Licensed to Royal Results - Contractor License
                                        HY-TEK's Meet Manager 5/3/2019 11:43 PM
               Northern League Prelims & Finals 2019 - 4/26/2019               
                                At Marshall HS                                 
                                    Results                                    
 
Girls 100 Meter Dash Varsity
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
Finals
  1 Gough, Lieyah             11 Marshall                 13.34  
  2 Chavez, Vanessa           12 Abraham Linc             13.61  
  3 Martinez, Julianna        11 Franklin                 14.10  
  4 Au, Ashley                11 Abraham Linc             14.11  
  5 Aquil, Deja               11 Bravo Medica             14.35  
  6 Ryness, Cameron           12 Marshall                 14.49  
  7 Aguilar, Kayla            10 Eagle Rock               14.50  
  8 Espinoza, Lizette         12 Eagle Rock               14.53  
 
Girls 200 Meter Dash Varsity
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Haro, Maleah              11 Wilson                   26.37  
  2 Ustarroz, Magali          11 Marshall                 27.27  
  3 Gough, Lieyah             11 Marshall                 27.50  
  4 Salazar, Daney            11 Marshall                 27.64  
  5 Mares, Ali                12 Eagle Rock               29.36  
  6 Espinoza, Lizette         12 Eagle Rock               29.48  
  7 Martinez, Julianna        11 Franklin                 29.60  
  8 Au, Ashley                11 Abraham Linc             29.93  
 
Girls 400 Meter Dash Varsity
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Haro, Maleah              11 Wilson                   58.20  
  2 Ustarroz, Magali          11 Marshall               1:03.38  
  3 Salazar, Daney            11 Marshall               1:04.74  
  4 Mares, Ali                12 Eagle Rock             1:05.62  
  5 Mares, Isabel             12 Eagle Rock             1:05.82  
  6 Morales, Sarah            11 Eagle Rock             1:07.50  
  7 Chavez, Rhiannon          11 Bravo Medica           1:09.69  
  8 Dinh, Natalie             11 Abraham Linc           1:10.07  
 
Girls 800 Meter Run Varsity
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Ea, Charlize              12 Eagle Rock             2:31.30  
  2 Scherer, Anna             12 Marshall               2:33.67  
  3 Acosta, Daniela           11 Esteban Torr           2:35.82  
  4 Miyamoto, Keely            9 Eagle Rock             2:36.27  
  5 Camacho, Andrea           11 Eagle Rock             2:39.85  
  6 Camacho, Leslie           11 Sonia Sotoma           2:41.20  
  7 Lopez, Karen              10 Bravo Medica           2:47.66  
  8 Gonzalez, Melissa         11 Bravo Medica           2:51.77  
  9 Olivas, Karen             11 Franklin               2:52.91  
 10 Cai, Scarlett Jaiyong     11 Bravo Medica           2:55.69  
 
Girls 1600 Meter Run Varsity
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Miyamoto, Keely            9 Eagle Rock             5:34.38  
  2 Acosta, Daniela           11 Esteban Torr           5:38.87  
  3 Andrada, Kiana             9 Eagle Rock             5:51.49  
  4 Camacho, Andrea           11 Eagle Rock             5:55.99  
  5 Gomez, Rachel             12 Bravo Medica           6:03.42  
  6 Velasco, Daisy            12 Marshall               6:07.17  
  7 Roman, Sabrina            11 Eagle Rock             6:22.80  
  8 Martinez, Jocelyn         11 Bravo Medica           6:36.33  
  9 Sanchez, Itzel             9 Bravo Medica           6:41.52  
 10 Ung, Kristy               11 Bravo Medica           6:44.34  
 11 Paredez, Sarahi           11 Franklin               7:15.23  
 
Girls 3200 Meter Run Varsity
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Miyamoto, Keely            9 Eagle Rock            12:20.77  
  2 Andrada, Kiana             9 Eagle Rock            12:41.02  
  3 Acosta, Daniela           11 Esteban Torr          12:41.97  
  4 Sanchez, Karla            11 Bravo Medica          13:13.50  
  5 Tran, Tammy               12 Bravo Medica          13:36.61  
  6 Gomez, Rachel             12 Bravo Medica          13:54.59  
  7 Cai, Scarlett Jaiyong     11 Bravo Medica          15:09.62  
  8 Mejia, Anais              11 Marshall              16:27.31  
  9 Sanchez-Lazo, Natalie     11 Marshall              17:22.51  
 
Girls 100 Meter Hurdles Varsity
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Johnson-Harris, Rossia    12 Eagle Rock               16.61  
  2 Supple, Maia              10 Marshall                 17.46  
  3 Walker, Francesca         11 Eagle Rock               19.41  
  4 Siciliano, Aracely        12 Franklin                 19.94  
  5 O'Vincent, Virginia       11 Bravo Medica             20.39  
  6 Torres, Nelly             12 Bravo Medica             20.66  
  7 Mondido, Lindsay          11 Bravo Medica             22.55  
 
Girls 300 Meter Hurdles Varsity
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Supple, Maia              10 Marshall                 49.03  
  2 Johnson-Harris, Rossia    12 Eagle Rock               49.53  
  3 O'Vincent, Virginia       11 Bravo Medica             49.79  
  4 Siciliano, Aracely        12 Franklin                 55.46  
  5 Torres, Nelly             12 Bravo Medica             58.08  
  6 Trenh, Yvonne             11 Bravo Medica           1:00.70  
  7 Valdovinos, Evelyn        11 Marshall               1:01.10  
  8 Cecilia, Estrella          9 Bravo Medica           1:07.36  
 
