Licensed to Royal Results - Contractor License
                                       HY-TEK's Meet Manager 4/25/2018 06:47 PM
                   Temple City vs South Pasadena - 4/25/2018                   
                              South Pasadena  HS                               
                                    Results                                    
 
Girls 100 Meter Dash Varsity
==============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Wind
==============================================================================
Finals
  1 #  146 Taylor, Christina  11 South Pasade           12.94      13.37   0.4 
  2 #  150 Whitman, Cayley    12 South Pasade           13.04      13.56   0.4 
  3 #  128 Leeson, Ella        9 South Pasade           13.44      13.71   0.4 
  4 #  110 Guevara, Lauren    12 South Pasade           13.39      13.84   0.4 
  5 #  143 Shaffer, Star      11 South Pasade           13.97      14.25   0.4 
 
Girls 200 Meter Dash Varsity
==============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Wind
==============================================================================
  1 #  146 Taylor, Christina  11 South Pasade           26.21      26.59  -1.5 
  2 #  150 Whitman, Cayley    12 South Pasade           27.07      27.39  -1.5 
  3 #  142 Segal, Riley       12 South Pasade                      27.90  -1.5 
  4 #  110 Guevara, Lauren    12 South Pasade           27.65      28.10  -1.5 
  5 #  141 Segal, Corey       10 South Pasade           28.41      28.81  -1.5 
  6 #  143 Shaffer, Star      11 South Pasade           28.87      29.04  -1.5 
 
Girls 400 Meter Dash Varsity
=========================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals 
=========================================================================
  1 #  146 Taylor, Christina  11 South Pasade           59.63      58.71  
  2 #  142 Segal, Riley       12 South Pasade         1:02.14    1:01.54  
  3 #  141 Segal, Corey       10 South Pasade         1:03.41    1:04.00  
  4 #  224 Chang, Crystal     12 Temple City          1:06.59    1:05.61  
 
Girls 800 Meter Run Varsity
=========================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals 
=========================================================================
  1 #  136 Newhall, Emily     10 South Pasade         2:29.81    2:32.44  
  2 #  153 Yee, Megan         10 South Pasade         2:38.62    2:40.79  
  3 #  149 Whetsel, Maylis    11 South Pasade                    2:41.89  
  4 #  285 Lu, Cathy          11 Temple City                     2:44.41  
  5 #  131 Liu, Caroline      12 South Pasade         2:39.18    2:45.84  
  6 #  147 Uriarte, Sarah     11 South Pasade                    2:50.37  
  7 #  341 Wu, Sharon         11 Temple City                     2:55.44  
  8 #  288 Ma, Leslie         12 Temple City                     2:56.77  
 
Girls 1600 Meter Run Varsity
=========================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals 
=========================================================================
  1 #  250 Hong, Clarissa      9 Temple City          5:58.00    5:36.84  
  2 #  101 Bock, Elizabeth    11 South Pasade         5:49.23    5:47.63  
  3 #  147 Uriarte, Sarah     11 South Pasade         5:52.49    5:47.76  
  4 #  273 Liang, Molly       11 Temple City          5:58.00    5:52.07  
  5 #  271 Li, Samantha       11 Temple City          5:58.00    5:57.74  
  6 #  149 Whetsel, Maylis    11 South Pasade         6:01.57    6:01.37  
  7 #  263 Lai, Melissa       12 Temple City                     6:09.22  
  8 #  131 Liu, Caroline      12 South Pasade         6:18.09    6:14.46  
  9 #  303 Price, Casey       12 Temple City          6:07.20    6:16.31  
 10 #  278 Liu, Angela        12 Temple City                     6:28.07  
 11 #  230 Chong, Alice       11 Temple City                     6:28.22  
 12 #  294 Ng, Jamie          12 Temple City                     6:39.25  
 13 #  322 Tan, Leah          12 Temple City          6:38.13    6:43.92  
 14 #  259 Juarez, Linda      11 Temple City                     6:47.92  
 15 #  262 La, Sophie         11 Temple City                     6:48.16  
 16 #  317 Sun, Joy           11 Temple City                     6:50.23  
 17 #  253 Hsu, Charity       11 Temple City                     7:05.93  
 
Girls 100 Meter Hurdles Varsity
==============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Wind
==============================================================================
  1 #  124 Latting, Cate      12 South Pasade           16.31      17.16  -2.2 
  2 #  247 Hoang, Kathryn     11 Temple City            19.37      18.15  -2.2 
  3 #  104 Cross, Franny      12 South Pasade           18.56      19.45  -2.2 
  4 #  312 Seto, Phoebe       11 Temple City                       21.10  -2.2 
 
Girls 300 Meter Hurdles Varsity
=========================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals 
=========================================================================
  1 #  113 Hugasian, Ashley   11 South Pasade           48.17      47.79  
  2 #  104 Cross, Franny      12 South Pasade           51.88      52.65  
  3 #  247 Hoang, Kathryn     11 Temple City                       54.54  
  4 #  312 Seto, Phoebe       11 Temple City                     1:01.46  
 
Girls 4x100 Meter Relay Varsity
=========================================================================
    School                                               Seed     Finals 
=========================================================================
  1 South Pasadena  'A'                                            50.42  
     1) #150 Whitman, Cayley 12         2) #113 Hugasian, Ashley 11       
     3) #100 Beasley, Gianna 10         4) #146 Taylor, Christina 11      
  2 Temple City  'A'                                               56.63  
     1) #311 Setiabudi, Natasha 11      2) #224 Chang, Crystal 12         
     3) #222 Chan, Erika 12             4) #247 Hoang, Kathryn 11         
 
