Extra Mile Timing

Licensed to Extra Mile Timing - Contractor License
                                        HY-TEK's Meet Manager 5/6/2021 08:37 PM
                       West Ranch vs Castaic - 5/5/2021                        
                                 West Ranch HS                                 
                                    Results                                    
 
Girls 100 Meter Dash Varsity
============================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Wind Points
============================================================================
Finals
  1 Sorenson, Natalie         12 West Ranch               14.08  +0.0   5   
  2 Johnson, Deborah          11 West Ranch               14.33  +0.0   3   
  3 Winslow, Trinity          12 West Ranch               14.34  +0.0   1   
  4 Porche, Bella             11 West Ranch               14.34  +0.0 
  5 Gattis Nixon, Olivia      12 West Ranch               15.18  +0.0 
  6 Halem, Rotana             11 West Ranch               15.47  +0.0 
  7 Way, Katya                 9 West Ranch               15.67  +0.0 
 
Girls 200 Meter Dash Varsity
============================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Wind Points
============================================================================
  1 Johnson, Deborah          11 West Ranch               30.54  +0.0   5   
  2 Halem, Rotana             11 West Ranch               33.36  +0.0   3   
 
Girls 800 Meter Run Varsity
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Washington, Hayden        11 West Ranch             2:32.17    5   
       1:17.915 (1:17.915)        2:32.161 (1:14.246)
  2 Ong, Caitlin              12 West Ranch             2:33.58    3   
       1:18.139 (1:18.139)        2:33.575 (1:15.436)
  3 Burk, Olivia              11 West Ranch             3:04.56    1   
       1:29.936 (1:29.936)        3:04.551 (1:34.615)
 
Girls 1600 Meter Run Varsity
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Bogoniewski, Sofia        11 West Ranch             6:13.70    5   
       1:28.116 (1:28.116)        3:00.399 (1:32.283)        4:36.877 (1:36.478)
       6:13.692 (1:36.815)           6:13.692 (0.000)
  2 Jin, Jessamine            12 West Ranch             6:18.02    3   
       1:28.426 (1:28.426)        3:02.611 (1:34.185)        4:41.004 (1:38.393)
       6:18.014 (1:37.010)
 
Girls 3200 Meter Run Varsity
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Bogoniewski, Sofia        11 West Ranch            13:50.02    5   
       1:41.256 (1:41.256)        3:22.792 (1:41.536)        5:04.520 (1:41.728)
       6:47.763 (1:43.243)        8:34.465 (1:46.702)       10:22.217 (1:47.752)
      12:09.759 (1:47.542)       13:50.014 (1:40.255)
  2 Jin, Jessamine            12 West Ranch            15:05.13    3   
       1:49.587 (1:49.587)        3:43.092 (1:53.505)        5:40.255 (1:57.163)
       7:38.160 (1:57.905)        9:36.318 (1:58.158)       11:31.945 (1:55.627)
      13:23.074 (1:51.129)       15:05.128 (1:42.054)
 
Girls 100 Meter Hurdles Varsity
============================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Wind Points
============================================================================
  1 Winslow, Trinity          12 West Ranch               18.80   0.2   5   
  2 Bates, Olivia             12 West Ranch               20.53   0.2   3   
 
Girls 4x100 Meter Relay Varsity
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 West Ranch  'A'                                       58.54    5   
     1) Johnson, Deborah 11             2) Porche, Bella 11               
     3) Ong, Caitlin 12                 4) Gattis Nixon, Olivia 12        
 
Girls High Jump Varsity
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Johnson, Deborah          11 West Ranch             4-04.00    5   
     4-00 4-02 4-04 4-05 
        O    O   XO  XXX 
 -- Gattis Nixon, Olivia      12 West Ranch                  NH  
     4-00 
      XXX 
 
Girls Pole Vault Varsity
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Kenney, Bella             11 West Ranch             9-06.00    5   
     7-06 8-00 8-06 9-00 9-06 10-00 
       XO    O    O    O    O   XXX 
  2 Sorenson, Natalie         12 West Ranch             8-06.00    3   
     7-00 7-06 8-06 9-00 
      XXO    O    O  XXX 
 