Girls 4x100 Meter Relay Varsity
================================================================
    School                                               Finals 
================================================================
  1 Marshall                                              51.93  
     1) Salazar, Daney 11               2) Scherer, Anna 12               
     3) Ustarroz, Magali 11             4) Gough, Lieyah 11               
  2 Eagle Rock                                            52.53  
     1) Morales, Sarah 11               2) Ea, Charlize 12                
     3) Espinoza, Lizette 12            4) Johnson-Harris, Rossia 12      
  3 Abraham Lincoln                                       54.61  
     1) Au, Ashley 11                   2) Chavez, Vanessa 12             
     3) Guzman, Yesenia 11              4) Dinh, Natalie 11               
  4 Bravo Medical Magnet                                  54.70  
     1) Chavez, Rhiannon 11             2) O'Vincent, Virginia 11         
     3) Mondido, Lindsay 11             4) Trenh, Yvonne 11               
  5 Franklin                                              55.75  
     1) Ceballos, Breana 11             2) Castro, Ashley 12              
     3) Olivas, Karen 11                4) Martinez, Julianna 11          
 
Girls 4x400 Meter Relay Varsity
================================================================
    School                                               Finals 
================================================================
  1 Marshall                                            4:22.53  
     1) Salazar, Daney 11               2) Supple, Maia 10                
     3) Scherer, Anna 12                4) Ustarroz, Magali 11            
  2 Eagle Rock                                          4:29.10  
     1) Ea, Charlize 12                 2) Camacho, Andrea 11             
     3) Morales, Sarah 11               4) Johnson-Harris, Rossia 12      
  3 Bravo Medical Magnet                                4:39.16  
     1) Tran, Tammy 12                  2) Sanchez, Karla 11              
     3) O'Vincent, Virginia 11          4) Chavez, Rhiannon 11            
  4 Franklin                                            5:05.13  
     1) Trejo, Hellen 11                2) Paredez, Sarahi 11             
     3) Martinez, Julianna 11           4) Olivas, Karen 11               
  5 Sonia Sotomayor Learning Aca                        5:07.21  
     1) Ganther, Kiara 11               2) Perez, Claudia 12              
     3) Tran, Thi 11                    4) Camacho, Leslie 11             
 
Girls High Jump Varsity
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Walker, Francesca         11 Eagle Rock             4-02.00  
  2 Guzman, Yesenia           11 Abraham Linc          J4-02.00  
  3 Bagby, Kristie            11 Sonia Sotoma           3-10.00  
  4 Hossain, Mosammet Abida   11 Marshall              J3-10.00  
  5 Munguia, Ilse             11 Sonia Sotoma           3-08.00  
  6 Tran, Thi                 11 Sonia Sotoma          J3-08.00  
 
Girls Long Jump Varsity
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Chavez, Vanessa           12 Abraham Linc          17-00.50  
  2 Castro, Ashley            12 Franklin              15-02.50  
  3 Trenh, Yvonne             11 Bravo Medica          15-00.50  
  4 Walker, Francesca         11 Eagle Rock            14-11.00  
  5 Meza, Candela             12 Bravo Medica          14-03.25  
  6 Gabriel, Mariah           12 Marshall              13-03.50  
  7 Ceballos, Breana          11 Franklin              13-02.00  
 
Girls Triple Jump Varsity
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Chavez, Vanessa           12 Abraham Linc          33-02.25  
  2 Walker, Francesca         11 Eagle Rock            29-03.00  
  3 Gabriel, Mariah           12 Marshall              27-03.00  
  4 Mondido, Lindsay          11 Bravo Medica          26-08.50  
  5 De Leon, Shannen Kay      11 Marshall              25-08.25  
  6 Ceballos, Breana          11 Franklin              25-08.00  
  7 Han, Riah                 11 Marshall              25-03.75  
  8 Castro, Ashley            12 Franklin              25-01.75  
 
Girls Shot Put Varsity
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Guzman, Yesenia           11 Abraham Linc          26-00.50  
  2 Jimenez, Jennifer         11 Bravo Medica          24-02.50  
  3 Santos, Jessica           11 Eagle Rock            23-06.00  
  4 Muniz, Inez               12 Franklin              23-04.00  
  5 Alamillo, Dayana          11 Sonia Sotoma          21-08.00  
  6 Ceballos, Breana          11 Franklin              21-04.50  
  7 Bagby, Kristie            11 Sonia Sotoma          21-04.00  
  8 Alcaraz, Andrea           12 Eagle Rock            20-10.50  
  9 Siv, Colleen              12 Eagle Rock            20-04.00  
 10 Arca, Brianne             11 Marshall              19-04.50  
 11 Ordonez, Meagan           11 Marshall              18-10.00  
 12 Gonzalez-Burgos, Evenee   11 Marshall              16-03.50  
 
Girls 100 Meter Dash Frosh/Soph
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Miranda, Melanie          10 Wilson                   13.97  
  2 Camacho-Rodriguez, Estre  10 Eagle Rock               14.02  
  3 Penafiel, Stephanie        9 Marshall                 14.03  
  4 Lozano, Tracie             9 Eagle Rock               14.13  
  5 Orellana, Savannah        10 Marshall                 14.42  
  6 Murase, Casey             10 Eagle Rock               14.45  
  7 Rodriguez, Leslie         10 Franklin                 14.48  
  8 Balleza, Jade              9 Eagle Rock               14.69  
 
Girls 200 Meter Dash Frosh/Soph
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Duran, Sinthya             9 Eagle Rock               27.78  
  2 Gabriel, Kalena            9 Eagle Rock               29.20  
  3 Miranda, Melanie          10 Wilson                   29.28  
  4 Chu, Amanda               10 Bravo Medica             29.86  
  5 Penafiel, Stephanie        9 Marshall                 30.10  
  6 Murase, Casey             10 Eagle Rock               30.27  
  7 Camacho-Rodriguez, Estre  10 Eagle Rock               30.69  
  8 Stanlee, Vanessa          10 Marshall                 30.83  
 