Girls 4x400 Meter Relay Varsity
=========================================================================
    School                                               Seed     Finals 
=========================================================================
  1 South Pasadena  'A'                                          4:40.45  
     1) #106 Fox, Harper 12             2) #138 Round, Molly 12           
     3) #104 Cross, Franny 12           4) #124 Latting, Cate 12          
 
Girls High Jump Varsity
=========================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals 
=========================================================================
  1 #  107 Garcia, Sophie     10 South Pasade         5-00.00    4-10.00  
     4-08 4-10 5-00 
       XO  XXO  XXX 
  2 #  138 Round, Molly       12 South Pasade         5-02.00    4-10.00  
     4-06 4-08 4-10 5-00 
       XO   XO  XXO  XXX 
  3 #  249 Hollinger, Bay     10 Temple City                     4-08.00  
     4-02 4-04 4-06 4-08 4-10 
        O    O   XO  XXO  XXX 
  4 #  128 Leeson, Ella        9 South Pasade         4-08.00    4-04.00  
     4-04 4-06 
        O  XXX 
  5 #  139 Saito, Madison     12 South Pasade         4-06.00    4-04.00  
     4-04 4-06 
       XO  XXX 
  6 #  234 Cutriss, Sarah     10 Temple City                     4-00.00  
     3-08 3-10 4-00 4-02 
       XO  XXO   XO  XXX 
 
Girls Pole Vault Varsity
=========================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals 
=========================================================================
  1 #  124 Latting, Cate      12 South Pasade         7-06.00    8-00.00  
     6-06 7-00 7-06 8-00 8-06 
        O    O   XO    O    P 
  2 #  249 Hollinger, Bay     10 Temple City                     7-06.00  
     7-00 7-06 8-00 
        O   XO  XXX 
  3 #  251 Hosana, Rachel     12 Temple City          5-06.00    6-06.00  
     5-00 5-06 6-00 6-06 7-00 
        O    O    O    O  XXX 
  3 #  234 Cutriss, Sarah     10 Temple City                     6-06.00  
     6-00 6-06 7-00 
        O    O  XXX 
  5 #  107 Garcia, Sophie     10 South Pasade         6-00.00    5-00.00  
     5-00 5-06 6-00 6-06 
        O    P    P  XXX 
 
Girls Long Jump Varsity
==============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Wind
==============================================================================
  1 #  128 Leeson, Ella        9 South Pasade        16-05.00   15-06.50   NWI 
     15-05(NWI) 15-06.50(NWI) 15-00.75(NWI)           
  2 #  311 Setiabudi, Natash  11 Temple City                    15-00.00   NWI 
     FOUL      15-00(NWI) 13-06(NWI)           
  3 #  106 Fox, Harper        12 South Pasade        14-08.00   14-05.75   NWI 
     12-10.50(NWI) 14-05.75(NWI) FOUL                
  4 #  299 Pan, Min           12 Temple City                    13-08.25   NWI 
     13-08(NWI) 13-08.25(NWI) 13-05.50(NWI)           
  5 #  243 Fang, Joanne       11 Temple City                    13-05.50   NWI 
     13-05.50(NWI) 12-10.50(NWI) 12-00.50(NWI)           
  6 #  222 Chan, Erika        12 Temple City                    13-04.75   NWI 
     12-07(NWI) 13-04.75(NWI) FOUL                
 
Girls Triple Jump Varsity
==============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Wind
==============================================================================
  1 #  124 Latting, Cate      12 South Pasade        33-05.00   32-08.00   NWI 
     31-05(NWI) 32-02(NWI) 32-08(NWI)           
  2 #  299 Pan, Min           12 Temple City         30-01.00   31-10.50   NWI 
     30-08(NWI) 31-10.50(NWI) 30-10(NWI)         
  3 #  106 Fox, Harper        12 South Pasade        31-03.50   31-08.75   NWI 
     31-08.75(NWI) 31-02(NWI) 31-03(NWI)           
  4 #  107 Garcia, Sophie     10 South Pasade        29-02.00   30-03.75   NWI 
     27-02(NWI) 30-03.75(NWI) 28-11(NWI)           
  5 #  243 Fang, Joanne       11 Temple City                    30-01.50   NWI 
     28-05.50(NWI) 30-01.50(NWI)               
  6 #  222 Chan, Erika        12 Temple City         30-05.00   28-07.25   NWI 
     28-01(NWI) 28-07.25(NWI) 28-07(NWI)           
 
Girls Shot Put Varsity
=========================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals 
=========================================================================
  1 #  118 Kafkaloff, Lauren  11 South Pasade        29-11.00   30-02.50  
      29-10.25  29-10.50  30-02.50           
  2 #  142 Segal, Riley       12 South Pasade        28-05.50   26-08.75  
      26-04  26-08.25  26-08.75         
  3 #  106 Fox, Harper        12 South Pasade        21-00.50   22-02.50  
      21-10.25  22-02.50  22-01         
 
