Licensed to Royal Results - Contractor License
                                       HY-TEK's Meet Manager 4/26/2018 11:09 PM
                  Crespi/Louisville v Norte Dame - 4/26/2018                   
                              Crespi High School                               
                                    Results                                    
 
Girls 100 Meter Dash Varsity
=====================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Wind Points
=====================================================================================
Finals
  1 Hollien, Maya                ND                                12.54   1.4   5   
  2 Botshekan, Kaelyn            ND                                12.73   1.4   3   
  3 Lira, Bella                9 Louisville H                      13.76   1.4   1   
  4 Gehman, Yasmin            12 ND                                13.85   1.4 
 
Girls 200 Meter Dash Varsity
=====================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Wind Points
=====================================================================================
  1 Dietz, Madison               ND                                25.47   0.1   5   
  2 Ellis, Gabrielle             ND                                25.92   0.1   3   
  3 Hollien, Maya                ND                                26.45   0.1   1   
  4 Lira, Bella                9 Louisville H                      29.03   0.1 
  5 Annan, Lillian            12 Louisville H                      29.80   0.1 
  6 Halualani, Gisele          9 Louisville H                      30.06   0.1 
 
Girls 400 Meter Dash Varsity
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Ellis, Gabrielle             ND                                57.87    5   
  2 Dietz, Madison               ND                                59.03    3   
  3 Brown, Nia                   ND                                63.42    1   
  4 Annan, Lillian            12 Louisville H                      69.54  
 
Girls 800 Meter Run Varsity
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Tsujimoto, Michele           ND                              2:39.58    5   
  2 Cabral, Sophia               ND                              2:40.07    3   
  3 Heaney, Blathnaid            ND                              2:41.63    1   
  4 Inouye, Kaydee            10 Louisville H                    2:43.27  
  5 Huber, Kristen            10 Louisville H                    2:48.47  
 
Girls 1600 Meter Run Varsity
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Cabral, Sophia               ND                              5:51.60    5   
  2 Tsujimoto, Michele           ND                              5:54.88    3   
  3 Inouye, Kaydee            10 Louisville H                    5:56.78    1   
  4 Neelin, Liese                ND                              6:05.72  
  5 Heaney, Blathnaid            ND                              6:12.62  
  6 Huber, Kristen            10 Louisville H                    6:13.52  
  7 Langley, Tyler               ND                              6:17.16  
 
Girls 3200 Meter Run Varsity
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Moro, Mariah                 ND                             12:00.37    5   
 
Girls 100 Meter Hurdles Varsity
=====================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Wind Points
=====================================================================================
  1 Botshekan, Kaelyn            ND                                16.54   1.2   5   
  2 Jenks, Emily                 ND                                17.57   1.2   3   
  3 Decker, Ryan              10 Louisville H                      19.43   1.2   1   
  4 Oaks, Lexi                10 Louisville H                      20.41   1.2 
  5 Lietz, Amanda                ND                                22.35   1.2 
 
Girls 300 Meter Hurdles Varsity
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Botshekan, Kaelyn            ND                                47.56    5   
  2 Jenks, Emily                 ND                                49.21    3   
  3 Joseph, Phoebe            11 Louisville H                      50.39    1   
  4 Lietz, Amanda                ND                                50.69  
  5 Decker, Ryan              10 Louisville H                      56.21  
 
Girls 4x100 Meter Relay Varsity
================================================================================
    School                                               Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Notre Dame  'A'                                                49.11    5   
     1) Ellis, Gabrielle                2) Botshekan, Kaelyn              
     3) Dietz, Madison                  4) Hollien, Maya                  
  2 Louisville HS  'A'                                             56.53  
     1) Decker, Ryan 10                 2) Lira, Bella 9                  
     3) Joseph, Phoebe 11               4) Halualani, Gisele 9            
 
Girls High Jump Varsity
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Alarcon, Cheyenne            ND                              4-10.00    5   
  2 Clink, Celeste               ND                             J4-10.00    3   
  3 Walker, Emma               9 Louisville H                    4-08.00    1   
 
Girls Pole Vault Varsity
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Maguirre, Payton             ND                              8-00.00    5   
  2 Watts, Fiona                 ND                              6-06.00    3   
 
