)            
  3 Jeffers, Malik (Calvin)   10 Bishop Alema          33-11.25   NWI   1   
     33-11.25(NWI) FOUL      FOUL              
 
Boys Shot Put Varsity
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Howard, Blake             12 St Francis            45-08.00    5   
  2 Rodgers, Tyler            12 St Francis            44-07.00    3   
  3 Barron, Andres            10 Bishop Alema          40-04.00    1   
  4 Monroy, Freddy            12 Bishop Alema          28-04.00  
 
Boys 100 Meter Dash Junior Varsity
===============================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Wind H# Points
===============================================================================
  1 Smith, Tyler               9 Bishop Alema             12.09  +0.0  1   5   
  2 Pierce, Bradley           10 St Francis               12.27  +0.0  1   3   
  3 Boschetti, Xander          9 St Francis               12.28  +0.0  1   1   
  4 Castro, Marc              11 St Francis               12.32  -1.2  2 
  5 Hovland, Sean             12 St Francis               13.01  -1.2  2 
  6 Valdecantos, Nathan       10 St Francis               13.09  +0.0  1 
  7 Assa, Dexter              10 St Francis               13.16  -1.2  2 
  8 Leongzon, Julian          11 Bishop Alema             13.46  +0.0  1 
  9 Halferty, James            9 St Francis               13.46  +0.0  1 
 
Boys 200 Meter Dash Junior Varsity
============================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Wind Points
============================================================================
  1 Smith, Tyler               9 Bishop Alema             24.91   1.2   5   
  2 Castro, Marc              11 St Francis               25.29   1.2   3   
  3 Monroe, Ethan              9 St Francis               25.78   1.2   1   
  4 Boschetti, Xander          9 St Francis               26.26   1.2 
  5 Calderon, Antonio         11 St Francis               26.47   1.2 
  6 Leongzon, Julian          11 Bishop Alema             27.67   1.2 
 
Boys 400 Meter Dash Junior Varsity
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Maldonado, Sebastian         Bishop Alema             56.05    5   
  2 Aguinaldo, Carlo           9 Bishop Alema             56.63    3   
  3 Monroe, Ethan              9 St Francis               58.05    1   
  4 Schmait, Daniel            9 St Francis               58.99  
 
Boys 800 Meter Run Junior Varsity
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Tobar, Ceasar             10 Bishop Alema           2:17.66    5   
  2 Rodriguez, David          10 Bishop Alema           2:18.36    3   
  3 Sheikh, Samir             10 St Francis             2:25.75    1   
  4 Raba, Ryan                12 St Francis             2:29.03  
  5 Schmait, Daniel            9 St Francis             2:30.56  
  6 Noori, Aryan               9 St Francis             2:31.07  
  7 Padgette, Sebastian        9 St Francis             2:32.35  
  8 Po, Jason                  9 St Francis             2:36.86  
  9 Adduci, Peter              9 St Francis             2:40.74  
 
Boys 1600 Meter Run Junior Varsity
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Doubt, Jonathan           12 Bishop Alema           5:13.80    5   
  2 Tobar, Ceasar             10 Bishop Alema           5:18.27    3   
  3 Padgette, Sebastian        9 St Francis             5:33.65    1   
  4 Avendano, Dominic         11 Bishop Alema           5:36.63  
  5 Peralta, Jorge            12 St Francis             5:36.68  
  6 Sibal, Adam                  St Francis             5:42.45  
  7 Rodas, Nelson             10 Bishop Alema           5:47.96  
 
Boys 3200 Meter Run Junior Varsity
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Doubt, Jonathan           12 Bishop Alema          12:20.50    5   
  2 Raba, Ryan                12 St Francis            12:24.10    3   
  3 Tobar, Ceasar             10 Bishop Alema          12:32.19    1   
  4 Peralta, Jorge            12 St Francis            12:39.93  
  5 Sibal, Adam                  St Francis            13:11.26  
  6 Noori, Aryan               9 St Francis            13:11.49  
  7 Adduci, Peter              9 St Francis            13:24.96  
 