Girls 100 Meter Dash Frosh Soph
==============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Wind
==============================================================================
  1 #  103 Cheung, Charis      9 South Pasade           14.13      13.80  -1.2 
  2 #  145 Summers, Jasmine   10 South Pasade           14.06      14.05  -1.2 
  3 #  345 Zhao, Diane         9 Temple City                       14.54  -1.2 
  4 #  148 Wei, Emily          9 South Pasade           15.69      15.12  -1.2 
  5 #  119 Kaufman, Emily      9 South Pasade           14.80      15.14  -1.2 
  6 #  132 Lukavsky, Macie     9 South Pasade           15.44      15.17  -1.2 
  7 #  140 Saito, Makenna      9 South Pasade           15.48      15.45  -1.2 
  8 #  126 Lee, Hunter        10 South Pasade           16.13      15.86  -1.2 
 
Girls 200 Meter Dash Frosh Soph
=================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Wind H#
=================================================================================
  1 #  121 Kim, Chloe         10 South Pasade           29.81      28.29  -1.0  1 
  2 #  103 Cheung, Charis      9 South Pasade           28.40      28.46  -1.0  1 
  3 #  137 Okohira, Jenna      9 South Pasade           28.61      29.06  -1.0  1 
  4 #  109 Grant, Sai          9 South Pasade                      29.61  -1.0  1 
  5 #  345 Zhao, Diane         9 Temple City                       30.85  -1.0  1 
  6 #  119 Kaufman, Emily      9 South Pasade           30.18      31.39  -1.0  1 
  7 #  132 Lukavsky, Macie     9 South Pasade           31.60      31.86   0.8  2 
  8 #  140 Saito, Makenna      9 South Pasade           31.89      32.03   0.8  2 
  9 #  148 Wei, Emily          9 South Pasade           31.93      32.21   0.8  2 
 10 #  126 Lee, Hunter        10 South Pasade           34.34      33.15   0.8  2 
 
Girls 400 Meter Dash Frosh Soph
=========================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals 
=========================================================================
  1 #  152 Yang, Ines         10 South Pasade         1:03.58    1:04.54  
  2 #  109 Grant, Sai          9 South Pasade         1:05.96    1:06.80  
  3 #  121 Kim, Chloe         10 South Pasade         1:07.01    1:08.12  
 
Girls 800 Meter Run Frosh Soph
=========================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals 
=========================================================================
  1 #  154 Zhang, Luyang       9 South Pasade         2:57.06    2:39.65  
  2 #  216 Bershtein, Alex    10 Temple City          2:45.50    2:41.80  
  3 #  123 Kum, Teryn         10 South Pasade         2:50.73    2:45.97  
  4 #  135 Michels, Lindsay    9 South Pasade         2:49.79    2:49.31  
  5 #  127 Lee, Kate          10 South Pasade         2:57.01    2:49.69  
  6 #  307 Reyes, Reanna         Temple City          2:54.20    2:52.47  
  7 #  258 Jaramillo, Vivana   9 Temple City                     2:55.88  
  8 #  329 Vega, Delilah      10 Temple City                     3:00.67  
  9 #  129 Liebe, Caroline    10 South Pasade         3:05.79    3:10.20  
 10 #  260 Keo, Serenity         Temple City                     3:10.89  
 11 #  125 Lee, Chaerin        9 South Pasade                    3:13.19  
 12 #  130 Lin, Dana          10 South Pasade         3:25.69    3:18.46  
 
Girls 1600 Meter Run Frosh Soph
=========================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals 
=========================================================================
  1 #  154 Zhang, Luyang       9 South Pasade         5:59.28    5:52.67  
  2 #  290 Manuel, Marilyn     9 Temple City          6:03.10    5:55.25  
  3 #  135 Michels, Lindsay    9 South Pasade         6:06.51    5:59.59  
  4 #  114 Jarolim, Amelia     9 South Pasade         6:07.54    6:01.14  
  5 #  123 Kum, Teryn         10 South Pasade         6:25.08    6:05.43  
  6 #  127 Lee, Kate          10 South Pasade         6:12.49    6:10.96  
  7 #  213 Baker, Laken          Temple City                     6:28.59  
  8 #  272 Liang, Meagan       9 Temple City          6:26.22    6:30.03  
  9 #  269 Li, Carmen          9 Temple City          6:40.88    6:49.87  
 10 #  346 Zhou, Catherine    10 Temple City                     6:57.95  
 11 #  221 Cen, Harmony          Temple City                     7:11.63  
 12 #  130 Lin, Dana          10 South Pasade         7:24.23    7:13.85  
 
Girls 100 Meter Hurdles Frosh Soph
==============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Wind
==============================================================================
  1 #  120 Kim, Avery         10 South Pasade           18.21      18.06  -1.0 
  2 #  324 Thai, Elena        10 Temple City                       18.44  -1.0 
  3 #  116 Jee, Michelle       9 South Pasade           20.23      20.41  -1.0 
  4 #  144 Sudijono, Aiko     10 South Pasade           18.73      21.30  -1.0 
  5 #  238 Deng, Katelyn `    10 Temple City                       21.44  -1.0 
 
Girls 300 Meter Hurdles Frosh Soph
=========================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals 
=========================================================================
  1 #  120 Kim, Avery         10 South Pasade           51.54      52.47  
  2 #  116 Jee, Michelle       9 South Pasade           52.15      52.72  
  3 #  324 Thai, Elena        10 Temple City                       52.84  
  4 #  238 Deng, Katelyn `    10 Temple City                     1:02.41  
 
