Licensed to Royal Results - Contractor License
                                       HY-TEK's Meet Manager 5/11/2018 11:10 PM
                      Northern League Finals - 5/11/2018                       
                                @ Sotomayor  HS                                
                                    Results                                    
 
Girls 100 Meter Dash Varsity
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
Finals
  1       Mares, Izi          11 Eagle Rock               13.49  
  2       Lee, Kaelyn         12 Eagle Rock               13.58  
  3       Chavez, Vanessa     11 Abraham Linc             13.68  
  4       Quiogue, Avi Rae    12 Eagle Rock               13.99  
  5       Yutan, Taylor       12 Eagle Rock               14.14  
  6       Ryness, Cameron     11 Marshall                 14.20  
  7       Castro, Andrea      12 Bravo Medica             14.22  
  8       Diaz, Valerie       12 Franklin                 15.10  
 
Girls 200 Meter Dash Varsity
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1       Ea, Charlize        11 Eagle Rock               27.07  
  2       Mares, Izi          11 Eagle Rock               28.33  
  3       Chavez, Vanessa     11 Abraham Linc             28.54  
  4       Castro, Andrea      12 Bravo Medica             29.06  
  5       Navarro, Sara       12 Eagle Rock               30.12  
  6       Ryness, Cameron     11 Marshall                 30.31  
  7       Amezcua, Roslin     11 Bravo Medica             30.78  
 
Girls 400 Meter Dash Varsity
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1       Ea, Charlize        11 Eagle Rock             1:01.74  
  2       Vidrio, Cindy       12 Franklin               1:08.10  
  3       Navarro, Sara       12 Eagle Rock             1:09.42  
  4       Alvarez, Jaasiel    11 Eagle Rock             1:10.03  
  5       Martinez, Hillary   12 Franklin               1:10.09  
  6       Espinoza, Lizette   11 Eagle Rock             1:11.23  
  7       Lopez, Cynthia      12 Bravo Medica           1:12.46  
 
Girls 800 Meter Run Varsity
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1       Scherer, Anna       11 Marshall               2:34.97  
  2       Jimenez, Yareli     12 Marshall               2:35.34  
  3       Tran, Tammy         11 Bravo Medica           2:36.21  
  4       Calvo, Alejandra    11 Bravo Medica           2:37.50  
  5       Mares, Ali          11 Eagle Rock             2:41.25  
  6       Gomez, Tiffany      12 Franklin               2:41.54  
  7       Orellana, Sandy     12 Bravo Medica           2:44.95  
  8       Sanchez, Noemy      11 Wilson                 2:44.98  
  9       Estrada, Alejandra  12 Eagle Rock             2:51.96  
 10       Phillips, Haifa     11 Marshall               2:58.47  
 11       Ruiz, Esperanza     12 Wilson                 3:22.27  
 
Girls 1600 Meter Run Varsity
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1       Jimenez, Yareli     12 Marshall               5:20.73  
  2       Corona, Jackeline   12 Bravo Medica           5:22.20  
  3       Tran, Tammy         11 Bravo Medica           5:55.08  
  4       Sanchez, Noemy      11 Wilson                 5:57.12  
  5       Aquillon, Olimpia   12 Marshall               5:57.43  
  6       Velasco, Daisy      11 Marshall               6:15.43  
  7       Phillips, Haifa     11 Marshall               6:22.74  
  8       Estrada, Alejandra  12 Eagle Rock             6:23.82  
  9       Guzman, Jennifer    11 Bravo Medica           6:33.38  
 10       Ung, Kristy         10 Bravo Medica           6:42.65  
 11       Ruiz, Esperanza     12 Wilson                 7:06.35  
 
Girls 3200 Meter Run Varsity
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1       Jimenez, Yareli     12 Marshall              12:57.37  
  2       Sanchez, Noemy      11 Wilson                13:13.73  
  3       Orellana, Sandy     12 Bravo Medica          13:33.29  
  4       Calvo, Alejandra    11 Bravo Medica          13:50.96  
  5       Gomez, Rachel       11 Bravo Medica          13:56.28  
  6       Phillips, Haifa     11 Marshall              14:19.16  
  7       Simental, Shaina    11 Eagle Rock            14:25.23  
  8       Estrada, Alejandra  12 Eagle Rock            14:44.27  
  9       Yanes, Emily        11 Sonia Sotoma          16:29.34  
 
Girls 100 Meter Hurdles Varsity
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1       Haywood, Maya       12 Eagle Rock               16.86  
  2       Lopez, Danielle     12 Eagle Rock               19.00  
  3       Hird, Kalilah       12 Marshall                 19.19  
  4       Laguna, Esther      12 Eagle Rock               20.76  
  5       Mondido, Lindsay    10 Bravo Medica             21.28  
  6       Zavaleta, Ashley     9 Marshall                 21.95  
  7       Grisez, Eva          9 Marshall                 22.01  
  8       Suarez, Brianna      9 Bravo Medica             22.52  
 
Girls 300 Meter Hurdles Varsity
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1       Haywood, Maya       12 Eagle Rock               50.35  
  2       Hird, Kalilah       12 Marshall                 51.75  
  3       Martinez, Hillary   12 Franklin                 53.84  
  4       Nunez, Desiree      12 Franklin                 55.03  
  5       Lopez, Danielle     12 Eagle Rock               56.00  
  6       Laguna, Esther      12 Eagle Rock               57.86  
  7       Suarez, Brianna      9 Bravo Medica             58.21  
  8       Angel, Yadira       12 Wilson                 1:09.19  
 
Girls 4x100 Meter Relay Varsity
================================================================
    School                                               Finals 
================================================================
  1 Eagle Rock                                            52.45  
     1) Yutan, Taylor 12                2) Ea, Charlize 11                
     3) Fuentes, Napoo 12               4) Lee, Kaelyn 12                 
     5) Haywood, Maya 12                6) Mares, Izi 11                  
  2 Marshall                                              54.26  
     1) Hird, Kalilah 12                2) Scherer, Anna 11               
     3) Ryness, Cameron 11              4) White, Channel 10              
  3 Franklin                                              56.75  
     1) Vidrio, Cindy 12                2) Nunez, Desiree 12              
     3) Martinez, Hillary 12            4) Diaz, Valerie 12               
  4 Bravo Medical Magnet                                  57.26  
     1) Mondido, Lindsay 10             2) Castro, Andrea 12              
     3) Calvo, Alejandra 11             4) Meza, Candela 11               
     5) Amezcua, Roslin 11              6)                                
 
Girls 4x400 Meter Relay Varsity
================================================================
    School                                               Finals 
================================================================
  1 Eagle Rock                                          4:23.17  
     1) Fuentes, Napoo 12               2) Mares, Izi 11                  
     3) Haywood, Maya 12                4) Ea, Charlize 11                
     5) Quiogue, Avi Rae 12             6) Navarro, Sara 12               
 -- Bravo Medical Magnet                                     DQ   Running out of lane
     1) Corona, Jackeline 12            2) Tran, Tammy 11                 
     3) Gomez, Rachel 11                4) Castro, Andrea 12              
     5) Calvo, Alejandra 11             6)                                
 