Boys 4x100 Meter Relay Junior Varsity
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 St Francis  'A'                                       47.76    5   
     1) Boschetti, Xander 9             2) Schmait, Daniel 9              
     3) Pierce, Bradley 10              4) Castro, Marc 11                
  2 Bishop Alemany  'A'                                   48.08  
     1) Smith, Tyler 9                  2) Lipman, Noah 9                 
     3) Aguinaldo, Carlo 9              4) Maldonado, Sebastian           
 
Boys 4x400 Meter Relay Junior Varsity
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 Bishop Alemany  'A'                                 3:56.13    5   
     1) Maldonado, Sebastian            2) Aguinaldo, Carlo 9             
     3) Lipman, Noah 9                  4) Rodriguez, David 10            
  2 St Francis  'A'                                     4:10.63  
     1) Boschetti, Xander 9             2) Pierce, Bradley 10             
     3) Monroe, Ethan 9                 4) Castro, Marc 11                
 
Boys High Jump Junior Varsity
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Calderon, Antonio         11 St Francis             5-02.00    5   
     5-00 5-02 5-04 
        O   XO  XXX 
 
Boys Long Jump Junior Varsity
============================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Wind Points
============================================================================
  1 Sheikh, Samir             10 St Francis            17-11.50   NWI   5   
     17-11.50(NWI) 16-08.75(NWI) 15-07.75(NWI)         
  2 Hovland, Sean             12 St Francis            16-06.50   NWI   3   
     16-06.50(NWI) 14-10(NWI) FOUL                
  3 Medina, Daniel             9 St Francis            15-10.25   NWI   1   
     15-10.25(NWI) 14-11(NWI) 15-03.25(NWI)         
  4 Calderon, Antonio         11 St Francis            15-09.25   NWI 
     14-09(NWI) 15-08.50(NWI) 15-09.25(NWI)         
  5 Assa, Dexter              10 St Francis            15-06.75   NWI 
     13-02(NWI) 13-11.50(NWI) 15-06.75(NWI)         
 
Boys 100 Meter Dash Frosh/Soph
============================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Wind Points
============================================================================
  1 Galang, James              9 St Francis               12.15  -1.9   5   
  2 Martin, Jonathan           9 St Francis               12.42  -1.9   3   
  3 Serrano, Joshua            9 Bishop Alema             13.07  -1.9   1   
 
Boys 200 Meter Dash Frosh/Soph
============================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Wind Points
============================================================================
  1 Martin, Jonathan           9 St Francis               25.03  +0.0   5   
  2 Galang, James              9 St Francis               25.34  +0.0   3   
 
Boys 400 Meter Dash Frosh/Soph
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Mason, Miles               9 St Francis               54.18    5   
  2 Beeve, Matthew            10 St Francis               54.33    3   
  3 Fassett, John             10 Bishop Alema             61.52    1   
 
Boys 800 Meter Run Frosh/Soph
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Andriuzzo, Colin           9 St Francis             2:27.07    5   
  2 Sibal, Dylan               9 St Francis             2:35.29    3   
  3 Rivera, Gavin             10 Bishop Alema           2:41.65    1   
  4 Frigillana, Ryan           9 Bishop Alema           2:47.10  
 
Boys 1600 Meter Run Frosh/Soph
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Polenzani, Mark            9 St Francis             5:20.18    5   
  2 Paz, Gabriel               9 St Francis             5:26.52    3   
  3 Martin, Lars               9 St Francis             5:26.64    1   
  4 Rivera, Gavin             10 Bishop Alema           5:54.32  
  5 Frigillana, Ryan           9 Bishop Alema           6:42.37  
 
Boys 3200 Meter Run Frosh/Soph
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Polenzani, Mark            9 St Francis            12:12.48    5   
  2 Andriuzzo, Colin           9 St Francis            12:16.80    3   
  3 Sibal, Dylan               9 St Francis            12:24.10    1   
  4 Paz, Gabriel               9 St Francis            12:25.28  
  5 Martin, Lars               9 St Francis            12:25.37  
 
Boys 110 Meter Hurdles Frosh/Soph
============================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Wind Points
============================================================================
  1 Kong, Daniel               9 St Francis               20.32  -1.4   5   
  2 Sheriff, Dylan            10 St Francis               20.58  -1.4   3   
  3 Hernandez, Tomas           9 St Francis               21.64  -1.4   1   
 