Girls 4x100 Meter Relay Frosh Soph
=========================================================================
    School                                               Seed     Finals 
=========================================================================
  1 South Pasadena  'A'                                            53.49  
     1) #145 Summers, Jasmine 10        2) #137 Okohira, Jenna 9          
     3) #152 Yang, Ines 10              4) #103 Cheung, Charis 9          
  2 Temple City  'A'                                               57.18  
     1) #345 Zhao, Diane 9              2) #220 Cardin, Emily 10          
     3) #238 Deng, Katelyn ` 10         4) #324 Thai, Elena 10            
 
Girls 4x400 Meter Relay Frosh Soph
=========================================================================
    School                                               Seed     Finals 
=========================================================================
  1 South Pasadena  'A'                                          4:25.71  
     1) #152 Yang, Ines 10              2) #137 Okohira, Jenna 9          
     3) #121 Kim, Chloe 10              4) #103 Cheung, Charis 9          
 
Girls High Jump Frosh Soph
=========================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals 
=========================================================================
  1 #  115 Jayasekera, Ella    9 South Pasade         4-04.00    4-04.00  
     4-00 4-02 4-04 4-06 
       XO   XO  XXO  XXX 
  2 #  220 Cardin, Emily      10 Temple City                     4-02.00  
     3-08 3-10 4-00 4-02 4-04 
        O   XO    O    O  XXX 
 
Girls Pole Vault Frosh Soph
=========================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals 
=========================================================================
  1 #  266 Lau, Amy            9 Temple City                     6-06.00  
     5-00 5-06 6-00 6-06 7-00 
        O    O    O    O  XXX 
  2 #  514 Fung, Kailey          Temple City                     6-00.00  
     5-00 5-06 6-00 6-06 
        O    O    O  XXX 
  2 #  313 Shimada, Marina     9 Temple City                     6-00.00  
     5-00 5-06 6-00 6-06 
        O    O    O  XXX 
  4 #  246 Ho, Janelle         9 Temple City                     6-00.00  
     5-00 5-06 6-00 6-06 
        O   XO   XO  XXX 
  5 #  515 Sloan, Samantha       Temple City                     6-00.00  
     5-00 5-06 6-00 6-06 
       XO    O  XXO  XXX 
  6 #  265 Lanyan, Haley       9 Temple City                     5-00.00  
     5-00 5-06 
        O  XXX 
 
Girls Long Jump Frosh Soph
==============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Wind
==============================================================================
  1 #  144 Sudijono, Aiko     10 South Pasade        14-10.00   15-01.00   NWI 
     14-01.50(NWI) 14-01(NWI) 15-01(NWI)           
  2 #  121 Kim, Chloe         10 South Pasade        14-04.50   14-10.00   NWI 
     14-03.25(NWI) 14-10(NWI) 14-09.75(NWI)         
  3 #  115 Jayasekera, Ella    9 South Pasade        12-11.00   12-10.00   NWI 
     12-10(NWI) 11-00(NWI) 11-04.50(NWI)         
 
Girls Triple Jump Frosh Soph
==============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Wind
==============================================================================
  1 #  145 Summers, Jasmine   10 South Pasade        28-11.00   30-08.50   NWI 
     30-08.50(NWI)    x             
  2 #  137 Okohira, Jenna      9 South Pasade        30-05.50   29-09.50   NWI 
     29-04.50(NWI) 29-09.50(NWI) 29-00(NWI)           
  3 #  151 Wu, Kelly           9 South Pasade        32-10.00   26-01.00   NWI 
     26-01(NWI) FOUL                    
 -- #  116 Jee, Michelle       9 South Pasade        25-06.00       FOUL       
     FOUL      FOUL                    
 
Girls Shot Put Frosh Soph
=========================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals 
=========================================================================
  1 #  111 Holmes, Tanner     10 South Pasade        27-05.00   26-11.50  
      25-06  26-00  26-11.50           
  2 #  105 Fleming, Carrie     9 South Pasade        22-09.00   22-08.25  
      22-06  22-08.25  20-09.50         
  3 #  122 Kruzie, Charlize   10 South Pasade        22-11.50   22-07.50  
      21-05  22-07.50  22-07.50         
 
Boys 100 Meter Dash Varsity
==============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Wind
==============================================================================
  1 #  206 Wei, Tianhao       10 South Pasade           11.33      11.54   0.9 
  2 #  352 Aye, Terrance      12 Temple City            11.61      11.65   0.9 
  3 #  170 Estrada, Ivan      10 South Pasade           11.72      12.07   0.9 
  4 #  176 Kang, Kevin        10 South Pasade           12.44      12.49   0.9 
  5 #  504 WU, Sean           12 Temple City            12.52      12.57   0.9 
  6 #  202 Topping, Josiah    12 South Pasade           12.11      12.67   0.9 
  7 #  494 Wan, Jaden         11 Temple City                       13.70   0.9 
 