Girls High Jump Varsity
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1       Lee, Kaelyn         12 Eagle Rock             4-04.00  
  2       Navarro, Sara       12 Eagle Rock             4-02.00  
  3       Rubalcava, Jasmin   12 Sonia Sotoma           4-00.00  
  4       Ott, India          12 Marshall              J4-00.00  
  5       Gonzales, Lyca      12 Marshall              J4-00.00  
 
Girls Pole Vault Varsity
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1       Ott, India          12 Marshall               6-06.00  
     5-00 5-06 6-00 6-06 7-00 
        O    O   XO    O  XXX 
  2       Custodio, Trinity   11 Eagle Rock             5-06.00  
     4-00 4-06 5-00 5-06 6-00 
        O    O    O  XXO  XXX 
  3       Alcaraz, Andrea     11 Eagle Rock             5-00.00  
     4-00 4-06 5-00 5-06 
       XO  XXO    O  XXX 
  4       Quiogue, Avi Rae    12 Eagle Rock             4-00.00  
     4-00 4-06 
      XXO  XXX 
 --       Lopez, Danielle     12 Eagle Rock                  NH  
     4-00 
      XXX 
 
Girls Long Jump Varsity
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1       Fuentes, Napoo      12 Eagle Rock            17-01.50  
  2       Chavez, Vanessa     11 Abraham Linc          16-04.00  
  3       Yutan, Taylor       12 Eagle Rock            15-09.00  
  4       Louie, Alexis       12 Eagle Rock            14-11.50  
  5       Lee, Kaelyn         12 Eagle Rock            14-08.00  
  6       Hamilton, Grace     12 Marshall              13-09.00  
  7       Gonzales, Lyca      12 Marshall              13-06.00  
  8       Meza, Candela       11 Bravo Medica          12-02.00  
 
Girls Triple Jump Varsity
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1       Fuentes, Napoo      12 Eagle Rock            34-02.00  
  2       Chavez, Vanessa     11 Abraham Linc          33-02.00  
  3       Louie, Alexis       12 Eagle Rock            32-08.50  
  4       Dechawatana, Athic  11 Eagle Rock            32-04.00  
  5       Yutan, Taylor       12 Eagle Rock            31-10.50  
  6       Hamilton, Grace     12 Marshall              29-08.50  
  7       Mondido, Lindsay    10 Bravo Medica          29-05.00  
  8       Gonzales, Lyca      12 Marshall              28-09.50  
  9       Cuneo, Apollonia    11 Marshall              28-01.00  
 10       John, Suzie         11 Marshall              27-10.00  
 
Girls Shot Put Varsity
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1       Solorzano, Eileen   11 Eagle Rock            24-02.50  
  2       Alcaraz, Andrea     11 Eagle Rock            23-00.50  
  3       Nazarit, Jocelynn   12 Sonia Sotoma          23-00.00  
  4       Rubalcava, Jasmin   12 Sonia Sotoma          22-04.00  
  5       Berumen, Nicole     11 Wilson                21-09.50  
  6       Lee, Amanda         12 Eagle Rock            21-03.00  
  7       Galdamez, Emely     12 Marshall              20-07.00  
  8       Calles, Valeria     12 Bravo Medica          19-04.50  
  9       Alejo, Salma        11 Eagle Rock            18-08.00  
 10       Cruz, Jallene       12 Marshall              16-06.00  
 
Girls 100 Meter Dash Frosh/Soph
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1       Gough, Lieyah       10 Marshall                 13.21  
  2       Lin, Jia-Yan         9 Abraham Linc             13.48  
  3       Sanchez, Isabella   10 Abraham Linc             13.61  
  4       Haro, Maleah        10 Wilson                   13.72  
  5       O'Vincent, Fanny     9 Bravo Medica             13.74  
  6       Smith, Anniston     10 Eagle Rock               14.18  
  7       Martinez, Julianna  10 Franklin                 14.19  
  8       Adie, Anoushka      10 Eagle Rock               14.25  
 
Girls 200 Meter Dash Frosh/Soph
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1       Haro, Maleah        10 Wilson                   26.71  
  2       Gough, Lieyah       10 Marshall                 27.16  
  3       Ustarroz, Magali    10 Marshall                 27.79  
  4       Salazar, Daney      10 Marshall                 27.86  
  5       Wakasa, Camille      9 Bravo Medica             28.59  
  6       Morales, Sarah      10 Eagle Rock               29.47  
  7       Adie, Anoushka      10 Eagle Rock               29.58  
  8       Martinez, Julianna  10 Franklin                 29.62  
 
Girls 400 Meter Dash Frosh/Soph
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1       Haro, Maleah        10 Wilson                   59.91  
  2       Ustarroz, Magali    10 Marshall               1:02.26  
  3       Salazar, Daney      10 Marshall               1:06.12  
  4       Felix, Jessica       9 Esteban Torr           1:06.74  
  5       Zamora, Leela        9 Eagle Rock             1:07.01  
  6       Morales, Sarah      10 Eagle Rock             1:08.13  
  7       O'Vincent, Virgini  10 Bravo Medica           1:08.43  
  8       Aguirre, Brianna     9 Eagle Rock             1:12.31  
 
Girls 800 Meter Run Frosh/Soph
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1       Camacho, Andrea     10 Eagle Rock             2:36.72  
  2       Acosta, Daniela     10 Esteban Torr           2:39.27  
  3       Gonzalez, Melissa   10 Bravo Medica           2:40.23  
  4       Dominguez, Lorena   10 Esteban Torr           2:43.67  
  5       Camacho, Leslie     10 Sonia Sotoma           2:44.23  
  6       Sanchez, Karla      10 Bravo Medica           2:44.77  
  7       Pacis, Maria Victo   9 Marshall               2:45.55  
  8       Tendilla, Stephani   9 Bravo Medica           2:46.08  
  9       Kin, Regan           9 Marshall               2:46.22  
 10       Roman, Sabrina      10 Eagle Rock             2:50.40  
 11       Garcia, Nathaly     10 Bravo Medica           2:50.52  
 --       Olivas, Karen       10 Franklin                    DQ  
 
Girls 1600 Meter Run Frosh/Soph
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1       Sanchez, Karla      10 Bravo Medica           5:42.81  
  2       Acosta, Daniela     10 Esteban Torr           5:45.16  
  3       Camacho, Andrea     10 Eagle Rock             5:50.39  
  4       Torres, Adella       9 Abraham Linc           5:56.86  
  5       Dominguez, Lorena   10 Esteban Torr           6:02.79  
  6       Tendilla, Stephani   9 Bravo Medica           6:03.49  
  7       Kin, Regan           9 Marshall               6:04.44  
  8       Gonzalez, Melissa   10 Bravo Medica           6:07.11  
  9       Pacis, Maria Victo   9 Marshall               6:09.74  
 10       Roman, Sabrina      10 Eagle Rock             6:11.86  
 