Girls Long Jump Varsity
============================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Wind Points
============================================================================
  1 Way, Katya                 9 West Ranch            11-01.50   NWI   5   
     9-09(NWI) 10-05.25(NWI) 11-01.50(NWI) 9-02(NWI)       
 
Girls Triple Jump Varsity
============================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Wind Points
============================================================================
 -- Way, Katya                 9 West Ranch                FOUL       
     FOUL      FOUL      FOUL                
 
Girls Shot Put Varsity
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Pasamba, Erynn            12 West Ranch            30-01.00    5   
      30-01    x             
  2 Porche, Bella             11 West Ranch            23-05.75    3   
      23-05.75    x             
  3 Barke, Gillian            12 West Ranch            23-00.00    1   
      23-00 x  x             
  4 Gattis Nixon, Olivia      12 West Ranch            20-08.50  
      20-08.50 x  x             
 
Girls Discus Throw Varsity
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Pasamba, Erynn            12 West Ranch              103-06    5   
      103-06    x             
  2 Bates, Olivia             12 West Ranch               64-00    3   
      64-00    x             
  3 Barke, Gillian            12 West Ranch               53-00    1   
      53-00 x  x             
 
Girls 100 Meter Dash JV
============================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Wind Points
============================================================================
  1 Ogbuagu, Adaobi           10 West Ranch               13.16  +0.0   5   
  2 Powell, Leah               9 West Ranch               13.66  +0.0   3   
  3 Fairbanks, Emily          10 West Ranch               14.06  +0.0   1   
  4 Lawrence, Faith            9 West Ranch               14.16  +0.0 
  5 De La Cruz, Gabriella      9 Castaic                  15.48  +0.0 
 
Girls 200 Meter Dash JV
============================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Wind Points
============================================================================
  1 Ogbuagu, Adaobi           10 West Ranch               28.59  +0.0   5   
  2 Palm, Mallory              9 Castaic                  28.96  +0.0   3   
  3 Thompson, Regan            9 Castaic                  29.76  +0.0   1   
  4 Barnes, Amelia             9 West Ranch               30.07  +0.0 
  5 Canelas, Tiana             9 West Ranch               33.43  +0.0 
  6 De La Cruz, Gabriella      9 Castaic                  34.25  +0.0 
 
Girls 400 Meter Dash JV
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Barnes, Amelia             9 West Ranch               65.16    5   
  2 Thompson, Regan            9 Castaic                  68.30    3   
  3 Braxhoofden, Rylee         9 Castaic                  69.33    1   
  4 Miller, Madison            9 West Ranch               73.00  
  5 Marcil, Adriana           11 West Ranch               79.05  
  6 Canelas, Tiana             9 West Ranch             1:27.01  
 
Girls 800 Meter Run JV
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Dolce, Caroline           10 West Ranch             2:43.05    5   
       1:20.580 (1:20.580)        2:43.042 (1:22.462)
 
Girls 1600 Meter Run JV
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Vargas, Kassidy            9 Castaic                6:03.95    5   
       1:29.084 (1:29.084)        3:02.960 (1:33.876)        4:38.378 (1:35.418)
       6:03.949 (1:25.571)
  2 Palm, Mallory              9 Castaic                6:48.27    3   
       1:29.461 (1:29.461)        3:13.234 (1:43.773)        5:11.727 (1:58.493)
       6:48.265 (1:36.538)
  3 Harmon, Mia               10 Castaic                6:48.79    1   
       1:41.106 (1:41.106)        3:24.403 (1:43.297)        5:13.529 (1:49.126)
       6:48.790 (1:35.261)
  4 Potter, Vanessa           10 West Ranch             7:05.84  
       1:39.404 (1:39.404)        3:25.315 (1:45.911)        5:18.826 (1:53.511)
       7:05.832 (1:47.006)
  5 Wendling, Addison         10 Castaic                7:46.76  
       1:47.845 (1:47.845)        3:47.924 (2:00.079)        5:51.547 (2:03.623)
       7:46.753 (1:55.206)
 