Boys 200 Meter Dash Varsity
==============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Wind
==============================================================================
  1 #  189 Park, Jaylen       12 South Pasade           23.29      23.35   0.2 
  2 #  170 Estrada, Ivan      10 South Pasade           23.42      23.73   0.2 
  3 #  210 Xu, Yidan          11 South Pasade           24.24      23.90   0.2 
  4 #  181 Mansano, Terrel     9 South Pasade                      24.20   0.2 
  5 #  352 Aye, Terrance      12 Temple City            23.53      24.48   0.2 
  6 #  504 WU, Sean           12 Temple City            25.57      25.48   0.2 
  7 #  386 Escobar, Richard   11 Temple City            26.35      25.61   0.2 
 
Boys 400 Meter Dash Varsity
=========================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals 
=========================================================================
  1 #  181 Mansano, Terrel     9 South Pasade           52.54      51.79  
  2 #  210 Xu, Yidan          11 South Pasade           53.48      52.96  
  3 #  509 Yim, Ryan          11 Temple City                       54.13  
  4 #  368 Chu, Alvin         12 Temple City            56.44      55.58  
  5 #  507 Yee, Jeffrey       11 Temple City                       56.21  
 
Boys 800 Meter Run Varsity
=========================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals 
=========================================================================
  1 #  162 Clark, Ben         12 South Pasade         2:11.90    2:05.24  
  2 #  180 Mansano, Ferrel     9 South Pasade                    2:05.31  
  3 #  387 Fang, Brian        12 Temple City          2:07.88    2:06.32  
  4 #  163 Clark, Sam         10 South Pasade         2:07.49    2:07.31  
  5 #  459 Oloressimo, Jaden  11 Temple City                     2:08.78  
  6 #  172 Grijalva-Moreno,   11 South Pasade         2:13.41    2:09.18  
  7 #  428 Kuo, Joseph        11 Temple City          2:10.25    2:09.63  
  8 #  455 Negishi, Sean      12 Temple City          2:10.20    2:09.80  
  9 #  171 Gallardo, Alex     12 South Pasade         2:12.13    2:13.77  
 10 #  167 Ebata, Jay         12 South Pasade         2:21.81    2:16.76  
 11 #  440 Liu, George        12 Temple City                     2:19.68  
 12 #  369 Chung, Danny       11 Temple City                     2:21.00  
 
Boys 1600 Meter Run Varsity
=========================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals 
=========================================================================
  1 #  166 Dettman, Kai       11 South Pasade                    4:41.68  
  2 #  194 Porcu, Nicolo      11 South Pasade         4:50.27    4:43.16  
  3 #  171 Gallardo, Alex     12 South Pasade         4:46.15    4:43.30  
  4 #  395 Guajardo, Giovann  12 Temple City                     4:48.21  
  5 #  455 Negishi, Sean      12 Temple City          4:50.58    4:50.73  
  6 #  474 Reyes, Darren      11 Temple City          4:56.06    4:54.04  
  7 #  354 Berry, Adam        11 Temple City                     4:57.31  
  8 #  209 Xiong, Michael     11 South Pasade         4:59.45    4:57.42  
  9 #  372 Deboer, John       12 Temple City          5:05.26    5:00.45  
 10 #  417 Jong, Daniel       11 Temple City                     5:01.94  
 11 #  488 Trinh, Ryan        11 Temple City                     5:25.51  
 12 #  158 Castillo, Bryan    11 South Pasade                    5:44.50  
 13 #  481 Tan, Anthony       11 Temple City                     5:51.43  
 
Boys 110 Meter Hurdles Varsity
==============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Wind
==============================================================================
  1 #  186 Ng, Josh           12 South Pasade           16.70      16.88   0.6 
  2 #  174 Jia, Michael       10 South Pasade           18.64      18.61   0.6 
  3 #  176 Kang, Kevin        10 South Pasade                      19.02   0.6 
  4 #  160 Chong, Justin      12 South Pasade           18.80      20.58   0.6 
  5 #  485 Tran, Justin       11 Temple City            22.10      22.52   0.6 
 
Boys 300 Meter Hurdles Varsity
=========================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals 
=========================================================================
  1 #  174 Jia, Michael       10 South Pasade           44.58      45.61  
  2 #  160 Chong, Justin      12 South Pasade           49.15      49.31  
 
Boys 4x100 Meter Relay Varsity
=========================================================================
    School                                               Seed     Finals 
=========================================================================
  1 South Pasadena  'A'                                            43.99  
     1) #170 Estrada, Ivan 10           2) #206 Wei, Tianhao 10           
     3) #189 Park, Jaylen 12            4) #180 Mansano, Ferrel 9         
  2 Temple City  'A'                                               47.01  
     1) #352 Aye, Terrance 12           2) #504 WU, Sean 12               
     3) #376 Diao, Kevin 11             4) #368 Chu, Alvin 12             
 
Boys 4x400 Meter Relay Varsity
=========================================================================
    School                                               Seed     Finals 
=========================================================================
  1 South Pasadena  'A'                                          3:41.16  
     1) #180 Mansano, Ferrel 9          2) #181 Mansano, Terrel 9         
     3) #210 Xu, Yidan 11               4) #189 Park, Jaylen 12           
  2 Temple City  'A'                                             3:46.43  
     1) #489 Tsai, Bryan 11             2) #488 Trinh, Ryan 11            
     3) #507 Yee, Jeffrey 11            4) #403 hou, baron 12             
 