Girls 3200 Meter Run Frosh/Soph
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1       Acosta, Daniela     10 Esteban Torr          13:39.89  
  2       Dominguez, Lorena   10 Esteban Torr          13:50.78  
  3       Olivares, Sophia    10 Marshall              13:53.22  
  4       Torres, Adella       9 Abraham Linc          14:05.19  
  5       Garcia, Nathaly     10 Bravo Medica          14:14.58  
  6       Camacho, Andrea     10 Eagle Rock            14:56.96  
  7       Roman, Sabrina      10 Eagle Rock            15:09.04  
  8       Sierra, Alexis      10 Bravo Medica          15:13.34  
  9       Ung, Kristy         10 Bravo Medica          16:00.65  
 10       Martinez, Jocelyn   10 Bravo Medica          16:01.82  
 11 #    1 Ten, Jessica        9 Eagle Rock            18:42.36  
 
Girls 100 Meter Hurdles Frosh/Soph
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1       Supple, Maia         9 Marshall                 18.06  
  2       Smith, Anniston     10 Eagle Rock               18.53  
  3       Trenh, Yvonne       10 Bravo Medica             18.67  
  4       Yiadom, Janelle     10 Bravo Medica             19.41  
  5       Walker, Francesca    9 Eagle Rock               19.42  
  5       Botello, Alize      10 Franklin                 19.42  
  7       Beal, Maggie         9 Eagle Rock               20.19  
 
Girls 300 Meter Hurdles Frosh/Soph
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1       Supple, Maia         9 Marshall                 48.34  
  2       O'Vincent, Fanny     9 Bravo Medica             49.11  
  3       Beal, Maggie         9 Eagle Rock               50.11  
  4       O'Vincent, Virgini  10 Bravo Medica             53.13  
  5       Smith, Anniston     10 Eagle Rock               53.16  
  6       Botello, Alize      10 Franklin                 54.99  
  7       Calderon, Bianka    10 Marshall                 55.31  
  8       Trenh, Yvonne       10 Bravo Medica             56.41  
 
Girls 4x100 Meter Relay Frosh/Soph
================================================================
    School                                               Finals 
================================================================
  1 Marshall                                              52.30  
     1) Salazar, Daney 10               2) Supple, Maia 9                 
     3) Ustarroz, Magali 10             4) Gough, Lieyah 10               
  2 Abraham Lincoln                                       53.39  
     1) Au, Ashley 10                   2) Butler, Lindsay 10             
     3) Dinh, Natalie 10                4) Li, Wendy 9                    
     5) Lin, Jia-Yan 9                  6) Sanchez, Isabella 10           
  3 Eagle Rock                                            54.36  
     1) Morales, Sarah 10               2) Zamora, Leela 9                
     3) Adie, Anoushka 10               4) Smith, Anniston 10             
     5) Utsumi, Keiko 9                 6)                                
  4 Franklin                                              55.26  
     1) Ceballos, Breana 10             2) Botello, Alize 10              
     3) Olivas, Karen 10                4) Martinez, Julianna 10          
  5 Bravo Medical Magnet                                  55.91  
     1) Tran, Tammy 11                  2) O'Vincent, Fanny 9             
     3) O'Vincent, Virginia 10          4) Chu, Amanda 9                  
 
Girls 4x400 Meter Relay Frosh/Soph
================================================================
    School                                               Finals 
================================================================
  1 Marshall                                            4:27.51  
     1) Salazar, Daney 10               2) Supple, Maia 9                 
     3) Ustarroz, Magali 10             4) Gough, Lieyah 10               
  2 Eagle Rock                                          4:33.98  
     1) Utsumi, Keiko 9                 2) Zamora, Leela 9                
     3) Aguirre, Brianna 9              4) Morales, Sarah 10              
     5) Camacho, Andrea 10              6)                                
  3 Bravo Medical Magnet                                4:42.58  
     1) Garcia, Nathaly 10              2) Gonzalez, Melissa 10           
     3) Sanchez, Karla 10               4) Tendilla, Stephanie 9          
     5) Perez, Kayla 10                 6)                                
  4 Wilson                                              4:49.71  
     1) Valencia, Edline 10             2) Miranda, Melanie 9             
     3) Garcia, Anahi 10                4) Haro, Maleah 10                
     5) Allison, Ashley 10              6)                                
  5 Abraham Lincoln                                     5:04.87  
     1) Dinh, Natalie 10                2) Butler, Lindsay 10             
     3) Garcia, Angela 9                4) Li, Wendy 9                    
     5) Lin, Jia-Yan 9                  6) Sanchez, Isabella 10           
 
Girls High Jump Frosh/Soph
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1       Lin, Jia-Yan         9 Abraham Linc           4-00.00  
     3-06 3-08 3-10 4-00 4-02 
        O    O    P    O  XXX 
  2       Aguirre, Brianna     9 Eagle Rock            J4-00.00  
     3-06 3-08 3-10 4-00 4-02 
        O    O    O   XO  XXX 
  3       Rodriguez, Leslie    9 Franklin               3-10.00  
     3-06 3-08 3-10 4-00 
        O    O    O  XXX 
  3       Walker, Francesca    9 Eagle Rock             3-10.00  
     3-06 3-10 4-00 
        O    O  XXX 
  3       Beal, Maggie         9 Eagle Rock             3-10.00  
     3-06 3-10 4-00 
        O    O  XXX 
  6       Munguia, Ilse       10 Sonia Sotoma          J3-10.00  
     3-06 3-08 3-10 4-00 
        O    O   XO  XXX 
  6       Olivas, Karen       10 Franklin              J3-10.00  
     3-06 3-08 3-10 4-00 
        O    O   XO  XXX 
  8       Garcia, Suzanne      9 Marshall              J3-10.00  
     3-06 3-08 3-10 4-00 
        O    O  XXO  XXX 
  9       Cordoba, Linda       9 Eagle Rock             3-08.00  
     3-06 3-08 3-10 
        O    O  XXX 
  9       Guzman, Yesenia     10 Abraham Linc           3-08.00  
     3-06 3-08 3-10 4-00 
        O    O    P  XXX 
 11       Tran, Thi           10 Sonia Sotoma          J3-08.00  
     3-06 3-08 3-10 
        O   XO  XXX 
 
Girls Pole Vault Frosh/Soph
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1       Adie, Anoushka      10 Eagle Rock             5-06.00  
     4-00 4-06 5-00 5-06 
        O   XO  XXO    O 
  2       Camacho, Estrella    9 Eagle Rock             4-00.00  
     4-00 4-06 
      XXO  XXX 
 