Boys 300 Meter Hurdles Frosh/Soph
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Sheriff, Dylan            10 St Francis               49.20    5   
  2 Kong, Daniel               9 St Francis               49.87    3   
  3 Hernandez, Tomas           9 St Francis               54.64    1   
  4 Rodriguez, Aiden           9 Bishop Alema             59.68  
 
Boys 4x100 Meter Relay Frosh/Soph
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 St Francis  'A'                                       45.83    5   
     1) Martin, Jonathan 9              2) Harper, Fredrick 10            
     3) Mason, Miles 9                  4) Galang, James 9                
 
Boys 4x400 Meter Relay Frosh/Soph
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 St Francis  'A'                                     3:57.84    5   
     1) Martin, Jonathan 9              2) Beeve, Matthew 10              
     3) Cupp, Alex 10                   4) Mason, Miles 9                 
 
Boys High Jump Frosh/Soph
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Hall, Sean                   St Francis             5-00.00    5   
     4-08 4-10 5-00 5-02 
        O    O   XO  XXX 
  2 Chow, Devon               10 St Francis             4-08.00    3   
     4-04 4-06 4-08 4-10 
        O    O    O  XXX 
  3 Simonian, Nicholas         9 St Francis             4-06.00    1   
     4-04 4-06 4-08 
        O   XO  XXX 
  4 Ciranna, Matthew           9 St Francis            J4-06.00  
     4-04 4-06 4-08 
       XO   XO  XXX 
 
Boys Long Jump Frosh/Soph
============================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Wind Points
============================================================================
  1 Hall, Sean                   St Francis            16-04.50   NWI   5   
     16-04.50(NWI) 14-09.50(NWI) FOUL                
  2 Ramos, Ryan                9 St Francis            15-05.50   NWI   3   
     FOUL      15-05.50(NWI) 14-05.50(NWI)         
  3 Monroe, Ethan              9 St Francis            14-11.50   NWI   1   
     FOUL      14-11.50(NWI) FOUL              
  4 Guzman, Jacob              9 St Francis            14-04.50   NWI 
     FOUL      14-04.50(NWI) 13-11.75(NWI)         
  5 Po, Jason                  9 St Francis            14-00.00   NWI 
     11-08(NWI) 14-00(NWI) FOUL              
  6 Cuevas, Reese              9 St Francis            12-07.50   NWI 
     12-05(NWI) FOUL      12-07.50(NWI)         
  7 Galaz, Matthew             9 St Francis            12-06.50   NWI 
     FOUL      FOUL      12-06.50(NWI)         
  8 Duran, Luciano            10 St Francis            12-04.00   NWI 
     12-04(NWI) FOUL      FOUL              
 
Boys Triple Jump Frosh/Soph
============================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Wind Points
============================================================================
  1 Hall, Sean                   St Francis            34-07.00   NWI   5   
     34-07(NWI) 34-07(NWI) 34-03(NWI)           
 
Boys Shot Put Frosh/Soph
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Cruz, Nathan               9 St Francis            37-05.00    5   
  2 Gurlekian, Matthew K       9 St Francis            34-08.50    3   
  3 Barron, Andres            10 Bishop Alema          33-05.00    1   
  4 Lopez, Jovan              10 Bishop Alema          32-07.00  
 
              Women - Varsity - Team Rankings - 15 Events Scored
===============================================================================
    1) Bishop Alemany              90        2) Notre Dame Academy         37   
 
           Women - Junior Varsity - Team Rankings - 10 Events Scored
===============================================================================
    1) Bishop Alemany              62        2) Notre Dame Academy          3   
 
                Men - Varsity - Team Rankings - 15 Events Scored
===============================================================================
    1) St Francis                  72        2) Bishop Alemany             54   
 
            Men - Junior Varsity - Team Rankings - 10 Events Scored
===============================================================================
    1) Bishop Alemany              45        2) St Francis                 33   
 
              Men - Frosh/Soph - Team Rankings - 14 Events Scored
===============================================================================
    1) St Francis                 109        2) Bishop Alemany              4