Boys High Jump Varsity
=========================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals 
=========================================================================
  1 #  204 Uemura, Noah       12 South Pasade         5-08.00    5-08.00  
     5-04 5-06 5-08 5-10 
        O    O  XXO  XXX 
  2 #  176 Kang, Kevin        10 South Pasade         6-00.00    5-04.00  
     5-04 5-06 
        O  XXX 
  3 #  485 Tran, Justin       11 Temple City                     4-10.00  
     4-10 5-00 
        O  XXX 
 
Boys Pole Vault Varsity
=========================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals 
=========================================================================
  1 #  186 Ng, Josh           12 South Pasade        12-00.00   10-00.00  
     10-00 10-06 
         O   XXX 
  2 #  435 Liang, Andrew      12 Temple City                     9-00.00  
     6-00 6-06 7-00 7-06 8-00 8-06 9-00 9-06 
       XO    O   XO    O    O    O    O  XXX 
  3 #  485 Tran, Justin       11 Temple City          7-06.00    8-06.00  
     8-00 8-06 9-00 
       XO    O  XXX 
  4 #  443 Liu, Patrick       11 Temple City                     8-06.00  
     6-00 6-06 7-00 7-06 8-00 8-06 9-00 
        O    O    O    O    O   XO  XXX 
  5 #  211 Yim, Joseph        11 South Pasade                    8-00.00  
     6-00 6-06 7-00 7-06 8-00 
       XO    P  XXO   XO  XXO 
  6 #  196 Sickels, Alexande  12 South Pasade         8-06.00    7-00.00  
     7-00 7-06 8-00 
        O    P  XXX 
 
Boys Long Jump Varsity
==============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Wind
==============================================================================
  1 #  206 Wei, Tianhao       10 South Pasade        21-04.00   20-09.00   NWI 
     20-04.50(NWI) 20-09(NWI) FOUL                
  2 #  189 Park, Jaylen       12 South Pasade        22-01.00   19-08.00   NWI 
     FOUL      19-08(NWI) FOUL                
  3 #  204 Uemura, Noah       12 South Pasade        17-10.00   19-02.00   NWI 
     FOUL      FOUL      19-02(NWI)           
  4 #  433 li, bon            12 Temple City         19-06.00   19-01.00   NWI 
     19-01(NWI) FOUL      18-08.25(NWI)           
  5 #  211 Yim, Joseph        11 South Pasade                   17-04.50   NWI 
     17-01(NWI) 17-04.50(NWI) 16-10(NWI)           
  6 #  491 Shum, Bryan        11 Temple City                    14-11.50   NWI 
     14-11.50(NWI)    x             
 -- #  168 Ebrahim, Amar       9 South Pasade        17-04.00       FOUL       
     FOUL      FOUL                    
 
Boys Triple Jump Varsity
==============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Wind
==============================================================================
  1 #  206 Wei, Tianhao       10 South Pasade        45-01.50   41-01.00   NWI 
     FOUL      41-01(NWI) 41-01(NWI)           
  2 #  176 Kang, Kevin        10 South Pasade        41-11.00   40-06.00   NWI 
     40-06(NWI) 37-07.25(NWI) FOUL                
  3 #  433 li, bon            12 Temple City         42-09.50   39-03.50   NWI 
     39-03.50(NWI) 38-05(NWI)               
  4 #  204 Uemura, Noah       12 South Pasade        35-08.00   38-06.00   NWI 
     37-05.50(NWI) 38-06(NWI)               
  5 #  189 Park, Jaylen       12 South Pasade                   36-03.50   NWI 
     36-03.50(NWI) FOUL                    
 
Boys Shot Put Varsity
=========================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals 
=========================================================================
  1 #  183 Martinez, Ben      12 South Pasade        48-04.00   48-07.00  
      48-07  FOUL  FOUL         
  2 #  202 Topping, Josiah    12 South Pasade        44-10.00   39-03.25  
      37-10  39-03.25  FOUL         
  3 #  386 Escobar, Richard   11 Temple City                    33-01.25  
      31-03  31-00  33-01.25         
  4 #  510 Zhao, Mason        11 Temple City                    25-06.00  
      25-06  24-11  24-00           
  5 #  425 Kong, Brandon      12 Temple City                    22-11.25  
      FOUL  FOUL  22-11.25         
 
Boys 100 Meter Dash Frosh Soph
=================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Wind H#
=================================================================================
  1 #  168 Ebrahim, Amar       9 South Pasade           12.59      12.30   NWI  1 
  2 #  197 Stride, Jonathan    9 South Pasade           12.31      12.52   NWI  1 
  3 #  493 Vergara, Duncan     9 Temple City                       12.53   NWI  1 
  4 #  165 Cruzata, Joshua     9 South Pasade           12.59      12.86   NWI  1 
  5 #  179 Lee, Matteo         9 South Pasade                      12.92  -1.8  2 
  6 #  496 Wang, Josh         10 Temple City                       12.95   NWI  1 
  7 #  178 Lee, Joseph        10 South Pasade           12.72      13.00   NWI  1 
  8 #  495 Wan, Winson        10 Temple City                       13.37   NWI  1 
  9 #  464 Park, Yehpy        10 Temple City            12.85      13.61   NWI  1 
 10 #  404 hou, michael        9 Temple City                       13.72  -1.8  2 
 11 #  456 Ni, Gary              Temple City            14.47      14.17  -1.8  2 
 