Girls 3200 Meter Run JV
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Vargas, Kassidy            9 Castaic               13:38.32    5   
       1:41.665 (1:41.665)        3:23.233 (1:41.568)        5:04.907 (1:41.674)
       6:48.142 (1:43.235)        8:34.729 (1:46.587)       10:22.264 (1:47.535)
      12:04.667 (1:42.403)       13:38.318 (1:33.651)
  2 Breitbach, Shefali        10 West Ranch            14:13.54    3   
       1:45.808 (1:45.808)        3:29.735 (1:43.927)        5:14.932 (1:45.197)
       7:03.660 (1:48.728)        8:52.887 (1:49.227)       10:42.534 (1:49.647)
      12:30.377 (1:47.843)       14:13.532 (1:43.155)
  3 Harmon, Mia               10 Castaic               15:44.17    1   
       1:53.937 (1:53.937)        3:54.098 (2:00.161)        5:55.909 (2:01.811)
       7:59.261 (2:03.352)       11:54.974 (3:55.713)       13:54.527 (1:59.553)
      15:44.165 (1:49.638)
  4 Potter, Vanessa           10 West Ranch            16:07.55  
       1:52.070 (1:52.070)        3:50.509 (1:58.439)        5:51.260 (2:00.751)
       7:55.677 (2:04.417)        9:58.819 (2:03.142)       12:03.794 (2:04.975)
      14:09.432 (2:05.638)       16:07.546 (1:58.114)
  5 Padula, Eliza              9 West Ranch            16:21.59  
       1:55.117 (1:55.117)        3:56.371 (2:01.254)        5:58.529 (2:02.158)
       8:02.106 (2:03.577)       10:05.392 (2:03.286)       12:15.610 (2:10.218)
      14:22.664 (2:07.054)       16:21.583 (1:58.919)
  6 Wendling, Addison         10 Castaic               16:28.74  
       1:51.222 (1:51.222)        3:51.342 (2:00.120)        5:56.429 (2:05.087)
       8:01.472 (2:05.043)       10:10.016 (2:08.544)       12:19.085 (2:09.069)
      14:27.064 (2:07.979)       16:28.736 (2:01.672)
 
Girls 100 Meter Hurdles JV
============================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Wind Points
============================================================================
  1 Lackey, Mackenzie         10 Castaic                  20.80   0.2   5   
 
Girls 300 Meter Hurdles JV
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Alvarez, Grace             9 West Ranch               53.75    5   
  2 Lackey, Mackenzie         10 Castaic                  58.69    3   
 
Girls 4x100 Meter Relay JV
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 West Ranch  'A'                                       53.96    5   
     1) Lawrence, Faith 9               2) Fairbanks, Emily 10            
     3) Alvarez, Grace 9                4) Ogbuagu, Adaobi 10             
  2 Castaic  'A'                                          56.29  
     1) Braxhoofden, Rylee 9            2) Thompson, Regan 9              
     3) Vargas, Kassidy 9               4) Palm, Mallory 9                
 
Girls 4x400 Meter Relay JV
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 Castaic  'A'                                        4:34.16    5   
     1) Braxhoofden, Rylee 9            2) Palm, Mallory 9                
     3) Thompson, Regan 9               4) Vargas, Kassidy 9              
  2 West Ranch  'A'                                     4:38.35  
     1) Breitbach, Shefali 10           2) Fairbanks, Emily 10            
     3) Barnes, Amelia 9                4) Padula, Eliza 9                
  3 Castaic  'B'                                       x5:35.19  
     1) Lackey, Mackenzie 10            2) De La Cruz, Gabriella 9        
     3) Wendling, Addison 10            4) Harmon, Mia 10                 
 
Girls High Jump JV
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Miller, Madison            9 West Ranch             3-10.00    5   
     3-10 4-00 
        O  XXX 
  2 Canelas, Tiana             9 West Ranch             3-06.00    3   
     3-06 3-08 
        O  XXX 
 