Girls Long Jump Varsity
=====================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Wind Points
=====================================================================================
  1 Annan, Lillian            12 Louisville H                   15-01.00   NWI   5   
  2 Brown, Nia                   ND                             14-08.25   NWI   3   
  3 Joseph, Phoebe            11 Louisville H                   14-07.00   NWI   1   
  4 Lira, Bella                9 Louisville H                   14-02.00   NWI 
  5 Clink, Celeste               ND                             13-01.50   NWI 
  6 Maguirre, Payton             ND                             12-04.00   NWI 
  7 Lagos, Alexandria            ND                             11-06.50   NWI 
 
Girls Triple Jump Varsity
=====================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Wind Points
=====================================================================================
  1 Clink, Celeste               ND                             28-03.75   NWI   5   
 -- Annan, Lillian            12 Louisville H                       FOUL       
 -- Lagos, Alexandria            ND                                 FOUL       
 -- Cummings, Brianna         12 Louisville H                       FOUL       
 -- Maguirre, Payton             ND                                 FOUL       
 
Girls Shot Put Varsity
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Johnson, Asanti              ND                             33-00.00    5   
  2 Cummings, Brianna         12 Louisville H                   30-00.00    3   
  3 Adibe, Alexia             11 Louisville H                   27-04.00    1   
  4 Patino, Lauren               ND                             26-09.50  
  5 Hellwig, Zoey                ND                             26-05.00  
  6 Garcia, Vicky             11 Louisville H                   24-10.00  
  7 Lagos, Alexandria            ND                             22-02.00  
  8 Aleman, Andrea            12 Louisville H                   19-00.00  
 
Girls Discus Throw Varsity
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Johnson, Asanti              ND                               108-10    5   
  2 Aleman, Andrea            12 Louisville H                      75-08    3   
  3 Patino, Lauren               ND                                73-08    1   
  4 Garcia, Vicky             11 Louisville H                      70-07  
  5 Cummings, Brianna         12 Louisville H                      69-09  
  6 Lagos, Alexandria            ND                                69-01  
 
Girls 100 Meter Dash Junior Varsity
========================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Wind H# Points
========================================================================================
  1 Phelps, Christine            ND                                13.49   1.6  1   5   
  2 Asemota, Dior                ND                                13.78   1.6  1   3   
  3 Brown, Kira                  ND                                13.81   1.6  1   1   
  4 McLaglen, Scout            9 Louisville H                      14.87   1.6  1 
  5 Ruiz, Daniella             9 Louisville H                      15.15   1.6  1 
 -- Stallone, Scarlet            ND                                  XFS   0.6  2 
 -- Busenburg, Zoe               ND                               X20.09   0.6  2 
 
Girls 200 Meter Dash Junior Varsity
=====================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Wind Points
=====================================================================================
  1 Phelps, Christine            ND                                28.45   1.3   5   
  2 Skibinski, Lauryn            ND                                30.93   1.3   3   
  3 Ruiz, Daniella             9 Louisville H                      32.45   1.3   1   
  4 Davoudi, Celine              ND                                32.75   1.3 
  5 Turk, Abbey                9 Louisville H                      32.81   1.3 
 -- Gehman, Yasmin            12 ND                               X29.16   1.3 
 
Girls 400 Meter Dash Junior Varsity
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Martinez, Frida              ND                                66.46    5   
  2 Dimaano, Jessie              ND                                68.49    3   
  3 Turk, Abbey                9 Louisville H                      71.86    1   
  4 Acevedo, Kaliya              ND                                71.98  
  5 Davoudi, Celine              ND                                74.77  
 
Girls 800 Meter Run Junior Varsity
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Granados, Faith              ND                              2:48.26    5   
  2 Aguilera, Emily              ND                              2:51.58    3   
  3 Traboulsi, Megan             ND                              2:53.10    1   
  4 Yacoob, Zaakirah          10 Louisville H                    2:53.59  
  5 Sagheb, Isabel            10 ND                              2:54.57  
  6 Maslansky, Chloe          10 Louisville H                    2:55.61  
  7 Shadid, Sophia               ND                              2:57.23  
  8 Cruz, Liz                  9 Louisville H                    2:58.36  
  9 Harvey, Lilah                ND                              3:02.11  
 10 Gonzalez, Elizabeth          ND                              3:14.03  
 11 Gavura, Sofia              9 Louisville H                    3:26.91  
 