Girls Long Jump Frosh/Soph
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1       Wakasa, Camille      9 Bravo Medica          14-09.75  
     x      14-09.75           
  2       O'Vincent, Fanny     9 Bravo Medica          14-05.00  
         14-05  12-01           
  3       Trenh, Yvonne       10 Bravo Medica          14-02.00  
      13-04     14-02         
  4       White, Channel      10 Marshall              13-09.00  
         13-09            
  5       Ceballos, Breana    10 Franklin              13-06.00  
      12-11  13-06            
  6       Au, Ashley          10 Abraham Linc          13-02.00  
      13-02  12-07  6-00         
  7       Walker, Francesca    9 Eagle Rock            12-11.00  
         12-11  12-06           
  8       Xu, Erika            9 Abraham Linc          12-09.00  
      12-09     12-07         
  9       Han, Riah           10 Marshall              12-02.00  
         11-09  12-02         
 10       Cordoba, Linda       9 Eagle Rock            11-06.00  
     x   11-00  11-06         
 11       Tran, Thi           10 Sonia Sotoma          11-02.00  
      11-02  10-00  10-06         
 
Girls Triple Jump Frosh/Soph
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1       Wakasa, Camille      9 Bravo Medica          31-00.50  
      29-02.50  31-00.50  29-02         
  2       Sanchez, Isabella   10 Abraham Linc          30-08.00  
      30-03  30-00  30-08           
  3       Perez, Kayla        10 Bravo Medica          28-09.00  
      26-08  27-04.50  28-09         
  4       Garcia, Suzanne      9 Marshall              28-04.00  
      28-04  FOUL  27-07         
  5       Yiadom, Janelle     10 Bravo Medica          27-10.50  
      FOUL  27-10.50  FOUL         
  6       Ceballos, Breana    10 Franklin              27-00.00  
      26-04  26-04  27-00         
  7       Chu, Amanda          9 Bravo Medica          25-05.00  
      FOUL  25-05            
  8       Garcia, Angela       9 Abraham Linc          24-00.00  
      24-00  23-06  23-07         
  9       Xu, Erika            9 Abraham Linc          23-11.00  
      22-05  23-08  23-11           
 10       Barr, Mathilda       9 Eagle Rock            23-04.00  
      FOUL  22-05  23-04         
 
Girls Shot Put Frosh/Soph
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1       Shokralla, Catheri  10 Franklin              24-08.25  
      22-05  24-02.25  24-08.25         
  2       Valdivia, Anahi      9 Eagle Rock            24-05.00  
      24-05  24-04.25  24-04         
  3       Santos, Jessica     10 Eagle Rock            23-10.00  
      23-00.25  22-01  23-10         
  4       Guzman, Yesenia     10 Abraham Linc          23-02.00  
      23-02  21-11.25  20-05.25         
  5       Guzman, Nyzell       9 Marshall              22-02.25  
      21-02.25  19-08.25  22-02.25         
  6       Lin, Jia-Yan         9 Abraham Linc          22-01.00  
      21-06.25  21-06.25  22-01           
  7       Flores, Kaylee      10 Franklin              20-08.25  
      20-08.25  20-04  20-03         
  7       Garcia, Natay       12 Abraham Linc          20-08.25  
      20-07  20-08.25  19-04         
  9       Bolger, Nyah        10 Marshall              19-05.25  
      16-03.25  18-06.25  19-05.25         
 10       Vitale, Aprilia     10 Marshall              18-06.00  
      16-02.25  18-06  17-06         
 11       Matias-DeLeon, Mic   9 Abraham Linc          17-02.00  
      16-03  16-08.25  17-02         
 12       Briseno, Alin        9 Franklin              15-00.00  
      15-00  15-00  14-11.25         
 
Girls 100 Meter Dash Inclusive Sports
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 #   16 Castillo, Aliyah   12 Franklin                 18.13  
  2 #   14 Anaya-Argueta, Es     Franklin                 19.86  
  3 #   15 Galvan, Cassandra   9 Franklin                 20.60  
  4 #   13 Flores, Katherine  11 Franklin                 21.22  
 
Girls 400 Meter Dash Inclusive Sports
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 #   16 Castillo, Aliyah   12 Franklin               1:37.81  
  2 #   13 Flores, Katherine  11 Franklin               2:16.42  
 
Girls 4x100 Meter Relay Inclusive Sports
================================================================
    School                                               Finals 
================================================================
  1 Franklin                                            1:20.92  
 
Girls Long Jump Inclusive Sports
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 #   16 Castillo, Aliyah   12 Franklin               6-11.00  
  2 #   14 Anaya-Argueta, Es     Franklin               6-03.00  
  3 #   15 Galvan, Cassandra   9 Franklin               5-05.00  
  4 #   13 Flores, Katherine  11 Franklin               4-01.00  
 
Girls Shot Put Inclusive Sports
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
 -- #   14 Anaya-Argueta, Es     Franklin                    ND  
 -- #   15 Galvan, Cassandra   9 Franklin                    ND  
 -- #   13 Flores, Katherine  11 Franklin                    ND  
 
Boys 100 Meter Dash Varsity
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1       Rangel, Rynee-Edwa  12 Marshall                 11.43  
  2       Mai, Newton         12 Eagle Rock               11.45  
  3       Tan, Billy          11 Eagle Rock               11.77  
  4       Ohashi, Kota        11 Marshall                 11.91  
  5       Roldan, Alberto     11 Eagle Rock               12.05  
  6       Delgado, Juan       12 Sonia Sotoma             12.12  
  7       Chew III, Gary      12 Marshall                 12.21  
  8       Escobar, Ernesto    11 Franklin                 12.22  
 
Boys 200 Meter Dash Varsity
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1       Rangel, Rynee-Edwa  12 Marshall                 23.19  
  2       Mai, Newton         12 Eagle Rock               23.81  
  3       Tan, Billy          11 Eagle Rock               24.09  
  4       Ramirez, Marco      11 Wilson                   24.15  
  5       Martinez, Victor    11 Marshall                 24.93  
  6       Chew III, Gary      12 Marshall                 25.26  
  7       Gomez, David        12 Bravo Medica             25.80  
  8       Limon, Miguel       12 Marshall                 25.83  
 
Boys 400 Meter Dash Varsity
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1       Limon, Miguel       12 Marshall                 54.03  
  2       Ramirez, Marco      11 Wilson                   54.39  
  3       Bryson, Michael     11 Franklin                 55.76  
  4       Gonzalez, Jean Kar  12 Marshall                 56.18  
  5       Nova, Francisco     12 Wilson                   57.10  
  6       Charroux, Andrew    11 Marshall                 57.37  
  7       Dojaquez, Augustin  11 Sonia Sotoma             57.74  
  8       Flores, Arturo      11 Esteban Torr             58.82  
 
Boys 800 Meter Run Varsity
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1       Naranjo, Christian  11 Eagle Rock             2:06.03  
  2       Castro, Javier      11 Marshall               2:06.70  
  3       Cortez, Andres      12 Marshall               2:07.20  
  4       Duarte, Carlos      12 Bravo Medica           2:07.64  
  5       Castillo, Sergio    11 Bravo Medica           2:09.01  
  6       Torrefiel, R-Jet    12 Eagle Rock             2:10.04  
  7       Morales, Roberto    11 Marshall               2:11.00  
  8       Rodriguez, Luis     11 Wilson                 2:13.28  
  9       Flores, Arturo      11 Esteban Torr           2:18.60  
 