Girls Pole Vault JV
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Dixon, Zemirah             9 West Ranch             7-00.00    5   
     5-06 6-00 6-06 7-00 7-06 
       XO    O   XO    O  XXX 
  2 Gonzalez, Madison          9 West Ranch             6-06.00    2   
     5-06 6-00 6-06 7-00 
       XO  XXO    O  XXX 
  2 Gilabert, Chloe           11 West Ranch             6-06.00    2   
     6-00 6-06 7-00 
        O    O  XXX 
 
Girls Long Jump JV
============================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Wind Points
============================================================================
  1 Alvarez, Grace             9 West Ranch            14-02.00   NWI   5   
     14-02(NWI) FOUL      13-04.50(NWI) 12-11(NWI)       
  2 Fairbanks, Emily          10 West Ranch            13-09.50   NWI   3   
     FOUL      13-09.50(NWI) FOUL      13-00(NWI)      
 
Girls Shot Put JV
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Ogbuagu, Adaobi           10 West Ranch            31-07.50    5   
      31-07.50    x             
  2 Lackey, Mackenzie         10 Castaic               24-03.00    3   
      24-03 x  x             
  3 Marcil, Adriana           11 West Ranch            21-04.00    1   
      21-04 x  x             
  4 Siglar, Alyssa             9 Castaic               20-09.00  
      20-09 x  x             
  5 Corretjer, Solange        10 Castaic               20-04.00  
      20-04 x  x             
 
Girls Discus Throw JV
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Marcil, Adriana           11 West Ranch               61-00    5   
      61-00 x  x             
  2 Braxhoofden, Rylee         9 Castaic                  58-10    3   
      58-10    x             
  3 Gilabert, Chloe           11 West Ranch               53-11    1   
      53-11                
  4 Siglar, Alyssa             9 Castaic                  51-01  
      51-01 x  x             
  5 Corretjer, Solange        10 Castaic                  49-05  
      49-05 x  x             
 
Boys 100 Meter Dash Varsity
============================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Wind Points
============================================================================
  1 Goode, Chris              11 West Ranch               11.25  +0.0   5   
  2 Mahaluf, Martin           12 West Ranch               11.85  +0.0   3   
  3 Johns, Christopher        11 West Ranch               12.21  +0.0   1   
  4 Powell, Solomon           11 West Ranch               12.39  +0.0 
 
Boys 200 Meter Dash Varsity
============================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Wind Points
============================================================================
  1 Marquez, Niko             12 West Ranch               25.52  +0.0   5   
  2 Galvan, Elvis             12 West Ranch               26.96  +0.0   3   
  3 Aguilar, Cole             12 West Ranch               28.09  +0.0   1   
 
Boys 400 Meter Dash Varsity
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Mahaluf, Martin           12 West Ranch               52.69    5   
  2 Breitbach, Felix          12 West Ranch               53.13    3   
  3 Fabella, Kyle             12 West Ranch               53.59    1   
  4 Jones, Kyle               11 West Ranch               55.58  
  5 Fairbanks, Owen           12 West Ranch               57.02  
  6 Marquez, Niko             12 West Ranch               59.00  
  7 Bennett, William          11 West Ranch               59.63  
  8 Galvan, Elvis             12 West Ranch               60.53  
 
Boys 800 Meter Run Varsity
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Gatua, Dylan              12 West Ranch             2:06.55    5   
       1:01.597 (1:01.597)        2:06.543 (1:04.946)
  2 Mendoza, Johnathan        12 West Ranch             2:09.76    3   
       1:02.284 (1:02.284)        2:09.754 (1:07.470)
  3 Watson, Benjamin          11 West Ranch             2:27.15    1   
       1:14.199 (1:14.199)        2:27.147 (1:12.948)
 
Boys 1600 Meter Run Varsity
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Watson, Benjamin          11 West Ranch             5:31.74    5   
       1:20.386 (1:20.386)        2:45.040 (1:24.654)        4:12.234 (1:27.194)
       5:31.739 (1:19.505)
  2 Greiner, Kyle             11 West Ranch             5:59.07    3   
       1:21.083 (1:21.083)        2:50.579 (1:29.496)        4:26.667 (1:36.088)
       5:59.061 (1:32.394)
 