Girls 1600 Meter Run Junior Varsity
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Traboulsi, Megan             ND                              6:16.06    5   
  2 Aguilera, Emily              ND                              6:17.93    3   
  3 Granados, Faith              ND                              6:19.07    1   
  4 Sagheb, Isabel            10 ND                              6:19.40  
  5 Shadid, Sophia               ND                              6:25.04  
  6 Harvey, Lilah                ND                              6:31.63  
  7 Gavura, Sofia              9 Louisville H                    6:38.64  
  8 Crudele, Allison             ND                              6:51.03  
  9 Gonzalez, Elizabeth          ND                              7:25.60  
 
Girls 100 Meter Hurdles Junior Varsity
=====================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Wind Points
=====================================================================================
  1 Jackson, Gabrielle           ND                                19.44   1.2   5   
 
Girls 4x100 Meter Relay Junior Varsity
================================================================================
    School                                               Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Notre Dame  'A'                                                53.65    5   
     1) Brown, Kira                     2) Martinez, Frida                
     3) Phelps, Christine               4) Asemota, Dior                  
  2 Notre Dame  'B'                                               x57.47  
     1) Stallone, Scarlet               2) Dimaano, Jessie                
     3) Acevedo, Kaliya                 4) Salamone, Annabella            
  3 Louisville HS  'A'                                             60.24  
     1) Maslansky, Chloe 10             2) Yacoob, Zaakirah 10            
     3) Turk, Abbey 9                   4) Ruiz, Daniella 9               
 
Girls High Jump Junior Varsity
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Crispi, Sarah                ND                              3-08.00    5   
 
Girls Long Jump Junior Varsity
=====================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Wind Points
=====================================================================================
  1 Crispi, Sarah                ND                             10-03.50   NWI   5   
 -- Ruiz, Daniella             9 Louisville H                         ND   NWI 
 
Girls Shot Put Junior Varsity
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Landazuri, Pamela         10 Louisville H                   25-01.50    5   
  2 Torres, Alexia            10 Louisville H                   23-08.00    3   
  3 Fisher, Azure                ND                             23-07.00    1   
  4 Rozzell, Kylie               ND                             18-06.50  
 
Girls Discus Throw Junior Varsity
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Fisher, Azure                ND                                91-04    5   
  2 Rozzell, Kylie               ND                                53-09    3   
  3 Torres, Alexia            10 Louisville H                      47-09    1   
  4 Landazuri, Pamela         10 Louisville H                      35-03  
 
Boys 100 Meter Dash Varsity
=====================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Wind Points
=====================================================================================
  1 Grubb, Christian             ND                                10.87   0.2   5   
  2 Horvath, Adam                ND                                11.33   0.2   3    11.327
  3 Guyton, Sean                 ND                                11.33   0.2   1    11.328
  4 Brossard, McKel              ND                                11.53   0.2 
  5 DA Silva, Jonathon        11 Crespi                            11.90   0.2 
 
Boys 200 Meter Dash Varsity
========================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Wind H# Points
========================================================================================
  1 Grubb, Christian             ND                                22.23   0.4  1   5   
  2 Townsend, Isaiah             ND                                23.41   0.4  1   3   
  3 Guyton, Sean                 ND                                23.45   0.4  1   1   
  4 Goring, Coltrane             ND                                23.68   0.4  1 
  5 Juarez, Justin            11 Crespi                            25.01   0.4  1 
 -- Saad, Matthew                ND                               X25.25   0.8  2 
 -- Tapia, Diego              11 Crespi                           X25.91   1.2  3 
 -- Yamasaki, Kai                ND                               X26.81   0.8  2 
 -- Verabian, Dylan              ND                               X32.01   0.8  2 
 
Boys 400 Meter Dash Varsity
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Goring, Coltrane             ND                                51.63    5   
  2 Macias, John                 ND                                52.48    3   
  3 Read, Julian                 ND                                53.27    1   
  4 de Leon, Ethan               ND                                54.07  
  5 Bray, Andre                  ND                                55.02  
  6 Juarez, Justin            11 Crespi                            55.19  
 
Boys 800 Meter Run Varsity
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Smith, Justin                ND                              2:00.52    5   
  2 Stewart, Tyler               ND                              2:05.48    3   
  3 Roberts, Alec             12 Crespi                          2:21.13    1   
 
Boys 1600 Meter Run Varsity
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Macias, John                 ND                              4:47.80    5   
  2 Turley, Timothy              ND                              5:00.48    3   
  3 Roberts, Alec             12 Crespi                          5:00.90    1   
  4 Hamada, Matthew              ND                              5:04.31  
 
Boys 3200 Meter Run Varsity
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Roberts, Alec             12 Crespi                         11:08.54    5   
  2 Turley, Timothy              ND                             11:10.10    3   
  3 Hamada, Matthew              ND                             11:44.69    1   
 