Boys 1600 Meter Run Varsity
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1       Morales, Daniel     12 Bravo Medica           4:36.69  
  2       Corrigan, James     10 Eagle Rock             4:38.33  
  3       Castro, Javier      11 Marshall               4:39.01  
  4       Ho, Anthony         12 Bravo Medica           4:45.11  
  5       Rodriguez, Joseph   12 Marshall               4:45.81  
  6       Rodriguez, Luis     11 Wilson                 4:46.62  
  7       Morales, Roberto    11 Marshall               4:48.27  
  8       Martinez, Andrew    11 Franklin               4:50.91  
  9       Torrefiel, R-Jet    12 Eagle Rock             4:53.80  
 10       Pineda, Edgar       11 Eagle Rock             4:54.99  
 11       Willis, Silas       12 Marshall               4:55.84  
 12       Castillo, Sergio    11 Bravo Medica           5:00.66  
 
Boys 3200 Meter Run Varsity
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1       Corrigan, James     10 Eagle Rock            10:02.09  
  2       Willis, Silas       12 Marshall              10:27.61  
  3       Ho, Anthony         12 Bravo Medica          10:32.21  
  4       Rodriguez, Luis     11 Wilson                10:32.37  
  5       Rodriguez, Joseph   12 Marshall              10:45.36  
  6       Martinez, Andrew    11 Franklin              10:48.73  
  7       Sahagun, Steven     11 Bravo Medica          10:50.46  
  8       Morales, Roberto    11 Marshall              10:53.86  
  9       Silva, Samuel       12 Sonia Sotoma          11:18.16  
 10       Gomez, Fernando     12 Bravo Medica          11:40.30  
 11       Torrefiel, R-Jet    12 Eagle Rock            11:49.37  
 12       Bravo, Javier       12 Abraham Linc          11:57.82  
 13       Edinger, Ben        11 Abraham Linc          12:07.74  
 14       De Leon, Victor     11 Eagle Rock            12:11.17  
 15       Ardines, Tyler      12 Eagle Rock            12:30.79  
 16       Poon, Douglas       12 Abraham Linc          12:43.36  
 
Boys 110 Meter Hurdles Varsity
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1       Calulot, Jayson     12 Eagle Rock               15.62  
  2       Heartwell, Luca     11 Marshall                 15.84  
  3       Hernandez, Lorenze  12 Marshall                 17.19  
  4       Islas, Fabian       11 Bravo Medica             19.06  
  5       McMahon, Maximus    11 Marshall                 19.07  
  6       Vasquez, Keven      11 Marshall                 20.32  
  7       Quinares, Angel      9 Bravo Medica             21.13  
 
Boys 300 Meter Hurdles Varsity
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1       Calulot, Jayson     12 Eagle Rock               41.29  
  2       Heartwell, Luca     11 Marshall                 42.54  
  3       Hernandez, Lorenze  12 Marshall                 44.29  
  4       Vasquez, Keven      11 Marshall                 46.32  
  5       Islas, Fabian       11 Bravo Medica             46.41  
  6       McMahon, Maximus    11 Marshall                 46.75  
 --       Hernandez, Gibson   11 Franklin                    FS  
 
Boys 4x100 Meter Relay Varsity
================================================================
    School                                               Finals 
================================================================
  1 Eagle Rock                                            45.08  
     1) Naranjo, Christian 11           2) Tan, Billy 11                  
     3) Roldan, Alberto 11              4) Mai, Newton 12                 
     5) Calulot, Jayson 12              6)                                
  2 Marshall                                              45.52  
     1) Ohashi, Kota 11                 2) Limon, Miguel 12               
     3) Chew III, Gary 12               4) Rangel, Rynee-Edward 12        
  3 Franklin                                              48.41  
     1) Ruvalcaba, Jesus 11             2) Hernandez, Gibson 11           
     3) Bryson, Michael 11              4) Escobar, Ernesto 11            
  4 Bravo Medical Magnet                                  50.07  
     1) Garcia, Rony 11                 2) Islas, Fabian 11               
     3) Gomez, David 12                 4) Velasquez, Christopher 11      
     5) Serrano, David 11               6)                                
 
Boys 4x400 Meter Relay Varsity
================================================================
    School                                               Finals 
================================================================
  1 Marshall                                            3:39.07  
     1) Gonzalez, Jean Karlo 12         2) Charroux, Andrew 11            
     3) Limon, Miguel 12                4) Rangel, Rynee-Edward 12        
     5) Castro, Javier 11               6)                                
  2 Eagle Rock                                          3:44.23  
     1) Tan, Billy 11                   2) Calulot, Jayson 12             
     3) Mai, Newton 12                  4) Naranjo, Christian 11          
     5) Torrefiel, R-Jet 12             6)                                
  3 Bravo Medical Magnet                                3:51.35  
     1) Duarte, Carlos 12               2) Castillo, Sergio 11            
     3) Ho, Anthony 12                  4) Morales, Daniel 12             
     5) Velasquez, Christopher 11       6)                                
  4 Wilson                                              3:58.65  
     1) Caballero, Kevin 12             2) Rodriguez, Luis 11             
     3) Nova, Francisco 12              4) Ramirez, Marco 11              
     5) Mendoza, Miguel 11              6)                                
  5 Franklin                                            3:59.85  
     1) Ruvalcaba, Jesus 11             2) Hernandez, Gibson 11           
     3) Martinez, Andrew 11             4) Bryson, Michael 11             
 
Boys High Jump Varsity
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1       Lim, Miguel         12 Eagle Rock             5-06.00  
  2       Chew III, Gary      12 Marshall               5-04.00  
  3       Escobar, Ernesto    11 Franklin               5-00.00  
  4       Ragadio, AJ         11 Eagle Rock            J5-00.00  
  5       Aguirre, Max        11 Eagle Rock             4-10.00  
 
Boys Pole Vault Varsity
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1       Aguirre, Max        11 Eagle Rock             7-00.00  
     5-06 6-00 6-06 7-00 7-06 
       XO  XXO    O    O  XXX 
  2       Martinez, Riccardo  11 Marshall               6-00.00  
     5-06 6-00 6-06 
      XXO    O  XXX 
 
Boys Long Jump Varsity
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1       Lim, Miguel         12 Eagle Rock            19-03.00  
  2       Heartwell, Luca     11 Marshall              19-00.50  
  3       Ragadio, AJ         11 Eagle Rock            17-09.00  
  4       Escobar, Ernesto    11 Franklin              17-07.00  
  4       Charroux, Andrew    11 Marshall              17-07.00  
  6       Garcia, Rony        11 Bravo Medica          16-04.00  
  7       Berman, Miles       11 Marshall              16-03.50  
  8       Gonzalez, Jean Kar  12 Marshall              15-06.00  
 