Boys 110 Meter Hurdles Varsity
============================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Wind Points
============================================================================
  1 Pirus, Volodymyr          11 West Ranch               20.16  +0.0   5   
 
Boys 300 Meter Hurdles Varsity
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Goode, Chris              11 West Ranch               44.70    5   
  2 Miranda, Owen             12 West Ranch               47.59    3   
  3 Pirus, Volodymyr          11 West Ranch               50.60    1   
 
Boys High Jump Varsity
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
 -- Miranda, Owen             12 West Ranch                  NH  
     5-00 
      XXX 
 
Boys Pole Vault Varsity
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Johns, Christopher        11 West Ranch             9-06.00    5   
     8-06 9-00 9-06 10-00 
       XO    O    O    XX 
  2 Campos, Charles           11 West Ranch             8-00.00    3   
     7-00 7-06 8-00 8-06 
        O   XO    O  XXX 
 
Boys Long Jump Varsity
============================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Wind Points
============================================================================
  1 Berger, Lukas             12 West Ranch            19-09.75   NWI   5   
     19-01.50(NWI) 19-09.75(NWI) 18-06.50(NWI)         
  2 Fabella, Kyle             12 West Ranch            19-03.50   NWI   3   
     18-09(NWI) 19-03.50(NWI)               
  3 Jones, Kyle               11 West Ranch            18-11.50   NWI   1   
     FOUL      FOUL      FOUL      18-11.50(NWI)      
  4 Aleshire, Connor          12 West Ranch            15-01.00   NWI 
     14-09(NWI) 15-01(NWI) 14-10(NWI) 14-08(NWI)      
 
Boys Triple Jump Varsity
============================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Wind Points
============================================================================
  1 Berger, Lukas             12 West Ranch            34-09.50   NWI   5   
     34-09.50(NWI) FOUL      33-00.50(NWI)           
  2 Aleshire, Connor          12 West Ranch            32-01.00   NWI   3   
     29-04(NWI) 31-07(NWI) 29-00.75(NWI) 32-01(NWI)      
 
Boys Shot Put Varsity
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Krogh, Matthew            12 West Ranch            52-06.00    5   
      52-06    x             
  2 Lucero, Ryan              10 West Ranch            30-01.00    3   
      30-01 x  x             
  3 Campos, Charles           11 West Ranch            28-00.00    1   
      28-00 x  x             
 
Boys Discus Throw Varsity
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Krogh, Matthew            12 West Ranch              135-00    5   
      135-00    x             
  2 Lucero, Ryan              10 West Ranch               92-05    3   
      92-05 x  x             
  3 Campos, Charles           11 West Ranch               70-08    1   
      70-08 x  x             
 
Boys 100 Meter Dash F/S
============================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Wind Points
============================================================================
  1 Marshall, Brandon          9 Castaic                  11.65   1.2   5   
  2 Ogbuagu, Obiajulu          9 West Ranch               11.95   1.2   3   
  3 Bae, Isaac                10 West Ranch               12.41   1.2   1   
  4 Warman, Justin             9 Castaic                  12.59   1.2 
  5 Martinez, Anthony         10 Castaic                  12.64   1.2 
  6 Barke, Kaelin              9 Castaic                  14.46   1.2 
 
Boys 200 Meter Dash F/S
============================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Wind Points
============================================================================
  1 Marshall, Brandon          9 Castaic                  25.41  +0.0   5   
  2 Martinez, Anthony         10 Castaic                  25.91  +0.0   3   
  3 Ogbuagu, Obiajulu          9 West Ranch               26.48  +0.0   1   
  4 Kleppe, Jack               9 West Ranch               26.72  +0.0 
  5 Warman, Justin             9 Castaic                  26.76  +0.0 
  6 Monti, Lucca               9 West Ranch               26.88  +0.0 
 