Boys 110 Meter Hurdles Varsity
=====================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Wind Points
=====================================================================================
  1 Saha, Noah                   ND                                16.27   0.8   5   
  2 Smith, Jordan                ND                                16.85   0.8   3   
  3 Harvey, Derek                ND                                17.13   0.8   1   
 
Boys 300 Meter Hurdles Varsity
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Saha, Noah                   ND                                43.67    5   
  2 Harvey, Derek                ND                                44.74    3   
  3 Smith, Jordan                ND                                46.36    1   
 
Boys 4x100 Meter Relay Varsity
================================================================================
    School                                               Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Notre Dame  'A'                                                43.62    5   
     1) Brossard, McKel                 2) Guyton, Sean                   
     3) Bray, Andre                     4)                                
 
Boys High Jump Varsity
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Magee, Ahsaan                ND                              5-08.00    5   
  2 Clayton, Flynt               ND                              5-04.00    3   
 
Boys Long Jump Varsity
=====================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Wind Points
=====================================================================================
  1 Grubb, Christian             ND                             22-05.50   NWI   5   
  2 Horvath, Adam                ND                             20-00.25   NWI   3   
  3 DA Silva, Jonathon        11 Crespi                         18-09.50   NWI   1   
 -- Bray, Andre                  ND                                 FOUL       
 
Boys Triple Jump Varsity
=====================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Wind Points
=====================================================================================
  1 Grubb, Christian             ND                             45-09.50   NWI   5   
  2 DA Silva, Jonathon        11 Crespi                         43-05.75   NWI   3   
  3 Brossard, McKel              ND                             39-08.50   NWI   1   
  4 Bray, Andre                  ND                             38-08.00   NWI 
 -- Horvath, Adam                ND                                 FOUL       
 
Boys Shot Put Varsity
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Palmer, Jordan               ND                             56-06.00    5   
  2 Lyons, Quintin               ND                             55-05.00    3   
  3 Barnett, Steven              ND                             52-09.00    1   
  4 Love, Chris               12 Crespi                         48-11.50  
  5 Romero, Vincent           12 Crespi                         36-00.00  
  6 Perez, Ricardo               Crespi                         34-02.00  
  7 Beugg, William               Crespi                         23-00.00  
 
Boys Discus Throw Varsity
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Barnett, Steven              ND                               141-07    5   
  2 Love, Chris               12 Crespi                           140-07    3   
  3 Romero, Vincent           12 Crespi                           111-06    1   
  4 Perez, Ricardo               Crespi                            83-06  
  5 Beugg, William               Crespi                            47-06  
 
Boys 100 Meter Dash Junior Varsity
========================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Wind H# Points
========================================================================================
  1 McLurkin, Evan               ND                                11.94   0.9  1   5   
  2 Aguirre Jr., Michael         ND                                12.08   0.9  1   3   
  3 Horton, Justin               ND                                12.10   0.9  1   1   
  4 Johnson, Wade                ND                                12.31   1.2  2 
  5 Moore, Jacob                 ND                                12.42   0.9  1 
  6 Tapia, Diego              11 Crespi                            12.47   1.2  2 
  7 Garber, Owen               9 Crespi                            12.83   1.2  2 
  8 Aguirre, Adrian              ND                                12.92   1.2  2 
  9 Deakins, Henry             9 ND                                13.50   1.2  2 
 10 Sharma, Shawn              9 Crespi                            14.31   1.2  2 
 
Boys 200 Meter Dash Junior Varsity
=====================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Wind Points
=====================================================================================
  1 Aguirre Jr., Michael         ND                                24.71   0.8   5   
  2 Horton, Justin               ND                                24.72   0.8   3   
  3 McDaniel, Cristian           ND                                25.42   0.8   1   
  4 Leon-Nava, Alejandro      11 Crespi                            25.93   0.8 
  5 Ruada, Julian              9 Crespi                            26.82   0.8 
  6 Schaefer, Johnny           9 Crespi                            27.35   0.8 
 
Boys 400 Meter Dash Junior Varsity
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Langley, Benjamin            ND                                54.25    5   
  2 Leon-Nava, Alejandro      11 Crespi                            56.65    3   
  3 Wearn, Cameron               ND                                56.85    1   
  4 Spira, Simon               9 Crespi                            58.23  
  5 Maslansky, Jared          11 Crespi                            60.17  
 