Boys Triple Jump Varsity
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1       Lim, Miguel         12 Eagle Rock            39-08.00  
  2       Islas, Fabian       11 Bravo Medica          35-11.50  
  3       Ragadio, AJ         11 Eagle Rock            35-06.50  
  4       Serrano, David      11 Bravo Medica          34-04.50  
  5       Hernandez, Adrian   11 Bravo Medica          32-01.50  
  6       Morales, Joseph     11 Franklin              30-03.50  
  7       Hernandez, Danny    11 Bravo Medica          27-11.50  
  8       Navarro, Jorge      11 Marshall              27-07.00  
  9       Hernandez, Eric     12 Marshall              26-07.00  
 
Boys Shot Put Varsity
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1       Betancourt, Matthe  12 Marshall              41-04.00  
  2       Velazquez, Cesar    12 Franklin              36-08.00  
  3       Benitez, Christoph  12 Franklin              36-02.00  
  4       Mercado, Braulio    12 Sonia Sotoma          35-03.00  
  5       Flores, Joe         12 Marshall              33-01.00  
  6       Navarro, Jorge      11 Marshall              31-08.50  
  7       Velez-Cuautle, Pab  12 Esteban Torr          31-07.00  
  8       Martinez, Erick     12 Sonia Sotoma          31-02.00  
  9       Roldan, Alberto     11 Eagle Rock            30-02.00  
 10       Morales, Kenneth    12 Esteban Torr          28-01.00  
 11       Mai, Alex           11 Bravo Medica          26-02.00  
 12       Morfin, Ulises       9 Bravo Medica          24-08.00  
 13       Rodriguez, Justin   11 Bravo Medica          23-02.00  
 
Boys 100 Meter Dash Frosh/Soph
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1       Williams, Anthony   10 Sonia Sotoma             11.31  
  2       Pfenninger-Lindfor  10 Marshall                 11.76  
  3       Reyes, Charles       9 Eagle Rock               11.99  
  4       Perez, Aaron         9 Marshall                 12.02  
  5       Carthy, Liam         9 Marshall                 12.16  
  6       Johnson, Kristophe  10 Franklin                 12.35  
  7       Chen, Albert        10 Franklin                 12.37  
 
Boys 200 Meter Dash Frosh/Soph
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1       Williams, Anthony   10 Sonia Sotoma             23.04  
  2       Cassandra-Newsam,   10 Marshall                 23.05  
  3       Pfenninger-Lindfor  10 Marshall                 24.15  
  4       Caldera, Frankie    10 Sonia Sotoma             24.19  
  5       Reyes, Charles       9 Eagle Rock               24.64  
  6       Salazar, Samuel      9 Wilson                   25.11  
  7       Avalos, Giovany     10 Esteban Torr             25.15  
  7       Miller, Donovin      9 Marshall                 25.15  
 
Boys 400 Meter Dash Frosh/Soph
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1       Cassandra-Newsam,   10 Marshall                 52.03  
  2       Marmolejo, Juan     10 Eagle Rock               55.28  
  3       Caldera, Frankie    10 Sonia Sotoma             55.34  
  4       Avalos, Giovany     10 Esteban Torr             56.22  
  5       Miller, Donovin      9 Marshall                 56.32  
  6       Turner, Julian       9 Eagle Rock               56.52  
  7       Canas, Marco        10 Marshall                 58.09  
  8       Salazar, Samuel      9 Wilson                   58.85  
 
Boys 800 Meter Run Frosh/Soph
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1       Juarez, David       10 Eagle Rock             2:08.67  
  2       Kuromi, Austin      10 Marshall               2:09.31  
  3       Calles, Maximilian  10 Bravo Medica           2:09.85  
  4       Juarez, Daniel      10 Eagle Rock             2:09.95  
  5       Garcia, Gabriel     10 Marshall               2:10.58  
  6       Matamoros, Humbert   9 Sonia Sotoma           2:11.40  
  7       Jacobsmeyer, Nick   10 Eagle Rock             2:12.49  
  8       Mata, Max           10 Franklin               2:14.44  
  9       Cordon, Gerardo     10 Marshall               2:14.77  
 10       Quinones, Vincent    9 Bravo Medica           2:15.19  
 11       Sanchez, Fernando   10 Bravo Medica           2:18.85  
 12       Salinas, Oliver      9 Bravo Medica           2:18.96  
 
Boys 1600 Meter Run Frosh/Soph
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1       Reynolds, Clark      9 Marshall               4:42.54  
  2       Cordon, Gerardo     10 Marshall               4:47.78  
  3       Calles, Maximilian  10 Bravo Medica           4:48.44  
  4       Kuromi, Austin      10 Marshall               4:52.68  
  5       Park, Christopher   10 Marshall               4:53.80  
  6       Jacobsmeyer, Nick   10 Eagle Rock             4:53.88  
  7       De Guzman, Cedrik   10 Eagle Rock             4:54.28  
  8       Haaga, Max          10 Eagle Rock             4:56.11  
  9       Juarez, David       10 Eagle Rock             4:56.17  
 10       Son, Bryan          10 Bravo Medica           4:58.84  
 11       Andrade, Cruzito     9 Esteban Torr           5:01.18  
 
Boys 3200 Meter Run Frosh/Soph
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1       Reynolds, Clark      9 Marshall              10:37.59  
  2       Cordon, Gerardo     10 Marshall              11:04.21  
  3       Baylon, Jason        9 Bravo Medica          11:11.86  
  4       Son, Bryan          10 Bravo Medica          11:32.66  
  4       Andrade, Cruzito     9 Esteban Torr          11:32.66  
  6       Yak, Edgar          10 Bravo Medica          11:38.20  
  7       Kuromi, Austin      10 Marshall              11:41.07  
  8       Rojas, Omar          9 Esteban Torr          11:42.20  
  9       Park, Christopher   10 Marshall              11:44.27  
 10       Alonzo, Jesus        9 Sonia Sotoma          12:11.16  
 11       Ramirez, Jorge      10 Abraham Linc          12:22.91  
 12       De Guzman, Cedrik   10 Eagle Rock            12:30.70  
 13       Lorreto, Issak       9 Bravo Medica          12:31.38  
 14       Haaga, Max          10 Eagle Rock            12:33.78  
 15       Zamora, Cyrus        9 Eagle Rock            13:05.13  
 16       Aquino, Jesus       10 Sonia Sotoma          13:46.76  
 17       Lu, Justin          10 Abraham Linc          13:57.42  
 18       Barbosa, Benicio     9 Eagle Rock            13:58.20  
 19       Ho, Benny           10 Abraham Linc          13:58.91  
 
Boys 110 Meter Hurdles Frosh/Soph
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1       Vargas, Jesus       10 Abraham Linc             18.24  
  2       Chung, Simon        10 Marshall                 19.21  
  3       Poon, Sidney        10 Abraham Linc             19.35  
  4       Mitchell, George     9 Eagle Rock               19.83  
  5       Cruz, Angel         10 Franklin                 19.86  
  6       Laxamana, John       9 Eagle Rock               19.93  
  7       Camarena, Ruben      9 Eagle Rock               20.14  
  8       Chan, Richmond       9 Marshall                 20.30  
 