Boys 400 Meter Dash F/S
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Haller, Barry             10 Castaic                  53.45    5   
  2 Blasquez, Luigi            9 West Ranch               57.48    3   
  3 Tobin, Kyle               10 Castaic                  57.56    1   
  4 Douglass, Lance            9 West Ranch               59.79  
  5 Kleppe, Jack               9 West Ranch               62.00  
  6 Jimenez, Giovani           9 West Ranch               63.05  
 
Boys 800 Meter Run F/S
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Issa, Bille               10 West Ranch             2:05.93    5   
       1:01.755 (1:01.755)        2:05.924 (1:04.169)
  2 Buchanan, Ayden            9 West Ranch             2:10.92    3   
       1:03.410 (1:03.410)        2:10.920 (1:07.510)
  3 Zepeda, Cole              10 West Ranch             2:12.98    1   
       1:03.917 (1:03.917)        2:12.971 (1:09.054)
  4 Rietta, Dominic           10 West Ranch             2:17.75  
       1:06.475 (1:06.475)        2:17.749 (1:11.274)
  5 Castillo, Gael             9 West Ranch             2:21.26  
       1:09.128 (1:09.128)        2:21.258 (1:12.130)
  6 Raigosa, Nicholas          9 Castaic                2:22.06  
       1:11.296 (1:11.296)        2:22.055 (1:10.759)
  7 Muthu Kamaran, Sanjith    10 West Ranch             2:28.63  
       1:11.575 (1:11.575)        2:28.624 (1:17.049)
  8 El-Farra, Aiden            9 West Ranch             2:32.55  
       1:13.087 (1:13.087)        2:32.543 (1:19.456)
  9 Pu, William                9 West Ranch             3:08.24  
       1:27.625 (1:27.625)        3:08.240 (1:40.615)
 
Boys 1600 Meter Run F/S
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Bates, Jacob              10 West Ranch             5:00.16    5   
       1:14.072 (1:14.072)        2:33.459 (1:19.387)        3:52.625 (1:19.166)
       5:00.154 (1:07.529)
  2 Elizondo-Bachiero, Owen   10 Castaic                5:01.09    3   
       1:12.352 (1:12.352)        2:32.627 (1:20.275)        3:50.606 (1:17.979)
       5:01.088 (1:10.482)
  3 Hendricks, Benjamin       10 West Ranch             5:07.57    1   
       1:12.089 (1:12.089)        2:32.413 (1:20.324)        3:53.201 (1:20.788)
       5:07.565 (1:14.364)
  4 Potter, John               9 West Ranch             5:22.51  
       1:16.726 (1:16.726)        2:38.350 (1:21.624)        4:02.448 (1:24.098)
       5:22.507 (1:20.059)
  5 Hunten, Alazar             9 West Ranch             5:27.84  
       1:15.134 (1:15.134)        2:36.600 (1:21.466)        4:02.489 (1:25.889)
       5:27.835 (1:25.346)
  6 Kim, Joshua               10 West Ranch             5:27.99  
       1:17.043 (1:17.043)        2:40.972 (1:23.929)        4:07.709 (1:26.737)
       5:27.985 (1:20.276)
  7 Valles, Jonathan           9 West Ranch             5:37.63  
       1:19.992 (1:19.992)        2:44.224 (1:24.232)        4:12.700 (1:28.476)
       5:37.623 (1:24.923)
  8 El-Farra, Aiden            9 West Ranch             5:39.43  
       1:18.497 (1:18.497)        2:42.883 (1:24.386)        4:13.111 (1:30.228)
       5:39.427 (1:26.316)
  9 Tatum, Jack                9 West Ranch             5:48.74  
       1:26.659 (1:26.659)        2:55.000 (1:28.341)        4:24.757 (1:29.757)
       5:48.740 (1:23.983)
 10 Abebe, Leaul              10 West Ranch             5:52.20  
       1:19.287 (1:19.287)        2:51.297 (1:32.010)        4:25.344 (1:34.047)
       5:52.194 (1:26.850)
 11 Povletich, Jackson         9 West Ranch             5:57.68  
       1:23.001 (1:23.001)        2:54.426 (1:31.425)        4:25.493 (1:31.067)
       5:57.675 (1:32.182)
 12 Muthu Kamaran, Sanjith    10 West Ranch             6:09.36  
       1:25.079 (1:25.079)        2:57.434 (1:32.355)        4:35.250 (1:37.816)
       6:09.351 (1:34.101)
 13 Alcantar, Joseph          10 Castaic                6:27.37  
       1:31.922 (1:31.922)        3:13.361 (1:41.439)        4:56.719 (1:43.358)
       6:27.369 (1:30.650)
 14 Theobald, Logan            9 Castaic                6:54.60  
       1:34.915 (1:34.915)        3:22.903 (1:47.988)        5:12.279 (1:49.376)
       6:54.594 (1:42.315)
 