Boys 200 Meter Dash Frosh Soph
==============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Wind
==============================================================================
  1 #  452 Morinaga, Joshua    9 Temple City            24.53      24.96  -0.3 
  2 #  165 Cruzata, Joshua     9 South Pasade           25.76      26.07  -0.3 
  3 #  169 Eden, Jayden        9 South Pasade           25.40      26.19  -0.3 
  4 #  179 Lee, Matteo         9 South Pasade           26.23      27.15  -0.3 
  5 #  367 Choy, Timothy      10 Temple City            28.13      28.27  -0.3 
 
Boys 400 Meter Dash Frosh Soph
=========================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals 
=========================================================================
  1 #  452 Morinaga, Joshua    9 Temple City            53.23      53.07  
  2 #  185 Murdock, Khalil     9 South Pasade           55.99      54.91  
  3 #  169 Eden, Jayden        9 South Pasade           57.64      56.85  
  4 #  179 Lee, Matteo         9 South Pasade         1:03.66      59.95  
 
Boys 800 Meter Run Frosh Soph
=========================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals 
=========================================================================
  1 #  187 Owens, Nick        10 South Pasade                    2:11.49  
  2 #  205 Wang, Ian          10 South Pasade         2:21.11    2:13.82  
  3 #  190 Parkinson, Andrew   9 South Pasade         2:12.04    2:15.53  
  4 #  191 Parra, Alexander   10 South Pasade         2:20.35    2:15.97  
  5 #  439 Lim, Terrence       9 Temple City                     2:22.11  
  6 #  193 Perez, Benicio      9 South Pasade         2:18.05    2:24.84  
  7 #  422 Kok, Jacob         10 Temple City                     2:27.81  
  8 #  371 Dang, Conner        9 Temple City                     2:28.23  
  9 #  414 Irie, Ryan          9 Temple City                     2:30.24  
 10 #  164 Cragin, Austin      9 South Pasade                    2:30.90  
 11 #  200 Tizon, Earl        10 South Pasade         2:32.93    2:31.34  
 12 #  157 Cardinal, Peyton    9 South Pasade         2:28.02    2:33.90  
 13 #  207 Wielenga, Pieter    9 South Pasade         2:45.73    2:39.74  
 
Boys 1600 Meter Run Frosh Soph
=========================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals 
=========================================================================
  1 #  483 Tjong, Philycius   10 Temple City                     5:00.22  
  2 #  492 Van, Jeffrey        9 Temple City                     5:05.07  
  3 #  359 Chan, Sam           9 Temple City                     5:07.13  
  4 #  193 Perez, Benicio      9 South Pasade                    5:10.93  
  5 #  360 Chan, Sean          9 Temple City                     5:12.03  
  6 #  429 Lee, Derek         10 Temple City                     5:14.30  
  7 #  155 Apodaca, Jonathan  10 South Pasade         5:10.02    5:16.64  
  8 #  423 Komatsu, Shusei    10 Temple City                     5:18.58  
  9 #  419 Kao, Daniel         9 Temple City                     5:19.60  
 10 #  414 Irie, Ryan          9 Temple City                     5:20.78  
 11 #  505 Xiao, Yili (Danie     Temple City                     5:23.03  
 12 #  157 Cardinal, Peyton    9 South Pasade         5:29.58    5:24.26  
 13 #  164 Cragin, Austin      9 South Pasade         5:37.97    5:25.92  
 14 #  200 Tizon, Earl        10 South Pasade         5:24.96    5:31.04  
 15 #  203 Tse, Ryan           9 South Pasade         5:54.59    5:38.70  
 16 #  466 Perez, Michael     10 Temple City                     5:40.54  
 17 #  349 Au, Samuel            Temple City                     5:40.95  
 18 #  499 Wang, Ye           10 Temple City                     5:42.07  
 19 #  407 Hu, Michael           Temple City                     5:43.09  
 20 #  454 Negishi, Ian        9 Temple City                     5:47.07  
 21 #  361 Chen, Sammy           Temple City                     5:49.60  
 22 #  406 Hsu, Jacob          9 Temple City                     5:57.43  
 
Boys 110 Meter Hurdles Frosh Soph
==============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Wind
==============================================================================
  1 #  184 McEvoy, Rhue       10 South Pasade           19.71      19.98  -2.6 
  2 #  464 Park, Yehpy        10 Temple City                       20.20  -2.6 
  3 #  379 Diep, Kyle         10 Temple City                       20.77  -2.6 
  4 #  199 Tizani, Adam       10 South Pasade           20.66      21.79  -2.6 
  5 #  381 Domingo, Arron Ju  10 Temple City            22.36      21.85  -2.6 
 
Boys 300 Meter Hurdles Frosh Soph
=========================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals 
=========================================================================
  1 #  199 Tizani, Adam       10 South Pasade           46.19      45.93  
  2 #  184 McEvoy, Rhue       10 South Pasade           47.28      46.88  
  3 #  380 Domingo, Aaron     10 Temple City                       54.23  
  4 #  464 Park, Yehpy        10 Temple City                     1:04.40  
 
Boys 4x100 Meter Relay Frosh Soph
=========================================================================
    School                                               Seed     Finals 
=========================================================================
  1 South Pasadena  'A'                                            48.16  
     1) #168 Ebrahim, Amar 9            2) #197 Stride, Jonathan 9        
     3) #165 Cruzata, Joshua 9          4) #185 Murdock, Khalil 9         
  2 Temple City  'A'                                               52.01  
     1) #456 Ni, Gary                   2) #380 Domingo, Aaron 10         
     3) #404 hou, michael 9             4) #493 Vergara, Duncan 9         
 