Boys 800 Meter Run Junior Varsity
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Alavez, Adrian            11 Crespi                          2:22.68    5   
  2 Fogg, Jack                   ND                              2:25.74    3   
  3 Santino, Augi                ND                              2:35.95    1   
  4 Das, Arun                    ND                              2:54.91  
  5 Branim, Kaleb                ND                              3:00.64  
 
Boys 1600 Meter Run Junior Varsity
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Santino, Augi                ND                              5:36.97    5   
  2 Alavez, Adrian            11 Crespi                          5:38.51    3   
  3 Fogg, Jack                   ND                              5:42.25    1   
  4 Montero, Carlos              ND                              6:19.62  
  5 Rattigan, Jack               ND                              6:28.37  
  6 Das, Arun                    ND                              6:32.84  
 
Boys 3200 Meter Run Junior Varsity
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Rattigan, Jack               ND                             15:47.16    5   
 -- Montero, Carlos              ND                                  DNF  
 
Boys 110 Meter Hurdles Junior Varsity
=====================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Wind Points
=====================================================================================
  1 Flores, Kneo                 ND                                21.37   0.5   5   
 
Boys 300 Meter Hurdles Junior Varsity
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Flores, Kneo                 ND                                51.86    5   
 
Boys 4x100 Meter Relay Junior Varsity
================================================================================
    School                                               Seed     Finals  Points
================================================================================
 -- Notre Dame  'A'                                                   DQ   Zone 3 Late
     1) Aguirre Jr., Michael            2) Horton, Justin                 
     3) McLurkin, Evan                  4)                                
 
Boys High Jump Junior Varsity
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
 -- Marrone, Jack              9 Crespi                               NH  
 
Boys Long Jump Junior Varsity
=====================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Wind Points
=====================================================================================
  1 Cotrone, Dean                ND                             16-08.25   NWI   5   
  2 Yamasaki, Kai                ND                             16-08.00   NWI   3   
  3 Conte, John                  ND                             15-11.00   NWI   1   
 
Boys Triple Jump Junior Varsity
=====================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Wind Points
=====================================================================================
  1 McLurkin, Evan               ND                             37-01.75   NWI   5   
  2 Cotrone, Dean                ND                             36-01.50   NWI   3   
 
Boys Shot Put Junior Varsity
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Mulvey, Hunter               ND                             37-03.00    5   
  2 Graves, Andrew               ND                             37-01.50    3   
  3 Rasool, Shaheen           11 Crespi                         31-07.50    1   
 -- Swanson, Justin              ND                                   ND  
 
Boys Discus Throw Junior Varsity
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Swanson, Justin              ND                               129-07    5   
  2 Graves, Andrew               ND                               110-00    3   
  3 Mulvey, Hunter               ND                               102-00    1   
  4 Rasool, Shaheen           11 Crespi                            94-03  
 
Boys 100 Meter Dash Frosh/Soph
=====================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Wind Points
=====================================================================================
  1 Shinfield, Aidan             ND                                11.47   0.8   5   
  2 Robinson, Miles            9 Crespi                            11.53   0.8   3   
  3 Brenner, Nicholas            ND                                11.76   0.8   1   
  4 Wynn, Kyle                   ND                                11.86   0.8 
  5 Spearman, Anthony            ND                                11.93   0.8 
  6 Egbase, Ose               10 Crespi                            12.13   0.8 
 
Boys 200 Meter Dash Frosh/Soph
=====================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Wind Points
=====================================================================================
  1 Shinfield, Aidan             ND                                23.82   1.2   5   
  2 Jones, Cameron             9 Crespi                            24.03   1.2   3   
  3 Brenner, Nicholas            ND                                24.04   1.2   1   
  4 Egbase, Ose               10 Crespi                            24.80   1.2 
 
Boys 400 Meter Dash Frosh/Soph
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Tucker, Chance             9 Crespi                            53.12    5   
  2 Cleveland, Griffin           ND                                55.03    3   
  3 Saad, Matthew                ND                                56.46    1   
  4 Alvarez-Cueva, Giovanni    9 Crespi                            56.57  
  5 Driscoll, Austin             ND                                57.00  
  6 Jones, Cameron             9 Crespi                            57.72  
 
Boys 800 Meter Run Frosh/Soph
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Balbin, Niko              10 Crespi                          2:12.63    5   
  2 Saad, Rami                   ND                              2:15.24    3   
  3 Conway, Sean                 ND                              2:15.91    1   
  4 Mapel, Jackson               ND                              2:19.09  
  5 Barber, Bryce              9 Crespi                          2:32.04  
  6 Mata, Tony                 9 Crespi                          2:36.69  
 