Boys 3200 Meter Run F/S
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Elizondo-Bachiero, Owen   10 Castaic               11:29.00    5   
       1:27.585 (1:27.585)        2:53.295 (1:25.710)        4:18.703 (1:25.408)
       5:44.901 (1:26.198)        7:13.542 (1:28.641)        8:41.778 (1:28.236)
      10:09.481 (1:27.703)       11:28.998 (1:19.517)
  2 Raigosa, Nicholas          9 Castaic               11:42.38    3   
       1:31.743 (1:31.743)        3:02.144 (1:30.401)        4:28.374 (1:26.230)
       5:57.729 (1:29.355)        7:26.915 (1:29.186)        8:57.603 (1:30.688)
      10:25.530 (1:27.927)       11:42.373 (1:16.843)
  3 Bogoniewksi, Brandon      10 West Ranch            11:57.23    1   
       1:32.052 (1:32.052)        3:02.081 (1:30.029)        4:28.051 (1:25.970)
       5:57.454 (1:29.403)        7:26.679 (1:29.225)        8:57.435 (1:30.756)
      10:27.591 (1:30.156)       11:57.227 (1:29.636)
  4 Valles, Jonathan           9 West Ranch            12:31.13  
       1:32.326 (1:32.326)        3:03.421 (1:31.095)        4:28.762 (1:25.341)
       6:00.115 (1:31.353)        7:37.718 (1:37.603)        9:18.362 (1:40.644)
      10:57.969 (1:39.607)       12:31.129 (1:33.160)
  5 Alcantar, Joseph          10 Castaic               15:23.35  
       1:46.060 (1:46.060)        3:45.442 (1:59.382)        5:43.446 (1:58.004)
       7:35.680 (1:52.234)        9:35.762 (2:00.082)       11:38.950 (2:03.188)
      13:40.412 (2:01.462)       15:23.344 (1:42.932)
  6 Theobald, Logan            9 Castaic               15:36.66  
       1:47.466 (1:47.466)        3:46.500 (1:59.034)        5:44.680 (1:58.180)
       7:42.290 (1:57.610)        9:46.123 (2:03.833)       11:48.405 (2:02.282)
      13:50.971 (2:02.566)       15:36.652 (1:45.681)
 
Boys 110 Meter Hurdles F/S
============================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Wind Points
============================================================================
  1 Lopez, Andre              Fr West Ranch               21.45  +0.0   5   
 
Boys 300 Meter Hurdles F/S
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Tobin, Kyle               10 Castaic                  49.71    5   
  2 Lopez, Andre              Fr West Ranch               50.31    3   
  3 Khanna, Abhay             10 Castaic                  51.54    1   
  4 Ghosh, Sainik              9 West Ranch               53.32  
 
Boys 4x100 Meter Relay F/S
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 West Ranch  'A'                                       47.94    5   
     1) Farag, David 9                  2) Monti, Lucca 9                 
     3) Bae, Isaac 10                   4) Ogbuagu, Obiajulu 9            
  2 Castaic  'A'                                          48.99  
     1) Tobin, Kyle 10                  2) Marshall, Brandon 9            
     3) Martinez, Anthony 10            4) Raigosa, Nicholas 9            
 