Girls 400 Meter Dash Frosh/Soph
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Duran, Sinthya             9 Eagle Rock             1:03.69  
  2 Zamora, Leela             10 Eagle Rock             1:06.04  
  3 Patino, Hailey             9 Wilson                 1:07.71  
  4 Felix, Jessica            10 Esteban Torr           1:08.28  
  5 Chu, Amanda               10 Bravo Medica           1:08.94  
  6 Obregon, Kayla            10 Bravo Medica           1:09.89  
  7 Williams, Lexie            9 Marshall               1:10.39  
  8 Rey, Nayeli                9 Eagle Rock             1:10.57  
 
Girls 800 Meter Run Frosh/Soph
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Milar, Angelica            9 Bravo Medica           2:32.86  
  2 Torres, Adela             10 Abraham Linc           2:41.16  
  3 Garcia-Lana, Iliana        9 Eagle Rock             2:41.54  
  4 Abrego, Bethany           10 Marshall               2:44.98  
  5 Pelico, Christell          9 Bravo Medica           2:45.89  
  6 Pacis, Maria Victoria     10 Marshall               2:46.87  
  7 Ajanel, Giselle           10 Bravo Medica           2:52.93  
  8 Martinez, Alitzel          9 Marshall               2:54.29  
  9 Chavez, Ixtlalli           9 Eagle Rock             2:56.00  
 10 Sanchez, Itzel             9 Bravo Medica           2:56.72  
 11 Lopez, Jennifer           10 Esteban Torr           2:57.10  
 12 Hayes, Aurora             10 Marshall               3:04.35  
 
Girls 1600 Meter Run Frosh/Soph
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Milar, Angelica            9 Bravo Medica           5:41.70  
  2 Abrego, Bethany           10 Marshall               5:55.09  
  3 Torres, Adela             10 Abraham Linc           5:56.39  
  4 Garcia-Lana, Iliana        9 Eagle Rock             5:57.24  
  5 Pelico, Christell          9 Bravo Medica           6:12.42  
  6 Pacis, Maria Victoria     10 Marshall               6:16.18  
  7 Ajanel, Giselle           10 Bravo Medica           6:19.01  
  8 Lopez, Sheila             10 Abraham Linc           6:25.23  
  9 Chavez, Ixtlalli           9 Eagle Rock             6:29.40  
 10 Martinez, Alitzel          9 Marshall               6:30.97  
 11 Lopez, Jennifer           10 Esteban Torr           6:32.92  
 12 Hernandez, Kimberly          Abraham Linc           7:01.53  
 
Girls 3200 Meter Run Frosh/Soph
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Milar, Angelica            9 Bravo Medica          13:00.54  
  2 Torres, Adela             10 Abraham Linc          13:50.85  
  3 Abrego, Bethany           10 Marshall              14:20.08  
  4 Pacis, Maria Victoria     10 Marshall              14:39.07  
  5 Lopez, Jennifer           10 Esteban Torr          14:45.13  
  6 Tendilla, Stephanie       10 Bravo Medica          14:51.97  
  7 Garcia-Lana, Iliana        9 Eagle Rock            15:06.20  
  8 Chavez, Ixtlalli           9 Eagle Rock            15:18.07  
  9 Guevara, Heidi             9 Bravo Medica          15:34.11  
 10 Malfavon, Thais           10 Bravo Medica          15:52.45  
 11 Martinez, Alitzel          9 Marshall              15:57.12  
 12 Ten, Jessica              10 Eagle Rock            16:20.51  
 13 Hernandez, Kimberly          Abraham Linc          16:27.84  
 14 Estrada, Aleica           10 Eagle Rock            17:20.09  
 
Girls 100 Meter Hurdles Frosh/Soph
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Beal, Maggie              10 Eagle Rock               18.67  
  2 O'Vincent, Fanny          10 Bravo Medica             18.77  
  3 Cano, Brenda              10 Bravo Medica             19.59  
  4 Mejia, Dulce              10 Franklin                 19.90  
  5 Kevany, Keira              9 Eagle Rock               20.21  
  6 Zavaleta, Ashley          10 Marshall                 20.73  
  7 Garcia, Angela            10 Abraham Linc             21.56  
  8 Brousseau, Avery           9 Eagle Rock               22.45  
 
Girls 300 Meter Hurdles Frosh/Soph
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 O'Vincent, Fanny          10 Bravo Medica             52.10  
  2 Wakasa, Camille           10 Bravo Medica             53.66  
  3 Kevany, Keira              9 Eagle Rock               56.51  
  4 Beal, Maggie              10 Eagle Rock               57.90  
  5 Rodriguez, Leslie         10 Franklin                 58.85  
  6 Cruz, Miranda              9 Bravo Medica             59.36  
  7 Cano, Brenda              10 Bravo Medica             59.49  
  8 Zavaleta, Ashley          10 Marshall               1:08.08  
 
Girls 4x100 Meter Relay Frosh/Soph
================================================================
    School                                               Finals 
================================================================
  1 Eagle Rock                                            54.23  
     1) Duran, Sinthya 9                2) Zamora, Leela 10               
     3) Lozano, Tracie 9                4) Gabriel, Kalena 9              
  2 Marshall                                              55.25  
     1) Orellana, Savannah 10           2) Limbrick, Sierra 10            
     3) Williams, Lexie 9               4) Penafiel, Stephanie 9          
  3 Abraham Lincoln                                       56.01  
     1) Sar, Yolanda 10                 2) Li, Wendy 10                   
     3)                                 4) Lin, Jia-Yan 10                
  4 Bravo Medical Magnet                                  58.01  
     1) Chu, Amanda 10                  2) Sandoval, Alyssa 9             
     3) Obregon, Kayla 10               4) Chowdhury, Khushnood 10        
 