Boys 300 Meter Hurdles Frosh/Soph
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1       Vargas, Jesus       10 Abraham Linc             45.07  
  2       Hernandez, Maurici  10 Bravo Medica             45.48  
  3       Rodriguez, Michael  10 Sonia Sotoma             45.49  
  4       Chung, Simon        10 Marshall                 45.87  
  5       Ignacio, Joshua      9 Bravo Medica             46.38  
  6       Poon, Sidney        10 Abraham Linc             48.46  
  7       Sanchez, Mark        9 Bravo Medica             48.89  
  8       Lugo, Eduardo       10 Bravo Medica             49.05  
 
Boys 4x100 Meter Relay Frosh/Soph
================================================================
    School                                               Finals 
================================================================
  1 Marshall                                              45.69  
     1) Carthy, Liam 9                  2) Pfenninger-Lindfors, Ty 10     
     3) Cassandra-Newsam, Julian 10     4) Perez, Aaron 9                 
  2 Eagle Rock                                            47.39  
     1) Marmolejo, Juan 10              2) Reyes, Charles 9               
     3) Cabacungan, Johnn 9             4) Laxamana, John 9               
     5) Morales, Daniel 9               6) Montijo, Matthew 9             
  3 Abraham Lincoln                                       49.03  
     1) Chang, Mathew 9                 2) Duong, Thanh 9                 
     3) Mellado, Anthony 9              4) Vargas, Jesus 10               
     5) Poon, Sidney 10                 6) Dominguez, David 10            
  4 Franklin                                              49.44  
     1) Chen, Albert 10                 2) Sanchez, Andres 10             
     3) Mata, Max 10                    4) Johnson, Kristopher 10         
     5) Samayoa, William 10             6)                                
  5 Bravo Medical Magnet                                  50.28  
     1) Ignacio, Joshua 9               2) Hernandez, Mauricio 10         
     3) Quinares, Angel 9               4) Pan, Jason 9                   
     5) Ramirez, Oscar 9                6) Marquez, Joel 10               
 
Boys 4x400 Meter Relay Frosh/Soph
================================================================
    School                                               Finals 
================================================================
  1 Marshall                                            3:44.93  
     1) Canas, Marco 10                 2) Kuromi, Austin 10              
     3) Miller, Donovin 9               4) Cassandra-Newsam, Julian 10    
  2 Eagle Rock                                          3:45.85  
     1) Turner, Julian 9                2) Juarez, David 10               
     3) Marmolejo, Juan 10              4) Reyes, Charles 9               
     5) De Guzman, Cedrik 10            6) Zazueta, Pablo 9               
  3 Sonia Sotomayor Learning Aca                        3:49.88  
     1) Caldera, Frankie 10             2) Matamoros, Humberto 9          
     3) Rodriguez, Michael 10           4) Williams, Anthony 10           
     5) Alonzo, Jesus 9                 6)                                
  4 Bravo Medical Magnet                                3:53.22  
     1) Hernandez, Mauricio 10          2) Calles, Maximiliano 10         
     3) Lugo, Eduardo 10                4) Quinares, Angel 9              
     5) Quinones, Vincent 9             6)                                
  5 Esteban Torres                                      4:02.26  
     1) Williams, Rufus 10              2) Avalos, Giovany 10             
     3) Rojas, Oscar 9                  4) Andrade, Cruzito 9             
     5) Rojas, Omar 9                   6) Martinez, Christopher 10       
  6 Franklin                                            4:04.48  
     1) Ruvalcaba, Byron 10             2) Rodriguez, Gabriel 9           
     3) Sanchez, Andres 10              4) Mata, Max 10                   
     5) Chen, Albert 10                 6)                                
  7 Abraham Lincoln                                     4:18.16  
     1) Poon, Sidney 10                 2) Dominguez, David 10            
     3) Mellado, Anthony 9              4) Artiga, Aramis 10              
     5) Lu, Justin 10                   6) Ramirez, Jorge 10              
 
Boys High Jump Frosh/Soph
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1       Gildo, Ivan         10 Sonia Sotoma           5-04.00  
     4-10 5-02 5-04 5-06 
        O    O    O  XXX 
  2       Ruvalcaba, Byron    10 Franklin               5-02.00  
     4-00 4-02 4-04 4-06 4-08 4-10 5-02 5-04 
        O   XO    O    O    O   XO   XO  XXX 
  3       Carthy, Liam         9 Marshall              J5-02.00  
     4-02 4-04 4-06 4-08 4-10 5-02 5-04 
        O    O    O    O    O  XXO  XXX 
  4       Arenas, Kevin       10 Sonia Sotoma           4-10.00  
     4-06 4-08 4-10 5-02 
        O   XO    O  XXX 
  5       Hidalgo, Nathanial   9 Abraham Linc           4-08.00  
     4-00 4-02 4-04 4-06 4-08 4-10 
        O    O    O   XO   OX  XXX 
  6       Johnson, Kristophe  10 Franklin              J4-08.00  
     4-00 4-02 4-04 4-06 4-08 4-10 
        O    O    O    O   XO  XXX 
  7       Dominguez, David    10 Abraham Linc           4-04.00  
     4-00 4-02 4-04 
        O    O    O 
  8       Teran, Eduardo      10 Abraham Linc          J4-04.00  
     4-00 4-02 4-04 4-06 
       XO   XO    O  XXX 
  9       Baldwin, Brody       9 Eagle Rock            J4-04.00  
     4-00 4-02 4-04 4-06 
        O   XO  XXO  XXX 
 10       Rojas, Joe          10 Eagle Rock             4-02.00  
     4-00 4-02 4-04 
       XO    O  XXX 
 
Boys Pole Vault Frosh/Soph
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1       Carthy, Liam         9 Marshall               9-06.00  
     5-06 6-06 6-06 7-00 7-06 8-00 9-00 9-06 10-00 
        O    O    O    O   XO  XXO   XO  XXO   XXX 
  2       Sandoval, Hector    10 Eagle Rock             7-06.00  
     5-06 6-06 6-06 7-00 7-06 8-00 
        O    O    O    O   XO  XXX 
 
Boys Long Jump Frosh/Soph
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1       Williams, Anthony   10 Sonia Sotoma          20-04.00  
  2       Caldera, Frankie    10 Sonia Sotoma          18-08.50  
  3       Pan, Jason           9 Bravo Medica          18-00.00  
  4       Chung, Simon        10 Marshall              17-09.00  
  5       Gildo, Ivan         10 Sonia Sotoma          17-07.00  
  6       Ignacio, Joshua      9 Bravo Medica          17-02.00  
  7       Sanchez, Mark        9 Bravo Medica          17-00.50  
  8       Cabacungan, Johnn    9 Eagle Rock            16-10.50  
  9       Rosales, Ismael     10 Bravo Medica          16-04.50  
 10       Zazueta, Pablo       9 Eagle Rock            16-01.50  
 11       Hidalgo, Nathanial   9 Abraham Linc          15-02.50  
 12       Chang, Mathew        9 Abraham Linc          14-02.00  
 13       Rojas, Joe          10 Eagle Rock            14-01.00  
 14       Chen, Albert        10 Franklin              13-06.00  
 15       Baldwin, Brody       9 Eagle Rock            12-11.50  
 