Boys 4x400 Meter Relay F/S
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 Castaic  'A'                                        3:57.32    5   
     1) Tobin, Kyle 10                  2) Marshall, Brandon 9            
     3) Martinez, Anthony 10            4) Haller, Barry 10               
  2 Castaic  'B'                                       x4:21.72  
     1) Warman, Justin 9                2) Khanna, Abhay 10               
     3) Elizondo-Bachiero, Owen 10      4) Alcantar, Joseph 10            
  3 West Ranch  'A'                                     4:32.83  
     1) Blasquez, Luigi 9               2) Ghosh, Sainik 9                
     3) Jimenez, Giovani 9              4) Abebe, Leaul 10                
 
Boys High Jump F/S
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Monti, Lucca               9 West Ranch             4-10.00    5   
     4-08 4-10 5-00 
       XO    O  XXX 
 
Boys Pole Vault F/S
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Nunez, Mateo               9 West Ranch             8-06.00    5   
     7-00 7-06 8-00 8-06 9-00 
       XO    O   XO    O  XXX 
  2 Andrews, Cole              9 West Ranch             8-00.00    3   
     7-00 7-06 8-00 8-06 
        O  XXO  XXO  XXX 
 
Boys Long Jump F/S
============================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Wind Points
============================================================================
  1 Bae, Isaac                10 West Ranch            18-03.00   NWI   5   
     FOUL      18-03(NWI) 18-00(NWI) 17-07(NWI)       
  2 Farag, David               9 West Ranch            16-06.25   NWI   3   
     FOUL      16-06.25(NWI) 13-10.25(NWI) 16-01.25(NWI)      
  3 Ogbuagu, Obiajulu          9 West Ranch            15-09.75   NWI   1   
     15-09.75(NWI) 15-08(NWI) 15-08.75(NWI) 14-03.25(NWI)      
  4 Ghosh, Sainik              9 West Ranch            13-07.75   NWI 
     12-11.50(NWI) 12-09.50(NWI) 13-07.75(NWI) 12-06.75(NWI)      
  5 Imperial-Pham, Cameron    10 West Ranch            13-06.50   NWI 
     13-03.75(NWI) 13-00(NWI) 13-06.50(NWI) 12-11.50(NWI)      
  6 Barke, Kaelin              9 Castaic               12-08.00   NWI 
     7-09(NWI) FOUL      12-08(NWI) FOUL           
  7 Kleppe, Jack               9 West Ranch             8-10.50   NWI 
     8-10.50(NWI) FOUL                 
 
Boys Triple Jump F/S
============================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Wind Points
============================================================================
  1 Farag, David               9 West Ranch            37-04.50   NWI   5   
     36-06.50(NWI) 37-04.50(NWI) 37-04(NWI) 35-05(NWI)       
  2 Ghosh, Sainik              9 West Ranch            28-03.50   NWI   3   
     27-01(NWI) 28-03.50(NWI) 28-01.50(NWI)         
  3 Bae, Isaac                10 West Ranch            26-00.00   NWI   1   
     26-00(NWI)               
  4 Imperial-Pham, Cameron    10 West Ranch            25-01.00   NWI 
     FOUL      25-00(NWI) 25-01(NWI) FOUL           
 
Boys Shot Put F/S
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Crawford, Drew            10 West Ranch            26-11.00    5   
      26-11    x             
  2 Boktor, David              9 West Ranch            23-04.50    3   
      23-04.50 x  x             
 
Boys Discus Throw F/S
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Crawford, Drew            10 West Ranch               61-06    5   
      61-06    x             
  2 Boktor, David              9 West Ranch               51-04    3   
      51-04 x  x             
  3 Nunez, Mateo               9 West Ranch               45-04    1   
      45-04 x  x             
 
              Women - Varsity - Team Rankings - 14 Events Scored
===============================================================================
    1) West Ranch                  91                                           
 
                 Women - JV - Team Rankings - 16 Events Scored
===============================================================================
    1) West Ranch                  74        2) Castaic                    42   
 
                Men - Varsity - Team Rankings - 14 Events Scored
===============================================================================
    1) West Ranch                 101                                           
 
                  Men - F/S - Team Rankings - 16 Events Scored
===============================================================================
    1) West Ranch                  85        2) Castaic                    41