Girls 4x400 Meter Relay Frosh/Soph
================================================================
    School                                               Finals 
================================================================
  1 Bravo Medical Magnet                                4:25.48  
     1) Milar, Angelica 9               2) O'Vincent, Fanny 10            
     3) Obregon, Kayla 10               4) Wakasa, Camille 10             
  2 Eagle Rock                                          4:29.67  
     1) Duran, Sinthya 9                2) Andrada, Kiana 9               
     3) Gabriel, Kalena 9               4) Beal, Maggie 10                
  3 Abraham Lincoln                                     4:48.06  
     1) Li, Wendy 10                    2) Sar, Yolanda 10                
     3) Lopez, Sheila 10                4) Matias-DeLeon, Micaela 10      
  4 Marshall                                            4:53.81  
     1) Stanlee, Vanessa 10             2) Falconer, Max 10               
     3) Williams, Lexie 9               4) Hayes, Aurora 10               
  5 Wilson                                              4:58.24  
     1) Patino, Hailey 9                2) Olivarez, Aliya 10             
     3) Zacarias, Mariana 10            4) Miranda, Melanie 10            
  6 Esteban Torres                                      5:01.37  
     1) Barrera Rabanales, Emily 9      2) Carmona, Oyuki 10              
     3) Nunez, Juliet 10                4) Lopez, Jennifer 10             
  7 Franklin                                            5:11.97  
     1) Mena, Brianna 10                2) Reyes, Lizette 10              
     3) Mejia, Dulce 10                 4) Rodriguez, Leslie 10           
 
Girls High Jump Frosh/Soph
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Falconer, Max             10 Marshall               4-05.00  
  2 Beal, Maggie              10 Eagle Rock             4-00.00  
  3 Garcia, Angela            10 Abraham Linc           3-10.00  
 -- Brousseau, Avery           9 Eagle Rock                  NH  
 -- Brousseau, Ella            9 Eagle Rock                  NH  
 -- Rodriguez, Leslie         10 Franklin                    NH  
 
Girls Long Jump Frosh/Soph
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Wakasa, Camille           10 Bravo Medica          15-03.50  
  2 Limbrick, Sierra          10 Marshall              14-05.00  
  3 O'Vincent, Fanny          10 Bravo Medica          14-03.00  
  4 Orellana, Savannah        10 Marshall              12-07.50  
  5 Balleza, Jade              9 Eagle Rock            12-03.50  
  6 Garcia, Suzanne           10 Marshall              12-00.00  
  7 Hernandez, Valeria         9 Eagle Rock            10-08.00  
  8 Barr, Mathilda            10 Eagle Rock            10-07.00  
 -- Lozano, Tracie             9 Eagle Rock                FOUL  
 -- Garcia, Angela            10 Bravo Medica              FOUL  
 -- Hossain, Mosammet Toaha   10 Marshall                  FOUL  
 
Girls Triple Jump Frosh/Soph
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Wakasa, Camille           10 Bravo Medica          31-08.50  
  2 Balleza, Jade              9 Eagle Rock            27-10.50  
  3 Garcia, Suzanne           10 Marshall              27-08.50  
  4 Chu, Amanda               10 Bravo Medica          25-03.00  
  5 Garcia, Angela            10 Abraham Linc          24-06.00  
  6 Garcia, Angela            10 Bravo Medica          24-00.00  
  7 Barr, Mathilda            10 Eagle Rock            22-05.00  
  8 Hossain, Mosammet Toaha   10 Marshall              22-02.00  
 
Girls Shot Put Frosh/Soph
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Wagner, Ellablu            9 Eagle Rock            27-10.50  
  2 Babich, Lola              10 Marshall              25-07.00  
  3 Valdivia, Anahi           10 Eagle Rock            25-03.50  
  4 Guzman, Nyzell            10 Marshall              24-02.50  
  5 Berumen, Salma             9 Abraham Linc          22-02.50  
  6 Hernandez, Elizabeth       9 Marshall              22-01.00  
  7 Cano, Brenda              10 Bravo Medica          20-07.00  
  8 Rivera, Rosie             10 Abraham Linc          20-00.00  
  9 Ramirez, Vanessa           9 Abraham Linc          18-09.00  
 10 Matias-DeLeon, Micaela    10 Abraham Linc          17-08.50  
 11 Rocas, Allyson             9 Bravo Medica          11-04.50  
 
Boys 100 Meter Dash Varsity
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Williams, Anthony         11 Sonia Sotoma             11.57  
  2 Carthy, Liam              10 Marshall                 11.72  
  3 Pfenninger-Lindfors, Ty   11 Marshall                 11.81  
  4 Tan, Billy                12 Eagle Rock               11.91  
  5 Roldan, Alberto           12 Eagle Rock               12.01  
  6 Reynaga, Fernando         12 Bravo Medica             12.19  
  7 Oh, Seokho                12 Marshall                 12.31  
  8 Ohashi, Kota              12 Marshall                 13.20  
 
Boys 200 Meter Dash Varsity
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Cassandra-Newsam, Julian  11 Marshall                 23.19  
  2 Ramirez, Marco            12 Wilson                   23.48  
  3 Caldera, Frankie          11 Sonia Sotoma             23.75  
  4 Pfenninger-Lindfors, Ty   11 Marshall                 23.77  
  5 Tan, Billy                12 Eagle Rock               24.05  
  6 Reynaga, Fernando         12 Bravo Medica             24.34  
  7 Roldan, Alberto           12 Eagle Rock               25.13  
 