Boys Triple Jump Frosh/Soph
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1       Vargas, Jesus       10 Abraham Linc          38-04.00  
      37-09.50  38-04  37-02           
  2       Duong, Thanh         9 Abraham Linc          36-01.50  
      36-01.50  35-07  34-06         
  3       Cabacungan, Johnn    9 Eagle Rock            35-10.50  
      34-05  FOUL  35-10.50         
  4       Pan, Jason           9 Bravo Medica          35-09.50  
      35-08  35-09.50  34-10.50         
  5       Rosales, Ismael     10 Bravo Medica          35-06.50  
      FOUL  35-06.50  34-06         
  6       Chung, Simon        10 Marshall              35-00.00  
      35-00  34-06  35-00         
  7       Gildo, Ivan         10 Sonia Sotoma          34-09.00  
      33-07  34-09  FOUL         
  8       Sanchez, Mark        9 Bravo Medica         J34-09.00  
      FOUL  34-09  3-11         
  9       Poon, Sidney        10 Abraham Linc          34-05.00  
      FOUL  34-05  32-11         
 10       Rodriguez, Michael  10 Sonia Sotoma          32-08.00  
      31-04  32-08  FOUL         
 11       Palma, Diego         9 Bravo Medica          32-05.50  
      31-05  32-02  32-05.50         
 12       Mitchell, George     9 Eagle Rock           J32-05.50  
      32-05.50  FOUL  FOUL         
 13       Alonzo, Jesus        9 Sonia Sotoma          31-01.00  
      30-02  31-01  30-08         
 14       Baldwin, Brody       9 Eagle Rock            26-11.00  
      26-11  FOUL  26-09         
 
Boys Shot Put Frosh/Soph
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1       Mouradyan, Karo     10 Marshall              44-09.00  
      43-07.25  43-04  44-09           
  2       Palabrica, George    9 Franklin              39-11.00  
      39-11  38-10  37-02.25         
  3       Navarro, Julio      10 Sonia Sotoma          39-08.25  
      39-03  39-08.25  37-01         
  4       Teran, Eduardo      10 Abraham Linc          37-10.00  
      36-05  37-10  35-11.25         
  5       Corona, Ricardo     10 Sonia Sotoma          35-01.00  
      32-02.25  35-01  33-11.25         
  6       Macario, Thomas     10 Marshall              34-10.00  
      32-11.25  32-10  34-10         
  7       Sanchez, Jesus      10 Eagle Rock            34-05.00  
      31-02  32-06  34-05         
  8       Carmona, Angel      10 Franklin              34-03.00  
      31-11  32-06  34-03         
  9       Dominguez, David    10 Abraham Linc          33-01.00  
      30-10  33-01  32-05         
 10 #    3 Castaneda, Gerard     Bravo Medica          32-10.25  
      32-01.25  32-10  32-10.25         
 11       Lopez, Wenceslao    10 Sonia Sotoma          30-11.00  
      30-03.25  30-11  29-06         
 12       Guerra, Joshua      10 Marshall              29-10.00  
      29-01  29-07  29-10         
 13       Wolanski, Craig     10 Franklin              29-00.25  
      28-04.25  28-09  29-00.25         
 14       Plaza, Brian        10 Bravo Medica          27-07.00  
      26-10  27-07  27-01.25         
 15       Arenas, Kevin       10 Sonia Sotoma          26-02.00  
      26-02  24-00  24-10         
 16       Salazar-Guerra, Ju   9 Eagle Rock            25-05.25  
      25-05.25  24-05  25-04         
 
Boys 100 Meter Dash Inclusive Sports
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 #    4 Castaneda, Sebast     Abraham Linc             14.01  
  2 #    5 Gomez, Rudy           Abraham Linc             15.23  
  3 #    6 Gutierrez, Alex       Abraham Linc             15.28  
  4 #    7 Stewart, Matthew      Abraham Linc             17.31  
  5 #   10 Nolasco, Nathan    12 Franklin                 19.58  
 
Boys 400 Meter Dash Inclusive Sports
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 #    6 Gutierrez, Alex       Abraham Linc           1:13.14  
  2 #   10 Nolasco, Nathan    12 Franklin               1:32.16  
  3 #    8 Zaltzman, Joaquin     Abraham Linc           1:39.02  
 
Boys 4x100 Meter Relay Inclusive Sports
================================================================
    School                                               Finals 
================================================================
  1 Abraham Lincoln                                     1:00.17  
 
Boys Long Jump Inclusive Sports
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 #    4 Castaneda, Sebast     Abraham Linc          12-05.00  
  2 #    6 Gutierrez, Alex       Abraham Linc          10-03.00  
  3 #    5 Gomez, Rudy           Abraham Linc           9-07.00  
  4 #    8 Zaltzman, Joaquin     Abraham Linc           7-05.50  
  5 #   10 Nolasco, Nathan    12 Franklin               7-04.00  
 
Boys Shot Put Inclusive Sports
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 #    7 Stewart, Matthew      Abraham Linc          32-06.00  
  2 #    5 Gomez, Rudy           Abraham Linc          26-11.00  
  3 #    4 Castaneda, Sebast     Abraham Linc          24-09.00  
  4 #    9 Gonzalez, Javier      Abraham Linc          23-04.00  
  5 #   10 Nolasco, Nathan    12 Franklin              22-02.00  
 
              Women - Varsity - Team Rankings - 14 Events Scored
===============================================================================
    1) Eagle Rock                 199        2) Marshall                   84   
    3) Bravo Medical Magnet        46        4) Franklin                   27   
    5) Abraham Lincoln             20        6) Sonia Sotomayor Learning   16   
    7) Wilson                      14                                           
 
             Women - Frosh/Soph - Team Rankings - 15 Events Scored
===============================================================================
    1) Eagle Rock                 101.50     2) Marshall                   98   
    3) Bravo Medical Magnet        96        4) Abraham Lincoln            56   
    5) Esteban Torres              44        6) Wilson                     28   
    7) Franklin                    24        8) Sonia Sotomayor Learning    2.50
 
          Women - Inclusive Sports - Team Rankings - 4 Events Scored
===============================================================================
    1) Franklin                    74                                           
 
                Men - Varsity - Team Rankings - 15 Events Scored
===============================================================================
    1) Marshall                   168        2) Eagle Rock                155   
    3) Bravo Medical Magnet        57        4) Franklin                   39   
    5) Wilson                      23        6) Sonia Sotomayor Learning    5   
 
              Men - Frosh/Soph - Team Rankings - 15 Events Scored
===============================================================================
    1) Marshall                   156        2) Sonia Sotomayor Learning   85   
    3) Eagle Rock                  67        4) Abraham Lincoln            57   
    5) Bravo Medical Magnet        51        6) Franklin                   25   
    7) Esteban Torres               9        8) Wilson                      1   
 
            Men - Inclusive Sports - Team Rankings - 4 Events Scored
===============================================================================
    1) Abraham Lincoln            100        2) Franklin                   14