Boys 4x400 Meter Relay Frosh Soph
=========================================================================
    School                                               Seed     Finals 
=========================================================================
  1 South Pasadena  'A'                                          3:53.99  
     1) #199 Tizani, Adam 10            2) #208 Wong, Braden 10           
     3) #190 Parkinson, Andrew 9        4) #169 Eden, Jayden 9            
 
Boys High Jump Frosh Soph
=========================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals 
=========================================================================
  1 #  185 Murdock, Khalil     9 South Pasade         5-04.00    5-02.00  
     4-08 4-10 5-00 5-02 5-04 
        O    O    O   XO  XXX 
  2 #  478 Steinorth, Lexing  10 Temple City                     5-00.00  
     4-06 4-08 4-10 5-00 5-02 
        O    O    O  XXO  XXX 
  3 #  169 Eden, Jayden        9 South Pasade         5-02.00    4-10.00  
     4-06 4-08 4-10 5-00 5-02 
        O    O    O   XP   XX 
  4 #  208 Wong, Braden       10 South Pasade         5-02.00    4-10.00  
     4-08 4-10 5-00 
       XO    O  XXX 
 -- #  190 Parkinson, Andrew   9 South Pasade         4-10.00         NH  
     4-10 
      XXX 
 
Boys Pole Vault Frosh Soph
=========================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals 
=========================================================================
  1 #  205 Wang, Ian          10 South Pasade        10-06.00    9-06.00  
     8-00 8-06 9-00 9-06 10-00 
        O   XO   XO   XO   XXX 
  2 #  497 Wang, Nathan       10 Temple City                     8-00.00  
     6-00 6-06 7-00 7-05 8-00 8-06 
        O    O    O    O  XXO  XXX 
 
Boys Long Jump Frosh Soph
==============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Wind
==============================================================================
  1 #  185 Murdock, Khalil     9 South Pasade        18-01.00   18-09.00   NWI 
     FOUL      FOUL      18-09(NWI)           
  2 #  452 Morinaga, Joshua    9 Temple City                    18-08.00   NWI 
     18-08(NWI) 17-09(NWI) FOUL                
  3 #  208 Wong, Braden       10 South Pasade        18-04.00   17-11.25   NWI 
     17-03(NWI) 17-11.25(NWI) 17-01(NWI)           
  4 #  420 Kapustin, Andrey   10 Temple City         13-05.50   15-06.00   NWI 
     15-01.50(NWI) 15-00(NWI) 15-06(NWI)           
 
Boys Triple Jump Frosh Soph
==============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Wind
==============================================================================
  1 #  208 Wong, Braden       10 South Pasade        40-00.50   38-01.00   NWI 
     38-01(NWI) 37-07(NWI) 37-11.50(NWI)           
  2 #  452 Morinaga, Joshua    9 Temple City         36-02.00   36-02.50   NWI 
     35-11(NWI) 36-02.50(NWI) FOUL                
  3 #  420 Kapustin, Andrey   10 Temple City                    29-05.50   NWI 
     FOUL      FOUL      29-05.50(NWI)           
 
Boys Shot Put Frosh Soph
=========================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals 
=========================================================================
  1 #  177 Lachica, Jared     10 South Pasade        43-07.50   42-05.75  
      42-05.75  41-03  41-06           
  2 #  156 Bui, Lim           10 South Pasade        42-06.50   39-01.25  
      39-01.25  33-02  33-01.25         
  3 #  421 Kim, Michael       10 Temple City         32-08.25   37-11.50  
      36-08.25  36-02.25  37-11.50         
  4 #  478 Steinorth, Lexing  10 Temple City         32-06.25   34-01.25  
      34-01.25  32-08  33-07         
  5 #  178 Lee, Joseph        10 South Pasade        36-07.00   33-06.50  
      31-03.50  32-07.50  33-06.50         
  6 #  379 Diep, Kyle         10 Temple City                    29-00.00  
      FOUL  27-06.50  29-00         
 
Boys 4x100 Meter Relay Bigs Boys
=========================================================================
    School                                               Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Temple City  'A'                                               51.02  
     1) #379 Diep, Kyle 10              2) #386 Escobar, Richard 11       
     3) #478 Steinorth, Lexington 10    4) #493 Vergara, Duncan 9         
  2 South Pasadena  'A'                                            52.87  
     1) #202 Topping, Josiah 12         2) #178 Lee, Joseph 10            
     3) #156 Bui, Lim 10                4) #183 Martinez, Ben 12          
 
              Women - Varsity - Team Rankings - 14 Events Scored
===============================================================================
    1) South Pasadena              98        2) Temple City                20   
 
             Women - Frosh Soph - Team Rankings - 15 Events Scored
===============================================================================
    1) South Pasadena              94        2) Temple City                23   
 
                Men - Varsity - Team Rankings - 15 Events Scored
===============================================================================
    1) South Pasadena             105        2) Temple City                12   
 
              Men - Frosh Soph - Team Rankings - 15 Events Scored
===============================================================================
    1) South Pasadena              78        2) Temple City                39   
 
               Men - Bigs Boys - Team Rankings - 1 Events Scored
===============================================================================
    1) Temple City                  5