Boys 400 Meter Dash Varsity
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Cassandra-Newsam, Julian  11 Marshall                 52.01  
  2 Caldera, Frankie          11 Sonia Sotoma             53.24  
  3 Ramirez, Marco            12 Wilson                   53.71  
  4 Canas, Marco              11 Marshall                 55.57  
  5 Marmolejo, Juan           11 Eagle Rock               55.59  
  6 Araniva, Kevin            11 Franklin                 55.96  
  7 Guzman, Antonio           11 Abraham Linc             57.09  
  8 Bryson, Michael           12 Franklin               1:00.33  
 
Boys 800 Meter Run Varsity
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Naranjo, Christian        12 Eagle Rock             2:03.39  
  2 Morales, Roberto          12 Marshall               2:04.30  
  3 Kuromi, Austin            11 Marshall               2:06.34  
  4 Castillo, Sergio          12 Bravo Medica           2:07.36  
  5 Mata, Max                 11 Franklin               2:08.11  
  6 Juarez, David             11 Eagle Rock             2:08.42  
  7 Calles, Maximiliano       11 Bravo Medica           2:08.89  
  8 De Guzman, Cedrik         11 Eagle Rock             2:09.02  
  9 Garcia, Gabriel           11 Marshall               2:10.33  
 10 Hernandez, Earnie         11 Sonia Sotoma           2:10.78  
 11 Estrada, Andrew           11 Abraham Linc           2:13.52  
 12 Rosales, Ismael           11 Bravo Medica           2:14.51  
 
Boys 1600 Meter Run Varsity
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Corrigan, James           11 Eagle Rock             4:45.96  
  2 Morales, Roberto          12 Marshall               4:49.34  
  3 Reynolds, Clark           10 Marshall               4:49.42  
  4 Jacobsmeyer, Nick         11 Eagle Rock             4:53.15  
  5 Garcia, Gabriel           11 Marshall               4:54.12  
  6 Kuromi, Austin            11 Marshall               4:54.62  
  7 Ureno, Samuel             12 Franklin               4:56.24  
  8 Calles, Maximiliano       11 Bravo Medica           4:58.79  
  9 Martinez, Andrew          12 Franklin               4:59.22  
 10 Roman, David              12 Bravo Medica           4:59.44  
 11 Morales, Juan Fernando    11 Eagle Rock             5:03.97  
 12 Haaga, Max                11 Eagle Rock             5:04.03  
 
Boys 3200 Meter Run Varsity
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Corrigan, James           11 Eagle Rock             9:30.22  
  2 Reynolds, Clark           10 Marshall              10:04.52  
  3 Rodriguez, Luis           12 Wilson                10:29.88  
  3 Morales, Roberto          12 Marshall              10:29.88  
  5 Jacobsmeyer, Nick         11 Eagle Rock            10:37.52  
  6 Ramirez, Jorge            11 Abraham Linc          10:38.62  
  7 Martinez, Andrew          12 Franklin              10:40.32  
  8 Cabrera, Anthony          11 Marshall              10:41.42  
  9 Roman, David              12 Bravo Medica          10:43.94  
 10 Cordon, Gerardo           11 Marshall              11:02.54  
 11 Ramirez, Angel            11 Esteban Torr          11:04.60  
 12 Ureno, Samuel             12 Franklin              11:23.52  
 13 Edinger, Ben              12 Abraham Linc          12:01.66  
 14 Carles, Kendrick          10 Bravo Medica          12:09.27  
 15 Rodriguez, Justin         12 Bravo Medica          12:29.87  
 16 Huerta, Alexander         11 Esteban Torr          12:32.81  
 17 Hernandez, Adrian         12 Bravo Medica          12:51.85  
 
Boys 110 Meter Hurdles Varsity
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Heartwell, Luca           12 Marshall                 15.84  
  2 Islas, Fabian             12 Bravo Medica             17.66  
  3 Chico, Lee                12 Eagle Rock               18.03  
  4 Chung, Simon              11 Marshall                 18.45  
  4 McMahon, Maximus          12 Marshall                 18.45  
  6 Bobadilla, Alfred         11 Franklin                 19.82  
  7 Burela, Bryan             11 Bravo Medica             19.85  
  7 Zhou, Justin              11 Eagle Rock               19.85  
 
Boys 300 Meter Hurdles Varsity
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Heartwell, Luca           12 Marshall                 42.53  
  2 Islas, Fabian             12 Bravo Medica             43.88  
  3 Rodriguez, Michael        11 Sonia Sotoma             46.22  
  4 Chung, Simon              11 Marshall                 46.71  
  5 McMahon, Maximus          12 Marshall                 47.33  
  6 Reyes, Robin              12 Eagle Rock               47.39  
  7 Bobadilla, Alfred         11 Franklin                 47.68  
  8 Bryson, Michael           12 Franklin                 48.10  
 
Boys 4x100 Meter Relay Varsity
================================================================
    School                                               Finals 
================================================================
  1 Marshall                                              45.05  
     1) Ohashi, Kota 12                 2) Carthy, Liam 10                
     3) Pfenninger-Lindfors, Ty 11      4) Cassandra-Newsam, Julian 11    
  2 Franklin                                              46.95  
     1) Chen, Albert 11                 2) Toledo, Jose 11                
     3) Escobar, Ernesto 12             4) Johnson, Kristopher 11         
  3 Abraham Lincoln                                       47.93  
     1) Estrada, Andrew 11              2) Ho, Benny 11                   
     3) Perez, Pedro 11                 4) Wang, Rafael 11                
  4 Bravo Medical Magnet                                  47.97  
     1) Islas, Fabian 12                2) Velasquez, Christopher 12      
     3) Reynaga, Fernando 12            4) Marquez, Joel 11               
  5 Eagle Rock                                            50.14  
     1) Roldan, Alberto 12              2) Sandoval, Hector 11            
     3) Tan, Billy 12                   4) Marmolejo, Juan 11             
 