Boys 1600 Meter Run Frosh/Soph
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Saad, Rami                   ND                              5:06.85    5   
  2 Mapel, Jackson               ND                              5:06.99    3   
  3 Conway, Sean                 ND                              5:11.30    1   
  4 Barber, Bryce              9 Crespi                          5:28.18  
  5 Mallari, Jake                ND                              5:40.99  
  6 Balbin, Niko              10 Crespi                          5:46.11  
  7 Mata, Tony                 9 Crespi                          5:46.41  
 
Boys 3200 Meter Run Frosh/Soph
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Mallari, Jake                ND                             13:44.86    5   
 
Boys 110 Meter Hurdles Frosh/Soph
=====================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Wind Points
=====================================================================================
  1 Miles, Luke                9 Crespi                            18.01   0.9   5   
  2 Cisneros-Coronado, Damie     ND                                18.04   0.9   3   
  3 Cisneros-Coronado, Carlo     ND                                19.90   0.9   1   
  4 Marrone, Jack              9 Crespi                            21.37   0.9 
 
Boys 300 Meter Hurdles Frosh/Soph
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Cisneros-Coronado, Damie     ND                                45.43    5   
  2 Miles, Luke                9 Crespi                            46.24    3   
  3 Cisneros-Coronado, Carlo     ND                                46.45    1   
  4 Marrone, Jack              9 Crespi                            52.37  
 
Boys 4x100 Meter Relay Frosh/Soph
================================================================================
    School                                               Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Crespi  'A'                                                    45.76    5   
     1) Egbase, Ose 10                  2) Robinson, Miles 9              
     3) Jones, Cameron 9                4) Tucker, Chance 9               
  2 Notre Dame  'A'                                                46.17  
     1) Wynn, Kyle                      2) Shinfield, Aidan               
     3) Brenner, Nicholas               4)                                
 
Boys High Jump Frosh/Soph
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Miles, Luke                9 Crespi                          5-02.00    5   
 -- Alvarez-Cueva, Giovanni    9 Crespi                               NH  
 
Boys Pole Vault Frosh/Soph
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Anstos, Nicholas             ND                             10-00.00    5   
  2 McGuigan, Grent              ND                              9-00.00    3   
  3 Ackermen, Trey               ND                              8-00.00    1   
 
Boys Long Jump Frosh/Soph
=====================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Wind Points
=====================================================================================
  1 Cleveland, Griffin           ND                             17-07.50   NWI   5   
  2 Spearman, Anthony            ND                             17-07.00   NWI   3   
  3 Wynn, Kyle                   ND                             17-05.25   NWI   1   
  4 Stewart, Jackson             ND                            J17-05.25   NWI 
  5 Stafford, Ryan               ND                             16-07.25   NWI 
  6 Diep, Russell                ND                             16-07.00   NWI 
  7 Driscoll, Austin             ND                             13-10.00   NWI 
 
Boys Triple Jump Frosh/Soph
=====================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Wind Points
=====================================================================================
  1 Stewart, Jackson             ND                             35-04.50   NWI   5   
  2 Diep, Russell                ND                             32-03.50   NWI   3   
 -- Stafford, Ryan               ND                                 FOUL       
 -- Driscoll, Austin             ND                                 FOUL       
 
Boys Shot Put Frosh/Soph
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Adeoye, Sulayman             ND                             44-07.50    5   
  2 Llauro, John                 ND                             41-07.50    3   
  3 Smith, Quincy                ND                             38-07.50    1   
  4 Naney, Dominic               ND                             33-11.50  
  5 Anganos, Lukas               ND                             33-05.00  
  6 Aber, Hunter              10 Crespi                         28-10.50  
  7 Short, Jalen               9 Crespi                         28-02.00  
  8 Franco, Lauro                ND                             26-00.00  
 
Boys Discus Throw Frosh/Soph
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Adeoye, Sulayman             ND                               126-00    5   
  2 Llauro, John                 ND                               105-07    3   
  3 Anganos, Lukas               ND                                98-05    1   
  4 Naney, Dominic               ND                                93-08  
  5 Franco, Lauro                ND                                88-10  
  6 Smith, Quincy                ND                                87-00  
  7 Aber, Hunter              10 Crespi                            74-01  
  8 Short, Jalen               9 Crespi                            62-06