Boys 4x400 Meter Relay Varsity
================================================================
    School                                               Finals 
================================================================
  1 Marshall                                            3:37.91  
     1) Canas, Marco 11                 2) Kuromi, Austin 11              
     3) Pfenninger-Lindfors, Ty 11      4) Cassandra-Newsam, Julian 11    
  2 Eagle Rock                                          3:39.93  
     1) Naranjo, Christian 12           2) Jacobsmeyer, Nick 11           
     3) Marmolejo, Juan 11              4) Juarez, David 11               
  3 Sonia Sotomayor Learning Aca                        3:46.88  
     1) Caldera, Frankie 11             2) Hernandez, Earnie 11           
     3) Rodriguez, Michael 11           4) Williams, Anthony 11           
  4 Bravo Medical Magnet                                3:46.97  
     1) Castillo, Sergio 12             2) Calles, Maximiliano 11         
     3) Reynaga, Fernando 12            4) Marquez, Joel 11               
  5 Franklin                                            3:46.99  
     1) Bryson, Michael 12              2) Johnson, Kristopher 11         
     3) Araniva, Kevin 11               4) Mata, Max 11                   
  6 Abraham Lincoln                                     3:51.02  
     1) Estrada, Andrew 11              2) Perez, Pedro 11                
     3) Guzman, Antonio 11              4) Ho, Benny 11                   
 
Boys High Jump Varsity
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Carthy, Liam              10 Marshall               5-08.00  
  2 Heartwell, Luca           12 Marshall               5-06.00  
  3 Arenas, Kevin             11 Sonia Sotoma           5-04.00  
  4 Escobar, Ernesto          12 Franklin               5-02.00  
  5 Aguirre, Max              12 Eagle Rock            J5-02.00  
  5 Oh, Seokho                12 Marshall              J5-00.00  
  6 Ruvalcaba, Byron          11 Franklin               5-00.00  
  7 Garcia, Brian             11 Marshall              J4-10.00  
  8 Ragadio, AJ               12 Eagle Rock             4-10.00  
 
Boys Pole Vault Varsity
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Carthy, Liam              10 Marshall              10-06.00  
  2 Burton, Audun             11 Marshall              10-00.00  
 -- Martinez, Riccardo        12 Marshall                    NH  
 
Boys Long Jump Varsity
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Williams, Anthony         11 Sonia Sotoma          20-04.00  
  2 Heartwell, Luca           12 Marshall              20-01.00  
  3 Morales, Mario            11 Esteban Torr          19-03.00  
  4 Newsome, Allen            12 Marshall              19-01.00  
  5 Escobar, Ernesto          12 Franklin              17-11.00  
  6 Caldera, Frankie          11 Sonia Sotoma          17-10.00  
  7 Ragadio, AJ               12 Eagle Rock            17-08.50  
  8 Zhou, Justin              11 Eagle Rock            17-03.50  
  9 Ramirez, Angel            11 Esteban Torr          17-02.00  
 10 De Guzman, Cedrik         11 Eagle Rock            16-06.50  
 
Boys Triple Jump Varsity
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Chung, Simon              11 Marshall              40-07.00  
  2 Islas, Fabian             12 Bravo Medica          37-10.00  
  3 Ragadio, AJ               12 Eagle Rock            37-09.00  
  4 Palma, Diego              10 Bravo Medica          37-07.50  
  5 Wang, Rafael              11 Abraham Linc          34-11.50  
  6 Hossain, Al-Yasin         12 Marshall              34-07.50  
  7 De Guzman, Cedrik         11 Eagle Rock            33-10.00  
  8 Solorzano, Daniel         11 Marshall              33-03.00  
  9 Serrano, David            12 Bravo Medica          31-11.50  
 10 Newsome, Allen            12 Marshall              31-11.00  
 11 Morales, Joseph           12 Franklin              29-09.50  
 12 Hernandez, Adrian         12 Bravo Medica          29-07.50  
 -- Vargas, Jesus             11 Abraham Linc              FOUL  
 
Boys Shot Put Varsity
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Teran, Eduardo            11 Abraham Linc          40-11.50  
  2 Moore, Samuel             12 Eagle Rock            36-09.50  
  3 Sanchez, Jesus            11 Eagle Rock            34-04.00  
  4 Sandoval, Hector          11 Eagle Rock            34-01.50  
  5 Carmona, Angel            11 Franklin              31-07.50  
  6 Mai, Alex                 12 Bravo Medica          31-06.00  
  7 Corona, Ricardo           11 Sonia Sotoma          29-01.00  
  8 Guerra, Joshua            11 Marshall              28-10.00  
  8 Chew, Daevionn            11 Marshall              28-10.00  
 10 Rodriguez, Justin         12 Bravo Medica          28-07.00  
 
Boys 100 Meter Dash Frosh/Soph
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Flores, Aaron              9 Eagle Rock               11.75  
  2 Williams, Rufus           10 Esteban Torr             11.85  
  3 Cabacungan, Johnn         10 Eagle Rock               11.88  
  4 Salazar, Samuel           10 Wilson                   12.11  
  5 Ignacio, Joshua           10 Marshall                 12.12  
  6 Ramos, Rio                10 Eagle Rock               12.24  
  7 Gonzaga, Brandon          10 Marshall                 12.38  
  8 Wright, Laelan            10 Marshall                 12.66  
 
Boys 200 Meter Dash Frosh/Soph
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Flores, Aaron              9 Eagle Rock               23.79  
  2 Williams, Rufus           10 Esteban Torr             24.04  
  3 Turner, Julian            10 Eagle Rock               24.07  
  4 Wright, Laelan            10 Marshall                 24.35  
  5 Salazar, Samuel           10 Wilson                   24.53  
  6 Ignacio, Joshua           10 Marshall                 25.06  
  7 Arana, Walter             10 Marshall                 25.52  
 
Boys 400 Meter Dash Frosh/Soph
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Turner, Julian            10 Eagle Rock               52.80  
  2 Miller, Donovin           10 Marshall                 53.80  
  3 Gutierrez, Jonathan        9 Esteban Torr             55.12  
  4 Harris, De'Variyay         9 Marshall                 55.60  
  5 Arana, Walter             10 Marshall                 57.59  
  6 Rodriguez, Gabriel        10 Franklin                 58.69  
  7 Mellado, Anthony          10 Abraham Linc             59.97  
 
Boys 800 Meter Run Frosh/Soph
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Quinones, Vincent         10 Bravo Medica           2:11.63  
  2 Andrade, Cruzito          10 Esteban Torr           2:12.22  
  3 Rojas, Oscar              10 Esteban Torr           2:13.30  
  4 Ameen, Sameer             10 Marshall               2:13.80  
  5 Lopez, Andrew              9 Bravo Medica           2:16.26  
  6 Hense, Anton               9 Marshall               2:16.43  
  7 Salinas, Oliver           10 Bravo Medica           2:16.77  
  8 Abad, Omar                 9 Eagle Rock             2:17.08  
  9 Ramirez, Oscar            10 Bravo Medica           2:17.58  
 10 Zazueta, Pablo            10 Eagle Rock             2:17.79  
 11 Monroy-Rios, Ivan         10 Marshall               2:19.15  
 12 Rojas Lucero, Emmanuel     9 Eagle Rock             2:19.50  
 
Boys 1600 Meter Run Frosh/Soph
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Andrade, Cruzito          10 Esteban Torr           4:44.84  
  2 Quinones, Vincent         10 Bravo Medica           4:50.00  
  3 Rojas, Oscar              10 Esteban Torr           4:53.27  
  4 Lopez, Andrew              9 Bravo Medica           4:55.53  
  5 Garcia, Adan               9 Abraham Linc           4:57.25  
  6 Rojas, Omar               10 Esteban Torr           5:01.48  
  7 Sanchez, Melvin           10 Bravo Medica           5:01.94  
  8 Ramirez, Oscar            10 Bravo Medica           5:02.97  
  9 Monroy-Rios, Ivan         10 Marshall               5:05.42  
 10 Almazan, Julian            9 Marshall               5:05.82  
 11 Sauciur, Mykola           10 Marshall               5:07.51  
 12 Zazueta, Pablo            10 Eagle Rock             5:09.09  
 
Boys 3200 Meter Run Frosh/Soph
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Andrade, Cruzito          10 Esteban Torr          10:49.55  
  2 Garcia, Adan               9 Abraham Linc          10:51.52  
  3 Rojas, Omar               10 Esteban Torr          10:58.70  
  4 Lopez, Andrew              9 Bravo Medica          11:01.85  
  5 Almazan, Julian            9 Marshall              11:03.56  
  6 Sanchez, Melvin           10 Bravo Medica          11:30.97  
  7 Deleage, Etienne          10 Marshall              11:31.08  
  8 Sauciur, Mykola           10 Marshall              11:32.15  
  9 Guechtouli, Hamidou       10 Marshall              11:47.21  
 10 Abad, Omar                 9 Eagle Rock            11:51.24  
 11 Sanchez, Oscar             9 Bravo Medica          12:00.48  
 12 Islas, Mauricio            9 Bravo Medica          12:07.21  
 13 Rojas Lucero, Emmanuel     9 Eagle Rock            13:07.07  
 14 Tagawa, Samuel             9 Eagle Rock            13:56.08  
 15 Rodirguez, Sonny           9 Esteban Torr          14:02.02  
 
Boys 110 Meter Hurdles Frosh/Soph
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Camarena, Ruben           10 Eagle Rock               18.52  
  2 Sanchez, Mark             10 Bravo Medica             19.31  
  3 Chan, Richmond            10 Marshall                 19.87  
  4 Weber, Aidan              10 Marshall                 20.27  
  5 Moc, Kit                  10 Abraham Linc             20.96  
  6 Zorick, Oliver             9 Bravo Medica             21.38  
  7 Quinares, Angel           10 Bravo Medica             44.52  
 
Boys 300 Meter Hurdles Frosh/Soph
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Quinares, Angel           10 Bravo Medica             46.63  
  2 Mahal, Anand              10 Marshall                 46.64  
  3 Sanchez, Mark             10 Bravo Medica             46.75  
  4 Gutierrez, Jonathan        9 Esteban Torr             46.92  
  5 Shido, Yuto               10 Bravo Medica             48.57  
  6 Weber, Aidan              10 Marshall                 50.67  
  7 Zorick, Oliver             9 Bravo Medica             50.80  
 
Boys 4x100 Meter Relay Frosh/Soph
================================================================
    School                                               Finals 
================================================================
  1 Eagle Rock                                            45.20  
     1) Ramos, Rio 10                   2) Flores, Aaron 9                
     3) Cabacungan, Johnn 10            4) Reyes, Charles 10              
  2 Marshall                                              46.44  
     1) Perez, Aaron 10                 2) Ignacio, Joshua 10             
     3) Haque, Neehal 10                4) Wright, Laelan 10              
  3 Abraham Lincoln                                       50.16  
     1) Alonzo, Jesus 10                2) Chang, Mathew 10               
     3) Duong, Thanh 10                 4) Mellado, Anthony 10            
  4 Franklin                                              50.78  
     1) Rodriguez, Gabriel 10           2) Garcia, Angel 10               
     3) Bolanos, Jose 10                4) Navejas, Adrian 9              
 
Boys 4x400 Meter Relay Frosh/Soph
================================================================
    School                                               Finals 
================================================================
  1 Esteban Torres                                      3:45.26  
     1) Gutierrez, Jonathan 9           2) Andrade, Cruzito 10            
     3) Camacho, Andrew 9               4) Rojas, Oscar 10                
  2 Eagle Rock                                          3:51.60  
     1) Reyes, Charles 10               2) Flores, Aaron 9                
     3) Vera-Haase, Julian 9            4) Turner, Julian 10              
  3 Bravo Medical Magnet                                3:56.62  
     1) Castaneda, Gerardo 10           2) Lopez, Andrew 9                
     3) Quinones, Vincent 10            4) Sanchez, Melvin 10             
  4 Franklin                                            3:58.76  
     1) Rodriguez, Gabriel 10           2) Montano, Henry 9               
     3) Quinteros, Daniel 10            4) Martinez, David 9              
 
Boys High Jump Frosh/Soph
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Pasten, Mycah              9 Eagle Rock             5-02.00  
  2 Vilchis, Jesus            10 Franklin               4-04.00  
  3 Gurion, Heiarii           10 Marshall               4-03.00  
 -- Castro, Justin            10 Sonia Sotoma                NH  
 -- Chan, Richmond            10 Marshall                    NH  
 
Boys Pole Vault Frosh/Soph
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Hense, Anton               9 Marshall               7-03.00  
 
Boys Long Jump Frosh/Soph
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Cabacungan, Johnn         10 Eagle Rock            19-01.00  
  2 Ignacio, Joshua           10 Marshall              18-01.00  
  3 Pasten, Mycah              9 Eagle Rock            17-06.00  
  4 Jenkins, Frank            10 Marshall              17-01.00  
  4 Martinez, Kai             10 Marshall              17-01.00  
  6 Saucedo, Max              10 Eagle Rock            17-00.50  
  7 Harris, De'Variyay         9 Marshall              16-10.00  
  7 Castro, Justin            10 Sonia Sotoma          16-10.00  
  9 Tsan, Zon                  9 Bravo Medica          16-09.00  
 10 Sanchez, Mark             10 Bravo Medica          16-08.00  
 11 Montijo, Matthew          10 Eagle Rock            15-03.00  
 12 Chang, Mathew             10 Abraham Linc          15-00.00  
 13 Mai, Alan                 10 Bravo Medica          12-01.50  
 
Boys Triple Jump Frosh/Soph
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Cabacungan, Johnn         10 Eagle Rock            38-01.00  
  2 Pasten, Mycah              9 Eagle Rock            36-01.00  
  3 Duong, Thanh              10 Abraham Linc          35-11.50  
  4 Sanchez, Mark             10 Bravo Medica          35-04.00  
  5 Moc, Kit                  10 Abraham Linc          32-04.50  
 
Boys Shot Put Frosh/Soph
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Palabrica, George         10 Franklin              37-05.00  
  2 Lebron, Daniel             9 Wilson                36-01.00  
  3 Gonzalez, Fernando           Sonia Sotoma          35-08.00  
  4 Avila, Samuel             10 Eagle Rock            35-06.50  
  5 Gurion, Heiarii           10 Marshall              34-10.50  
  6 Mellado, Anthony          10 Abraham Linc          32-11.00  
  7 Castaneda, Gerardo        10 Bravo Medica          31-07.00  
  8 Salazar-Guerra, Julian    10 Eagle Rock            30-09.00  
  9 Novoa, Gabriel             9 Eagle Rock            30-07.50  
 10 Tsan, Zon                  9 Bravo Medica          26-09.50  
 11 Mai, Alan                 10 Bravo Medica          25-02.00  
 12 De La Mora, Carlos         9 Eagle Rock            24-05.00  
 13 Sanchez, David            10 Bravo Medica          19-08.50  
 
Boys 100 Meter Dash Inclusive Sports
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Flores, Alexander            Eagle Rock               13.79  
  2 Castaneda, Sebastian         Abraham Linc             13.81  
  3 Gomez, Rudy                  Abraham Linc             15.68  
  4 Ng, David                    Eagle Rock               16.85  
  5 Romero, Ruben                Eagle Rock               17.20  
  6 Stewart, Matthew             Abraham Linc             18.04  
  7 Tagawa, Nathan               Eagle Rock               19.09  
  8 Pada, Devin                  Eagle Rock               21.49  
 
Boys 400 Meter Dash Inclusive Sports
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Calma, Jonathan              Abraham Linc           1:21.58  
  2 Romero, Ruben                Eagle Rock             1:21.59  
  3 Tagawa, Nathan               Eagle Rock             1:26.42  
  4 Ng, David                    Eagle Rock             1:39.83  
  5 Pada, Devin                  Eagle Rock             2:07.26  
 
Boys 4x100 Meter Relay Inclusive Sports
================================================================
    School                                               Finals 
================================================================
  1 Abraham Lincoln                                     1:05.62  
     1) Gomez, Rudy                     2) Gonzalez, Javier               
     3) Stewart, Matthew                4) Castaneda, Sebastian           
  2 Eagle Rock                                          1:07.77  
     1) Ng, David                       2) Tagawa, Nathan                 
     3) Flores, Alexander               4) Romero, Ruben                  
 
Boys Long Jump Inclusive Sports
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Tagawa, Nathan               Eagle Rock            12-01.00  
  2 Romero, Ruben                Eagle Rock            10-03.00  
  3 Castaneda, Sebastian         Abraham Linc          10-02.00  
  4 Gonzalez, Javier             Abraham Linc           8-03.00  
  5 Calma, Jonathan              Abraham Linc           4-10.00  
  6 Gomez, Rudy                  Abraham Linc           3-10.50  
 
Boys Shot Put Inclusive Sports
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Gonzalez, Javier             Abraham Linc          29-00.00  
  2 Stewart, Matthew             Abraham Linc          27-07.00  
  3 Gomez, Rudy                  Abraham Linc          24-04.00  
  4 Castaneda, Sebastian         Abraham Linc          23-06.00